انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 10:15am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 917 , 918 , 919 , 920 , 921 , 922 , 923 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

استاد بزرگوار سپاسگذارم که سریع پاسخ می دید . اما دفعه اول که با فیوز بیتهای مندرج در فایل راهنما فیوز بیت میکرو رو پروگرام کردم منجر به قفل میکرو شد و پروگرامر دیگه میکرو نمی شناخت .به خاطر همین از E2 استفاده کردم . پروگرامر STK 500 و نرم افزار AVR Studo 4.
سپاس گذارم . پیروز باشید

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
سلام خدمت همه عزیزان به خصوص حمید عزیز

ببینید من هم موندم چرا دوستان این همه اصرار بر افزایش تعداد دفعات محدودیت گذاشته شده دارن.
شما مگه در طی یک رو چند بار دستگاه رو روشن و خاموش می کنید . حتی برا تست در طی چند روز هم این تعداد محدودیت زیاد هم هست .
حتی تویه دشت و کوه شما دو سه روز هم بیرون باشید باز این محدودیت تموم نمیشه . مگر اینکه هر چند متر یک بار خاموش و روشن بشه .
برعکس دوستان ، من به مهندس پیشنهاد می کنم در نسخه بعدی محدویت رو 100 قرار بدن . فقط به خاطر بعضی از سود جوهای بی انصاف .
.
دوستانی که مشکل باطری دارن یه باطری یدکی با خودشون داشته باشن که نخوان مدام دستگاه رو خاموش و ر وشن کنن .
موفق باشید @};-

:-BD

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 12:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mmnasa نوشته است:
استاد بزرگوار سپاسگذارم که سریع پاسخ می دید . اما دفعه اول که با فیوز بیتهای مندرج در فایل راهنما فیوز بیت میکرو رو پروگرام کردم منجر به قفل میکرو شد و پروگرامر دیگه میکرو نمی شناخت .به خاطر همین از E2 استفاده کردم . پروگرامر STK 500 و نرم افزار AVR Studo 4.
سپاس گذارم . پیروز باشید

با اجازه جناب حمید

دوست عزیز برای پروگرام مجدد باید آی سی را پاک کنید و تنظیمات اولیه برگردانید که احتملا پروگرامر شما این قابلیت را ندارد و بایستی از یک مدار دستساز مثل fuse bit doctor recovery

یا برد آماده استفاده کنید این کار تنظیمات فیوز بیت ها را به حالت کارخانه برمیگرداند و بعد از پروگرام و ریخت نرم افزار جدید اقدام به تنظیمات فیوز بیت ها طبق

فرمایشات جناب حمید بکنید . ( اگه آی سی را با پروگرامر پاک میکنید این کار صحیح نیست )

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 12:58am

جناب ba.davood متشکرم از اینکه پاسخ دادید . بله من میکرو رو با STK500 پاک می کنم . مثلا همین امشب ورژن جدید رو ریختم و مشکلی پیش نیومد. اما میکروی اولی رو که بر اساس ایتمهای زیر رایت کردم نه سیستم فلزیاب روشن شد و نه دیگه پروگرامر میکرو شناخت.
آیا پس از اولین پروگرام برای دفعات بعد و اپ دیت مدار کار خاصی باید کرد . ایا باید کریستال دیگری در پروگرامر استفاده کرد .

EXTENDED :FC
HIGH : D9
LOW : F7
همین الان هم فیوز بیت رو به F7 تغییر دادم نه سیستم فلزیاب بالا میاد و نه پروگرامر میکرو رو میشناسه.
سپاس گذارم.

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد حمید عزیز بابت پاسختون
باشه اون طوری هم تست میکنم نتیجه رو میزارم
از دوستان هم خواهش میکنم این مورد رو تست کنن که ایا درجه حذف اهنشون رو هوا و تو زمین فرق میکنه یا نه؟
ممنون

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 1:48am
مدیر کل
مدیر کل

mmnasa نوشته است:
جناب ba.davood متشکرم از اینکه پاسخ دادید . بله من میکرو رو با STK500 پاک می کنم . مثلا همین امشب ورژن جدید رو ریختم و مشکلی پیش نیومد. اما میکروی اولی رو که بر اساس ایتمهای زیر رایت کردم نه سیستم فلزیاب روشن شد و نه دیگه پروگرامر میکرو شناخت.
آیا پس از اولین پروگرام برای دفعات بعد و اپ دیت مدار کار خاصی باید کرد . ایا باید کریستال دیگری در پروگرامر استفاده کرد .

همین الان هم فیوز بیت رو به F7 تغییر دادم نه سیستم فلزیاب بالا میاد و نه پروگرامر میکرو رو میشناسه.
سپاس گذارم.

دوست عزیز این فیوز بیتها در همه برنامه ها مفهوم ثابتی دارن! با این حال بهتر بود از توصیه بنده در خصوص نوع پروگرامر و برنامه پیروی میکردین. یا اینکه از لیست تفصیلی فیوز بیتها که برای سایر برنامه ها ذکر کردم استفاده میکردین. باز هم تاکید میکنم 3 کد فیوز ذکر شده ثابت و استاندارد هستن و میتونین با مراجعه به سایتهای محاسبه فیوز بیت میکروهای AVR چک کنین. حالا چرا برای شما چنین مشکلی پیش اومده واقعا نمیدونم!

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
حمید نوشته است:
mmnasa نوشته است:

سپاس گذارم.

دوست عزیز این فیوز بیتها در همه برنامه ها مفهوم ثابتی دارن! با این حال بهتر بود از توصیه بنده در خصوص نوع پروگرامر و برنامه پیروی میکردین. یا اینکه از لیست تفصیلی فیوز بیتها که برای سایر برنامه ها ذکر کردم استفاده میکردین. باز هم تاکید میکنم 3 کد فیوز ذکر شده ثابت و استاندارد هستن و میتونین با مراجعه به سایتهای محاسبه فیوز بیت میکروهای AVR چک کنین. حالا چرا برای شما چنین مشکلی پیش اومده واقعا نمیدونم!

مهندس چندتا ازين سايت هايي كه فرمودين رو معرفي ميكنيد
ممنونم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 2:20am

با سلام خدمت استاد حمید، میخاستم بدونم برا افرادی مثل من که الکترونیک بلد نیستیم هم میشه یه کاری بکنین، من هم دوست دارم دستگاه ساخت دست شما رو داشته باشم، لطفا کمکم کنید ممنونت میشم، با تشکر

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 2:26am
مدیر کل
مدیر کل

adnistor_6 نوشته است:
مهندس چندتا ازين سايت هايي كه فرمودين رو معرفي ميكنيد
ممنونم

خواهش میکنم.
بنظرم این بهترینشون باشه:
http://www.engbedded.com/fusecalc

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 2:55am
مدیر کل
مدیر کل

کر بختیاری نوشته است:
با سلام خدمت استاد حمید، میخاستم بدونم برا افرادی مثل من که الکترونیک بلد نیستیم هم میشه یه کاری بکنین، من هم دوست دارم دستگاه ساخت دست شما رو داشته باشم، لطفا کمکم کنید ممنونت میشم، با تشکر

خواهش میکنم دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
قبلا بارها عرض کردیم میتونین از طریق دوستان خودتون یا دوستان انجمن اقدام کنین. هزینه هم بغیر قطعات دستگاه فقط شامل دستمزد معقول مونتاژ دستگاه هست که دوستان مجاز هستن از شما دریافت کنن.

جمعه 31 اردیبهشت1394 - 2:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 917 , 918 , 919 , 920 , 921 , 922 , 923 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure