انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:38am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 فلزیاب tracker pi-2 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان کسی در مورد این فلزیاب اطلاعاتی داره به گفته سازندش عمقش حدود دو متره ؟بنظرتون اون ال ای دی ها برا تفکیکه یا الکین؟و اگه در مورد این فلزیاب تو سایت صحبت شده لطفا لینکشا بذارید .باتشکر.
پیوست:
s59788447.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
این مدار 99% همون مدار clone pi avr هست و روسیه میوتونی در تاپیک clon pi ببینی که شبیه هم هستن

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه اشتباه نکنم بایدیک فلزیاب پی ای روسی باشه شایدتوخانواده کلون هاواگه اشتباه نکنم یک چیزی نزدیک به نام clon_wبردش مطمئنازیردومترویازیر1.5متره امابه نظرم ثباتش بایدخوب باشه دوست من اگه میخواهی این یکی روبسازی بنظرم نهتره مدارچنس روکه اقاحمیدوبسیاری ازدوستان دارنددرموردش بحث میکنندبسازی چون هم تفکیک داره وهم روی روشهای ارتقاش داره بحث میشه

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 4:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله دوستان ای یه مدا روسی هستش و از یه سایت روسی که چندتا مداراز جمله کلون وچنس و .. هم تو مدار بود دانلود کردم عمقه این مدار برا یه سکه که اندازه سکه دویست تومنی خودمون میشد حدود بیست سانت بود.مدار چنس مدار جالب و خوبیه اما نه برا ما شهرستانی ها لا مصب قطعاتش سخت گیر میاد اما این مدار خیلی ساده وکم قطعس. من خودم میخوام یه مدار تفکیک دار بسازم عمقشم حدود یه متر و نیم باشه بسه دوستان چه مداری پیشنهاد میدن؟؟من خودم پارسال دلتا پالس را ساختم از نظر قدرت بد نبود یه سکه را حدود 50سانت تو هوا و چهل سانت تو زمین میزد اما از نظر ثبات جالب نبود و و سه مورد جاهایی هم رفتیم بعده کندن به حلبی و ات اشغال رسید یم که واقعا اعصاب خورد کن بود و حالا میخوام یه مدار تفکیک دار بسازم.
اینم مدار اماده دستگاه.
پیوست:
jjjjjffjj7777.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 6:05pm

سلام دوستان
مدار جالبو خوبیه ممنون میشم اطلاعات کاملشو باز جمله اگه فایل هگز بزارین تا تستش کنیم
دوستان حرفه ای از جمله آقا حمید و آقای کاوشگر میخوام که یه نگاه بندازنو یک برسی کنن.
با تشکر ...

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus , zagalo16 و 174 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure