انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 10:25am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 824 , 825 , 826 , 827 , 828 , 829 , 830 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

systembbp نوشته است:
دوستانی که اعدادشون درسته از چه کانکتوری استفاده میکنند.من اعدادم با کانکتور نظامی بسیار پایین بود.بدون کانکتور شد 300 700 800
از چه کانکتوری استفاده کنیم که این مشکل برطرف بشه.
احتمالا مشکل بیشتر دوستان از کانکتوره.قبل از تعویض 357 بدون کانکتور تست کنید

یعنی کسی به جز کیبورد اطلاعاتی راجع به کانکتور نداره!
این همه دوستان کار بلد که میرن کاوش لوپشونو یه سره وصل میکنن رو برد :(

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
ayaz mb نوشته است:
با سلام خدمت دوستان محترم اعداد دیباگ که ارائه شد مربوط به اپ امپ به شماره h1126 برای مدار مدار بنده خیلی بهتر بود حتی بهتر از jm19 ac اون دسته از دوستان که میتونن این شماره کد تهیه بکنن بنظرم بهتر خواهد بود .
پیوست:
DSC04516 [1600x1200].JPG

با سلام
جناب ayaz mb لطف كنيد نام فروشگاه رو بفرمائيد تا دوستان اين اي سي رو تهيه كنند .. متشكريم

سلام مهدی جان من اینو خیلی وقت پیش خریدم پاساژ عباسیان زیر زمین بغل راه پله ها سمت راست یه پسریه تبریزی هم هست اگه اشتباه نکنم مال هیفده هیجده ماه پیشه اگه بازم داشته باشه خیلی خوبه منم فقط دوتا از این سری تهیه کرده بودم که یکی شو روی یه مداره دیکه دادم یکی از دوستان این شماره رو هم اتفاقی تست کردم .

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ayaz mb نوشته است:
مهدی نوشته است:
ayaz mb نوشته است:
با سلام خدمت دوستان محترم اعداد دیباگ که ارائه شد مربوط به اپ امپ به شماره h1126 برای مدار مدار بنده خیلی بهتر بود حتی بهتر از jm19 ac اون دسته از دوستان که میتونن این شماره کد تهیه بکنن بنظرم بهتر خواهد بود .
پیوست:
DSC04516 [1600x1200].JPG

با سلام
جناب ayaz mb لطف كنيد نام فروشگاه رو بفرمائيد تا دوستان اين اي سي رو تهيه كنند .. متشكريم

سلام مهدی جان من اینو خیلی وقت پیش خریدم پاساژ عباسیان زیر زمین بغل راه پله ها سمت راست یه پسریه تبریزی هم هست اگه اشتباه نکنم مال هیفده هیجده ماه پیشه اگه بازم داشته باشه خیلی خوبه منم فقط دوتا از این سری تهیه کرده بودم که یکی شو روی یه مداره دیکه دادم یکی از دوستان این شماره رو هم اتفاقی تست کردم .

نداره.تموم کرده

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من از همون کانکتور سه پین نظامی استفاده میکنم که خوب جواب میده
باید بگم که قبلا یکی داشتم که جنس خوبی نداشت ونویز زیادی داشت

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
systembbp نوشته است:
systembbp نوشته است:
دوستانی که اعدادشون درسته از چه کانکتوری استفاده میکنند.من اعدادم با کانکتور نظامی بسیار پایین بود.بدون کانکتور شد 300 700 800

یعنی کسی به جز کیبورد اطلاعاتی راجع به کانکتور نداره!
این همه دوستان کار بلد که میرن کاوش لوپشونو یه سره وصل میکنن رو برد :(

خسته نباشید دوست من :ymhug:
این کانکتور شما نسبتا خوب هست ، بشرطی که از کابل رابط منساب استفاده کنین ، مثلا max
اما اگر با این به نتیجه نرسیدید ، یک نوع کانکتور هایی هست شبیه به همین اما با بدنه پلاستیکی ، که برای اتصال کابل رابط به میکروفن اکو ها استفاده میشه ، میتونید استفاده کنید.
مطمئنا دیگه مشکلی نخواهد داشت!
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:42pm
مدیر کل
مدیر کل

systembbp نوشته است:

باید خدمت شما و سایر عزیزان عرض کنم بنا بر تستهای مختلفی که انجام شده ؛ تقریبا هر نوع کانکتور فلزی برای اتصال لوپ حتی روی جعبه دستگاه مشکلساز هست! لذا کانکتور 3 پین نظامی که فلزی هست دیگه مورد توصیه نیست و بهتره از کانکتوری تمام پلاستیکی استفاده بشه!
از دوستانی که از کانکتورهای مختلف برای اتصال لوپ استفاده کردن خواهش میکنم تجربه خودشون رو بگن و اگر نوع پلاستیکی خاصی میشناسن که جواب خوبی داده ؛ اسم و تصویرش رو لطف کنن تا برای همه دوستان قابل استفاده باشه.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز این کانکتورها چطورن؟
http://modelshopping.ir/page/414.html

http://iranelectro.com/tag/%DA%A9%D8%A7 ... 9%88%D8%B1

اینم یه کانکتور خورشیدی که توضیحاتشم جالبه
http://shop.solar-center.ir/index.php/cPath/5_19

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
از دوستانی که از کانکتورهای مختلف برای اتصال لوپ استفاده کردن خواهش میکنم تجربه خودشون رو بگن و اگر نوع پلاستیکی خاصی میشناسن که جواب خوبی داده ؛ اسم و تصویرش رو لطف کنن تا برای همه دوستان قابل استفاده باشه.

سلام استاد
من از همون کانکتور سه پین نظامی استفاده میکنم ولی دوستان هر کانکتوری رو مدار خودتون نبندید
اگه مثلا همون سایت نیکو شاپ رو نگاه کنید دو مدل سه پین نظامی داره یکی به مبلغ 2.500 تومن که واقعا آشغال به تمام معناست تو مدار نویز میندازه ولی دقیقا همون رو باز داره 5.000 تومن و این یکی واقعا تو مدار بی نقص داره کار میکنه
حالا خدا کنه این فروشندگان محترم که تو این انجمن حضور دارن با دیدن این پیام قیمت ها رو بالا نکشن که مثلا بگن کانکتور ما اصلیه ;)

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:14pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون میلاد عزیز.
هر 3 میتونن جوابگو باشن. ولی باید ابتدا تست بشن.
کلا کانکتوری که مد نظر ماست باید کمترین فلز رو داشته باشه و حتی اتصالات مغزیش هم از جنس آهن نباشه! آهن و استیل در جنس فیش حتی اگر در اتصالاتش هم باشه میتونه اثر بسیار بدی داشته باشه. پس غیر از پلاستیکی بودن باید به آهنی نبودن اتصالات هم توجه کنین که هنگام خرید با یک آهنربا بسادگی مشخص میشه. بهترین جنس برای اتصالات از نوع برنجی هست که البته کم گیر میاد.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
ممنون میلاد عزیز.
هر 3 میتونن جوابگو باشن. ولی باید ابتدا تست بشن.
کلا کانکتوری که مد نظر ماست باید کمترین فلز رو داشته باشه و حتی اتصالات مغزیش هم از جنس آهن نباشه! آهن و استیل در جنس فیش حتی اگر در اتصالاتش هم باشه میتونه اثر بسیار بدی داشته باشه. پس غیر از پلاستیکی بودن باید به آهنی نبودن اتصالات هم توجه کنین که هنگام خرید با یک آهنربا بسادگی مشخص میشه. بهترین جنس برای اتصالات از نوع برنجی هست که البته کم گیر میاد.

خواهش میکنم مهندس حمید عزیز. پس اگه توسط آهنربا جذب نشن قابل استفاده بر روی لوپ هم هستن؟

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 824 , 825 , 826 , 827 , 828 , 829 , 830 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh و 204 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure