انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 7:44pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 نیاز به یک نقطه زن پالسی ترجیحاً TL12000 یا CHANCE 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت تمامی دوستان...
من نیاز به یک نقطه زن پالسی ترجیحاً TL12000 یا CHENSE دارم هرکدوم از دوستان که براشون مقدوره سیستم خودشون رو به صورت امانت به بنده بدنلطف کنند اینجا اعلام کنند و شیرینیش هم محفوظه...درضمن سیستم نقطه زن باید بتونه بین2/5تا3/5 متر برد داشته باشه چون جایی رو که میخوام نقطه زن ببرم من با ردیاب همین انجمن 3متر عمق گرفتم و ازجاش هم مطمن هستم ...........
منتظرم

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

شنبه 20 دی1393 - 5:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در ضمن دوستان نقطه زن رو برای نهایتاً3روز میخوام....2روز برای تمرین کار با دستگاه و 1روز هم برای نقطه زنی اون مکانی که با ردیاب گرفتم.....

یکشنبه 21 دی1393 - 10:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز فکر نکنم کسی چنین کاری بکنه بهتره خودتون یکی از همین مدارات متداول رو بسازید تا لنگ نمونید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 21 دی1393 - 10:29am

Linkon نوشته است:
من نیاز به یک نقطه زن پالسی ترجیحاً TL12000 یا CHENSE دارم هرکدوم از دوستان که براشون مقدوره سیستم خودشون رو به صورت امانت به بنده بدنلطف کنند اینجا اعلام کنند و شیرینیش هم محفوظه...درضمن سیستم نقطه زن باید بتونه بین2/5تا3/5 متر برد داشته باشه چون جایی رو که میخوام نقطه زن ببرم من با ردیاب همین انجمن 3متر عمق گرفتم و ازجاش هم مطمن هستم ...........
منتظرم

سلام جناب Linkon ....
دوست عزیز من سیستم نقطه زن ندارم مگر نه حتماً درخدمت بودم دوستان اکثرا سیستم نقطه زن دارند میتونند به صورت امانت بدن اما این دیگه به فکر خودشون بستگی داره...دوستان اگر سیستم نقطه زن کار آمد دارید به جناب Linkon یه کمکی هم کنید بد نیست ....به هرصورت کارشون راه میفته..........

یکشنبه 21 دی1393 - 10:32am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
لینکن عزیز شما بهتره اول موقعیت جغرافیایی خودت رو مشخص کنی و با دوستانی که هم محدوده شما هستن در مورد سندیت محلت بررسی کنین .
امیدوارم نتیجه خوبی حاصل بشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 21 دی1393 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
Linkon نوشته است:
منتظرم

سلام دوست عزیز بنده که چنین موقعیتی ندارم که بتونم دستگاه امانت بدم بفرض که دوستان بیان و این کارو انجام بدن و یک دستگاه به شما امانت بدن معقوله اپراتوری چی میشه باید چند روز یا چند هفته تمرین کنید تا قلق دستگاه دستتون بیاد :-BD

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 22 دی1393 - 9:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
Linkon نوشته است:
منتظرم

سلام دوست عزیز بنده که چنین موقعیتی ندارم که بتونم دستگاه امانت بدم بفرض که دوستان بیان و این کارو انجام بدن و یک دستگاه به شما امانت بدن معقوله اپراتوری چی میشه باید چند روز یا چند هفته تمرین کنید تا قلق دستگاه دستتون بیاد :-BD

دوست عزیز بنده بار ها و بارها با سیستم های نقطه زن مختلفی از جمله mdl8500وstiker xsوMCP3000وgpx3500وبیش تر از همه tl12000وCHENSEکار کردم و برای همین میگم ترجیحاً CHENSEیا TL12000چون فقط2روز برای یادآوری نکات کلیدی کار با این سیستم ها برای من کافی هست........

این رو هم بگم که من خودم سیستم نقطه زن mdl8500دارم امامتاسفانه چند روزی میشه که فرستادم برا تعمیر و یه 1 ماه دیگه میرسه دستم و من الان نیاز به یک نقطه زن دارم...

دوشنبه 22 دی1393 - 5:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خوب محدودتونو مشخص کنید شاید اطراف خودتون کسی باشه در این انجمن ک کمکتون کنه. ....

دوشنبه 22 دی1393 - 8:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

غرب کشور

دوشنبه 22 دی1393 - 9:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان لازم دونستم که این خبر رو بهتون بدم یه lorenz z1 جور کردم....دست همگی درد نکنه............

دوشنبه 22 دی1393 - 10:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 162 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure