انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 9:03am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 927 , 928 , 929 , 930 , 931 , 932 , 933 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بنظر من دلیلی نداره جهت استفاده شخصی مطلب خاصی روی جعبه دستگاه نوشته بشه که بعدا برای خودتون ایجاد دردسر کنه! در واقع این کارایی دستگاهه که برای مصرف کننده مهمه. شکل ظاهری فقط باید در حدی باشه که ضمن رعایت نکات فنی ؛ خودتون رغبت کنین باهاش کار کنین! :D
برای محافظت و امنیت بیشتر توصیه میکنم حتما در منزل و قبل از بیرون رفتن یک رمز عبور مناسب روی دستگاه بذارین. در این صورت اگر موردی هم پیش بیاد مثل چیزی که دوستمون در صفحات قبلی از تجربشون گفتن ؛ مشکل کسی بتونه متوجه بشه اصلا دستگاه چی هست. لذا بهتره که در صورت امکان اسکلت و لوپ رو هم جدا از دستگاه بذارین تا امکان بروز مشکل کمتر بشه. در نهایت هم اگر به هر دلیل دستگاه رو از دست دادین چیز خیلی مهمی نیست! میتونین تشریف بیارین و سر فرصت یکی دیگه بسازین و حتی با کیفیت بهتر هم بسازین! قیمت ساخت کلش هم که چیز زیادی نیست و مطمئنا در دفعات بعدی هزینه ساخت میتونه کمتر از بار اول در بیاد.

یکشنبه 3 خرداد1394 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به استاد حمید ودوستان
من خازن عدسی 5 پیکورو رو نوع مرغوب نظامی گذاشتم
وبا تست داخل خونه دیدم که ثباتش حتی توی خونه بهتر شده
حالا بیرون هم تست میکنم ولی توی خونه وقتی بالانسش کنی دیگه بوق الکی نمیزنه

یکشنبه 3 خرداد1394 - 6:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خوب منم دقیقا نظرم همینکه رو جعبه اسمی یا چیزی نباشه خدای نکرد کسی گیر افتاد سری اسم سازندش یا چیزی خیلی زود برملا بشه.از اون جهت من میدونم که استاد حمید چقدر وقت وزحمت روش کشیدن تا این دستگاه یه این مرحله برسه واقعا باید دست استاد رو بوسید،هرچند من خودم این دستگاه رو ندارم.

یکشنبه 3 خرداد1394 - 6:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
مهندس حمید از چه فیوز بیتی برای lock کردن میکرو استفاده کنیم که اگه دست کفتارها افتاد اطلاعات داخل میکرو قابل کپی براشون نباشه؟؟؟

یکشنبه 3 خرداد1394 - 6:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

صدای مدار من یک دفعه قطع شده هر کاری هم میکنم صداش در نمیاد ولی همچیش کار میکنه البته volume رو تا آخر زیاد کرده بودم که این اتفاق افتاد...

یکشنبه 3 خرداد1394 - 6:56pm
مدیر کل
مدیر کل

hamid80 نوشته است:
سلام
مهندس حمید از چه فیوز بیتی برای lock کردن میکرو استفاده کنیم که اگه دست کفتارها افتاد اطلاعات داخل میکرو قابل کپی براشون نباشه؟؟؟

جهت جلوگیری از کپی شدن میکرو میتونین از فیوز بیت قفل به این صورت استفاده کنین:
Lock Fuse: FC
فراموش نکنین در این صورت باید در برنامه اکستریم برنر تیک کنار Write رو هم برای این فیوز بیت علامت بزنین که پروگرام بشه. قفل کردن میکرو با این روش فقط برای جلوگیری از کپی برداری هست وگرنه مشکلی برای پروگرام کردن در دفعات بعدی ایجاد نمیکنه و میکرو کماکان مثل گذشته قابل پروگرام خواهد بود.

یکشنبه 3 خرداد1394 - 7:29pm
مدیر کل
مدیر کل

hamid80 نوشته است:
صدای مدار من یک دفعه قطع شده هر کاری هم میکنم صداش در نمیاد ولی همچیش کار میکنه البته volume رو تا آخر زیاد کرده بودم که این اتفاق افتاد...

ترانزیستور 337 و مقاومت 47 اهم کنار بلندگو رو چک کنین. احتمالا یکی از اینها سوخته.

یکشنبه 3 خرداد1394 - 7:32pm

سلام خدمت اساتید محترم سایت.یک سوال داشتم که نمیدونستم کجا مطرح کنم ،به ناچار اینجا مطرحش میکنم،ما یک سری قبر داریم که به حالت یک اتاق 2*2طاقی شکل هستش و داخل اتاق با خاک پر شده که معمولا یک فضای خالی حدودا 30سانتی بالای اتاق خالی هستش،به نظر شما اساتید چه دستگاهی میتونه این فضای خالی را که با گاز فلز داخل قبر پر شده و عمقش گاهی تا 5متر هم میرسه با کمترین خطا سنس کنه،منظورم دستگاههایی که تو سایت معرفی شدن،ممنون. ^:)^

یکشنبه 3 خرداد1394 - 7:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مدار من وقتی روشن میکنم تصویر السیدی مربع میاد ولی با چند بار خاموش روشن کردن درست میشه و کار میکنه چند بارم باز کردم میکرورو در اوردم دوباره زدم جاش درست شد این مشکل از چی میتونه باشه

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

یکشنبه 3 خرداد1394 - 9:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Hamed t نوشته است:
مدار من وقتی روشن میکنم تصویر السیدی مربع میاد ولی با چند بار خاموش روشن کردن درست میشه و کار میکنه چند بارم باز کردم میکرورو در اوردم دوباره زدم جاش درست شد این مشکل از چی میتونه باشه

احتمالا مشکل گشاد شدن سوکت نظامی باشه... ممکنم هست ایراد از دقیق قرار نگرفتن پایه ها باشه.

یکشنبه 3 خرداد1394 - 10:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 927 , 928 , 929 , 930 , 931 , 932 , 933 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure