انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 5:30am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 826 , 827 , 828 , 829 , 830 , 831 , 832 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان در مورد شارژر و باطری بالای ۲۰۰ پست در این تاپیک زده شده با این اوصاف در این ۸ ماهی که این مدار معرفی شده متاسفانه دوستان نتوستن نتیجه دلخواهشونو بگیرن و شارژر دلخواهشونو پیدا کنن دوستان بهترین شارژر برای هر مدل باطری شارژر اتوماتیک هست حالا چه امپر بالا و یا چه امپر پایین دوستان بگردن و شارژر اتوماتیک پیدا کنن و فروشگاه و قیمت رو برای همه عمومی کنن مثل ای سی lf357 که همه دارن به هم برای خرید کمک میکنن در مورد باطری هم مساله خیلی پیچیده ای نیست که دوستان یا ۲ باطری ۱۲ با یک امپر همسان استفاده کنن و یا از ۳ عدد باطری با ولتاژ ۶ ولتی که جمعا ۱۸ ولت میشه با یک امپر یکسان استفاده کنن تا برای شارژ ر مشکل نداشته باشن

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sinaghahhari نوشته است:
سلام دوستان خدا وقت دستگاههای ساخته شده توسط دوستان عزیز در صفحه نمایشگر سه عدد تفکیک داره ولی برای من می نوسه
18D0F220P160 به نظر شما چرا سه عدد را به طور جدا نمی نویسد ممنون می شوم دوستان راهنمایی بکنند البته می دانم F یعنی فرکانس و P هم پهنای پالسه ولی برای سایر دوستان چرا اینگونه نیستش؟ @-)

سینا جان دستگاه اگه روشن باشه و روی نمایش منوی سنس اگه دگمه ((up)) یا بالا رو دو بار فشار بدی وارد منوی نمایش این اعداد میشه .
موفق باشی

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 1:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان من دیشب رفتم کاوش یه جایی بوق زد بعد که خواستم از چهار طرف حجم بگیرم فقط از جنوب به شما لوپ رو نزدیک میکردم بوق میزد و از جهات دیگه سنس نمیکرد به نظر شما دلیلش چی بود .چند بار هم تکرار کردم اینجوری بود.
بعد از روش رد میشدم دستگاه بوق یکسره میزد و به اصطلاح سوزنش گیر میکرد ،میبایست بالانس رو میزدم تا ساکت بشه.
فقط اون چند متر این عکس العمل رو داشت(مکان هم تپه با ارتفاع کمی نزدیک 70 سانت وسط یک زمین کشاورزی بود که از قدیم کلا اون مساحت کشت نشده و زمین بایر بود و نزدیک چهل متر مساحت داشت)
لطفا راهنمایی کنید

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 1:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باسلام خدمت همه دوستان و سازندگان این دستگاه!
خواهشی داشتم مبنی بر اینکه عزیزان همه شون در تست هایی که انجام داده اند از حساسیت بیش از حد بالا استفاده کرده اند تا نهایت برد این دستگاه رو نشون بد!این درست اما باید در نظر داشت تست یک فلزیاب با نهایت حساسیت در شرایطی که لوپ ثابت هست و فلز رو نزدیک میکنید نمیتونه ارزش بالایی داشته باشه چون در کاوش واقعی فلز در زیرخاک ثابت و شما باید حرکت کنید و وقتی حساسیت در نهایت قرار بگیره بی شک در حین حرکت بوق های اضافه زیادی خواهید داشت که باعث سردرگمی اپراتور خواهد شد!
پس دوستان زحمت بکشن فقط از حساسیت ۲۰استفاده نکنن و از شماره های ۱۵یا ۱۶هم استفاده کنند و نتایج رو اعلام کنند.

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 2:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
systembbp نوشته است:
دوستانی که اعدادشون درسته از چه کانکتوری استفاده میکنند.من اعدادم با کانکتور نظامی بسیار پایین بود.بدون کانکتور شد 300 700 800
از چه کانکتوری استفاده کنیم که این مشکل برطرف بشه.
احتمالا مشکل بیشتر دوستان از کانکتوره.قبل از تعویض 357 بدون کانکتور تست کنید

باید خدمت شما و سایر عزیزان عرض کنم بنا بر تستهای مختلفی که انجام شده ؛ تقریبا هر نوع کانکتور فلزی برای اتصال لوپ حتی روی جعبه دستگاه مشکلساز هست! لذا کانکتور 3 پین نظامی که فلزی هست دیگه مورد توصیه نیست و بهتره از کانکتوری تمام پلاستیکی استفاده بشه!
از دوستانی که از کانکتورهای مختلف برای اتصال لوپ استفاده کردن خواهش میکنم تجربه خودشون رو بگن و اگر نوع پلاستیکی خاصی میشناسن که جواب خوبی داده ؛ اسم و تصویرش رو لطف کنن تا برای همه دوستان قابل استفاده باشه.

ممنون مهندس.امروز از پاساژ توکل (مدرن الکتریک)از همون مدل کانکتور نظامی گرفتم البته 2 پینش رو 4000 تومن.اعدادم رو تقریبا خراب نکرد.عدد اولم از 300 به 260 کاهش پیدا کرد. شکل کانکتورها تقریباً عین همه ولی اینایی که مدرن داره روکشش خیلی براق تره و جنسش بهتره.دوستان میتونن تهیه کنند.
آیسی 357n پلاستیکی اصل با کد M78AD طبقه اول امجد مغازه کیمیا داره.قیمت 6000 تومن.این آیسی رو تست کردم و اصله

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sinaghahhari نوشته است:
سلام دوستان خدا وقت دستگاههای ساخته شده توسط دوستان عزیز در صفحه نمایشگر سه عدد تفکیک داره ولی برای من می نوسه
18D0F220P160 به نظر شما چرا سه عدد را به طور جدا نمی نویسد ممنون می شوم دوستان راهنمایی بکنند البته می دانم F یعنی فرکانس و P هم پهنای پالسه ولی برای سایر دوستان چرا اینگونه نیستش؟ @-)

سلام برادر سینا
از این سوالت معلوم میشه که فایل توضیحاتی رو که اول تاپیک توسط استاد حمید عزیز به طور دقیق و گویا تهیه شده و براش کلی وقت صرف کرده رو نخوندی.
برادر توصیه میکنم بری اون فایل رو دقیق مطالعه کنی چون هم برا اشنایی با تمام قسمتهای سیستم اعم از منوها و تنظیمات بدردت میخوره و کمک حالت میشه وهم میتونی اکثر جوابهای این چنین سوالاتو همونجا پیداکنی وهم زودتر به نتیجه برسی و سوالاته مهمه دیگه که به ذهنت میرسه رو مطرح کنی تا شاید برا پیش برد پروژه هم بکار بیاد
پیروز باشی برادز @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام دستتان درست مشکل اعداد سه گانه ام حل شد

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام خدمت اساتید به نظر شما ماسفت دستگاه من چرا اینقدر گرم میشود(بیش از حد) وچرا lf357 باکد m31rb که عدد اولش از کد jm 19ac و h1126 پایین تر است ولی قدرت سنسش و ثباتش بیشتره؟ من3 تا آیسی با کد h1126 دارم ولی اعداد حک شده داخل آیسی ها با هم فرق می کنه یکی 6 ودیگری 1 به نظر شما کدامش اصلیه؟

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

b6868 نوشته است:
سلام دوستان من دیشب رفتم کاوش یه جایی بوق زد بعد که خواستم از چهار طرف حجم بگیرم فقط از جنوب به شما لوپ رو نزدیک میکردم بوق میزد و از جهات دیگه سنس نمیکرد به نظر شما دلیلش چی بود .چند بار هم تکرار کردم اینجوری بود.
بعد از روش رد میشدم دستگاه بوق یکسره میزد و به اصطلاح سوزنش گیر میکرد ،میبایست بالانس رو میزدم تا ساکت بشه.
فقط اون چند متر این عکس العمل رو داشت(مکان هم تپه با ارتفاع کمی نزدیک 70 سانت وسط یک زمین کشاورزی بود که از قدیم کلا اون مساحت کشت نشده و زمین بایر بود و نزدیک چهل متر مساحت داشت)
لطفا راهنمایی کنید

احتمال عدم بالانس، تغییر خاک باشه، یا تغییر در پوشش گیاهی.
و اینکه فقط از یه جهت گرفته، احتمال میدم اون نقطه، از یه محل صاف به یه جای شیب دار رفتی.
شما باید حداقل یک متر رو زمین رو صاف کنید بعد دستگاه بزنید. که جای شبهه نمونه.

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sinaghahhari نوشته است:
سلام خدمت اساتید به نظر شما ماسفت دستگاه من چرا اینقدر گرم میشود(بیش از حد) وچرا lf357 باکد m31rb که عدد اولش از کد jm 19ac و h1126 پایین تر است ولی قدرت سنسش و ثباتش بیشتره؟ من3 تا آیسی با کد h1126 دارم ولی اعداد حک شده داخل آیسی ها با هم فرق می کنه یکی 6 ودیگری 1 به نظر شما کدامش اصلیه؟

دوست عزیز یکم واضح تر توضیح میدید من اصلاً متوجه نشدم .آیا منظور شما این که m31rbاز شماره دیگه که گفتین قویتر عمل میکنه یا برعکس ؟

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 5:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 826 , 827 , 828 , 829 , 830 , 831 , 832 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure