انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:24am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 821 , 822 , 823 , 824 , 825 , 826 , 827 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
سلام. دیشب رفتیم کاوش یه جای را ردیاب زد دستگاهو اونجا بردم با لوپ 40 اونجارو میتر منفی میزد حفاری نکردیم .!!!!!!!!!!
ولی باید بگم دستگاه با سنس 10هم گاهی سرو صدای بی خودی داشت و از همه مهمتر زمانی که جای را میتر منفی میزد لوپ را کنار میبردی وقتی صداش در میومد دیگه قطع نمی شد حتی با گراند 1 وتا 10 دقیقه هم نگه داشتن لوپ یا در حال حرکت باید دکمه بالانس را بزنی که صداش قطع بشه انگار گراند هیچ کاری انجام نمیده در چنین شرایطی که توی قبرستون ها هم چنین مشکلی داره
فکر کنم علت سرو صدای بیخودی لوپهای کوچک همین باشه !!!!!!!!!!!!!!!!

خوب مهندس حمید شما میگید نتیجه تستها در کاوش واقعی را بیان کنیم خوب وقتی که خسته از کاوش برگردی ونتایجش رو بگی که باب میل نباشه وکسی هم اهمیت نده ادم دلسرد میشه که دیگه نتایج تستهاشو بگه.!!!!!!!!!!!

باید بگم من این مدارو فقط برای کاوش واقعی درست کردم نه برای سرگرمی ودوست دارم روز به روز بهینه تر بشه.
باید بگم با لوپ دومتری روی سنس 17 خوب بود ولی بالوپ40 از روی یک چاله 10سانتی هم رد بشی وقتی میتر منفی میزنه وکنار میری صداش که در میاد حتمآ باید چند بار بالانسش کنی که خفه بشه .!!!!!!

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:28am

سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
خصوصا مهندس حمید گرامی واقعا خسته نباشید
خدمت دوستان عرض کنم این فلزیاب در واقع یه فلزیاب نیست بلکه یه مولتی فلزیابه
چه از نظر فرکانس یا پهنای پالس و....
بستگی به شرایط لوپ و خاک منطقه کاوش قواعد تنظیماتش هم فرق میکنه
حالا بعضی دوستان گلایه دارن که بعضی وقتا مشکل دارن به نظر من این دیگه بر میگرده به اپراتوری خودشون
تنها مشکلی که من با این فلزیاب دارم مشکل باطری . اگه مهندس لطف کنن یه مدار شارژر واسه دو عدد باتری 12و 6 ولت 1.3 آمپر اسیدی قرار بدن دیگه عالی میشه

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

asad0331 نوشته است:
حالا بعضی دوستان گلایه دارن که بعضی وقتا مشکل دارن به نظر من این دیگه بر میگرده به اپراتوری خودشون
تنها مشکلی که من با این فلزیاب دارم مشکل باطری . اگه مهندس لطف کنن یه مدار شارژر واسه دو عدد باتری 12و 6 ولت 1.3 آمپر اسیدی قرار بدن دیگه عالی میشه

عزیز برو سه تا باطری 6ولت 2.8 تا 4.5 آمپر بخر یه بار شارژ کنی یه روز صبح تا شب دستگاه روشن باشه تموم نمیشه

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:38am

postalofik نوشته است:
asad0331 نوشته است:

عزیز برو سه تا باطری 6ولت 2.8 تا 4.5 آمپر بخر یه بار شارژ کنی یه روز صبح تا شب دستگاه روشن باشه تموم نمیشه

فقط مشکل اینه که باید باتری ها رو تک تک شارژ کنی
و هر دفعه هم جلد مدار رو باز کنی
من میخام یه شارژر حرفه ای باشه واسه شارژ
فرض کن منطقه ای واسه کاوش میری که نیازه 1 هفته اونجا یاشی اینطوری که نمیشه واسه شارژ دستگاه رو بازکنی

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من حتما نیاز نیست ک باطری رو داخل باکس دستگاه بذاری..من ی باکس جدا واسش درست کردم با بندک میندازم رو دوشم...

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 12:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:
دوست من حتما نیاز نیست ک باطری رو داخل باکس دستگاه بذاری..من ی باکس جدا واسش درست کردم با بندک میندازم رو دوشم...

منم همينطوري كه دوست عزيز گفتن كردم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 12:54pm

kاوه نوشته است:

حرف شما متین دوست عزیز
ولی فراموش نکنید برا کاوش هایی که توی کوه و بیابونه اگه سیم باتری قطع بشه کار کردن تعطیل میشه
چند وقت پیش که واسه کاوش رفته بودیم کوه سیم لوپ رو یکی از دوستان کشید که از تو کانکتورش جدا شد خوب اونجا هم که هویه لحیم نیست مثل لشکر شکست خورده برگشتیم خونه
بعضی از ریزه کاریها هست که از ساختن دستگاه هم مهمتره از جمله همین باتری . شارژر نوع جلد مدار . کیف چرمی مناسب و...

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این اخریه لایک داره در مورد لوپ باید ۲ تا همراه باشه که ادم شکست نخوره :)) و در مورد باطری بهتره داخل باکس خود مدار و با سیم کوتاه به مدار متصل بشه چون علاوه بر سخت بودن حمل و نقل باعث جذب نویز در مدار میشه :ymsick:

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من حدود یک ماهه یه باطری7.5امپرو با 6و2امپر سری کردم هرد رم با هم میزارم شارز اوایل میگفتم جدا میکنم تک تک میزارم شارز بشن ولی بعد دیگه طنبلی کردم الانم فک کنم باطری 6ولتی داره نفسای اخرشو میکشه #:-s یه سوال میخام یه 12ولت7.5امپر دیگه بگیرم با 12و7.5امپر خودم سری کنم اونوقت با هم بزارم شارز مشکلی پیش میاد بازم :-?

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه داداش آمپرها يکی باشه ما يک شارژر مناسب ميشه جفتشون رو شارژ کرد

خدايا مددی کن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 821 , 822 , 823 , 824 , 825 , 826 , 827 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure