انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 7:34pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 941 , 942 , 943 , 944 , 945 , 946 , 947 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاي تهم مرسي .كارت عالي بود .من خودم خيلي وقته دنبال اين نرم افزار بودم.اينجا پيداش كردم

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 4:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان
متاسفانه مشکل من هنوز در پروگرم کردن حل نشده..ابتدا ویندوز من 32 بیت بود و کلا ارور رو داشتم.الان ویندوز رو 64 بیت کردم و سیستم پروگرمر رو میشناسه و این مشکل نصب درایورم حل شده.چون ابتدا این ارور رو میداد programer can not found و خدا روشکر با نصب درایور 64 بیت و نصب اخرین ورژن progisp مشکل حل شد.الان که با برنامه progisp میخوام پروگرم کنم این ارور رو میده که جدیده..chip proram eror..کلافه شدم به خدا..یکماه هست دستگاه دستمه هنوز نتونستم روشنش کنم..تو عکس ها قطعی در سیستم میبینید؟؟بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه
به همراه progisp یه نرم افزار دیگه ای هم هست به نامchiliprog که من نمیدونم کاربردش چیه!!!شاید ارور دومی به این برنامه مربوط میشه؟؟ عکس برنامه رو هم میزارم.دوستان راهنمایی کنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 7:58am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

amir6777 نوشته است:
سلام به همه دوستان
متاسفانه مشکل من هنوز در پروگرم کردن حل نشده..ابتدا ویندوز من 32 بیت بود و کلا ارور رو داشتم.الان ویندوز رو 64 بیت کردم و سیستم پروگرمر رو میشناسه و این مشکل نصب درایورم حل شده.چون ابتدا این ارور رو میداد programer can not found و خدا روشکر با نصب درایور 64 بیت و نصب اخرین ورژن progisp مشکل حل شد.الان که با برنامه progisp میخوام پروگرم کنم این ارور رو میده که جدیده..chip proram eror..کلافه شدم به خدا..یکماه هست دستگاه دستمه هنوز نتونستم روشنش کنم..تو عکس ها قطعی در سیستم میبینید؟؟بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه
به همراه progisp یه نرم افزار دیگه ای هم هست به نامchiliprog که من نمیدونم کاربردش چیه!!!شاید ارور دومی به این برنامه مربوط میشه؟؟ عکس برنامه رو هم میزارم.دوستان راهنمایی کنن

سلام دوست عزیز مشکل شما اینه که شما در قسمت chip آی سی رو درست انتخاب نمیکنید که در تصاویرتونم مشخصه به جای atmega8 شما باید atmega 328 رو انتخاب کنید .در ضمن شما به جای خازن تانتال از الکترولیت استفاده کرردین که باید تانتال بزارین و همچنین یه هیت سینگ مناسب برای رگولاتور 12 ولتی استفاده کنید چون حرارت بالاتر رگولاتور باعث میشه جرایان بیشتری بکشه. :)

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 8:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

91150472039 نوشته است:
amir6777 نوشته است:
سلام به همه دوستان

سلام دوست عزیز مشکل شما اینه که شما در قسمت chip آی سی رو درست انتخاب نمیکنید که در تصاویرتونم مشخصه به جای atmega8 شما باید atmega 328 رو انتخاب کنید .در ضمن شما به جای خازن تانتال از الکترولیت استفاده کرردین که باید تانتال بزارین و همچنین یه هیت سینگ مناسب برای رگولاتور 12 ولتی استفاده کنید چون حرارت بالاتر رگولاتور باعث میشه جرایان بیشتری بکشه. :)

ممنون بابت پاسختون داداش.نه من چیپ رو همون 328 انتخاب میکنم و این برنامه رو فقط عکسش و در حالت عادی گذاشتم که دوستان بگن اصلا چی هست این؟؟ومن با پروگ ای اس پی پروگرم میکنم و نه با این نرم افزار..من از الکترونیک سر در نمیارم داداش..اون تانتال و هیت سینک رو کجا باید استفاده کنم؟؟؟دقیقا میتونید تو عکس نشون بدید؟

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 10:10am

پیوست:
ماژول-مبدل-dc-dc-lm2596-خروجی-123v-30v-3a.jpg
پیوست:
ماژول-مبدل-dc-dc-به-همراه-نمایشگر.jpg
سلام
دوستان می تونند از این ماژول تغذیه بجای رگولاتور 12 ولت استفاده کنند که اگه ولتاژ ورودی تا 30 ولت هم باشه ولتاژ خروجی اصلا نوسان پیدا نمی کنه با مولتی ترن روی ماژول می توان ولتاژ خروجی را دقیق تنظیم کنید که دقیق 12 ولت داشته باشه که تا 3 آمپر هم می تونه جواب بده در دو نوع موجود است هم با ولت متر و هم بدون ولت متر که ولت متر رو ماژول ولتاژ خروجی را نشان میده
این هم لینک این ماژول
http://eshop.eca.ir/215-%D9%85%D8%A7%DA ... 8%A7%DA%98

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز این نوع مبدل ها معمولا نویز تولید میکنن و به نظر شخصی بنده اصلا نیازی به استفاده از این مدار به جای رگولاتور نیست حتی اگه نویزی هم تولید نمیکردن چون خود رگولاتور کاملا جوابگوی این کار هست و اگه خواستین چیز دیگه ای استفاده کنین توصیه ی من استفاده از رگولاتورهایی با آمپر بالاتر هست نه اینگونه مبدل ها

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:07am

سلام
من از این رگولاتور در بعضی دستگاهای گیرنده که رگولاتور تغذیه هسته مرکزی cpu معیوب میشه و در بازار پیدا نمیشه استفاده می کنم و اگه ولتاژ را روی 1.2 ولت قرار بدم تو خروجی بصورت فیکس این ولتاژ را دارم در ظمن من که نویزی ندیدم چون اگه نویزی داشته باشه کار کرد cpu مختل میشه

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sardarshams نوشته است:
سلام
من از این رگولاتور در بعضی دستگاهای گیرنده که رگولاتور تغذیه هسته مرکزی cpu معیوب میشه و در بازار پیدا نمیشه استفاده می کنم و اگه ولتاژ را روی 1.2 ولت قرار بدم تو خروجی بصورت فیکس این ولتاژ را دارم در ظمن من که نویزی ندیدم چون اگه نویزی داشته باشه کار کرد cpu مختل میشه

همکار عزیز منم همین کار رو در دستگاه هایی که شما میفرمایین انجام میدم اما اون مدارات کجا مدار فلزیاب کجا!
شما مدار فلزیاب رو کنار دستگاه های صوتی و تصویری روشن کن ببین کدوم یکی نویز میگیره مسلما مدار فلزیاب چون کارش با فرکانس و پالسه نویز میگیره

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahab454545 نوشته است:
دوستان عزیز خسته نباشید از igbt bup 314 میشه به جای irf840 استفاده کرد؟؟ 1200v 52 a

مشخصاتش هم تقریبا مثل bup403

اگر میشه استفاده کرد لطفا بگین من روی مدار کاوشگر جناب جواد داودی این igbt رو دارم تا استفاده کنم ...

سلام
دوست عزیز شما bup314 رو تست کردید؟

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینجا هم خازن نزاشتید

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 941 , 942 , 943 , 944 , 945 , 946 , 947 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure