انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:55am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 820 , 821 , 822 , 823 , 824 , 825 , 826 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اساتید لطفا منم راهنمایی کنید :-s این اعداد سه گانه چی هستن؟من اولش با لوپ1.7تست کردم اعداد99.300.460بود بعد با لوپ1.3با ظرفیت330میکرو اعداد شد120و...یکم زیاد شدن با دیلی 24 مدارم وقتی روشن میکنم گاهی مربع میاد تو السیدی که بعد چند بار روشن خاموش کردن درست میشه این اعداد باید چند باشن نتیجه مطلوبی بده من فقط به ایسی ال اف357شک دارم از ایران میکرو گرفتم فلزی نداشت3200داده حتما تقلبی هست @};-

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

آخرین بار توسط Hamed t در چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:01am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حامد شما اگه لوپ این مدار رو به صورت عنکبوتی یا به صورت تخت درست کنید و سایز لوپتون 40 باشه تفکیکش روی عدد 5 کامل جواب میده ولی اگه لوپ معمولی بسازید تفکیک جواب نمیده

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

من مدار رو با لوپ 25 سانت که ظرفیتش 380 میکرو هانری بود حذف اهن راحت رو عدد 5 جواب داد ولی وقتی لوپ رو 55 سانت درست کردم و ظرفیتش 400 شد تفکیک روی عدد 10 جواب داد

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:35am
مدیر کل
مدیر کل

جناب جلالی ممنون میشم این کمک رسانی شبانه روزی خودتون رو حداقل در این تاپیک انجام ندین! طراح مدار که اینجاست و دوستان زیادی هم دارن زحمت تست و اپراتوری رو میکشن. پس لطفا به این کمکهای اشتباه و مغرضانه خودتون پایان بدین!
بنده با چندین لوپ معمولی هم آزمایش کردم. اگر دستگاه مشکلی نداشته باشه حذف آهن بخوبی و روی درجات پایین جواب میده. برعکس با لوپ عنکبوتی باید درجه حذف آهن بیشتر در بیاد که بخاطر کیفیت بهتر لوپ هست. در کل مزیت فوق العاده بزرگ این طرح همینه که تفکیکش میتونه با انواع لوپها کار کنه. لذا در مورد لوپهای بسیار بزرگ که امکانی جز معمولی پیچیدن وجود نداره ؛ باز هم تفکیک و حذف آهن کار خواهد کرد. شرطش درستی سایر قستمهای مدار هست.

حامد عزیز اعداد شما هم همگی اشکال دارن که میتونه از آیسی 357 باشه و یا یک ایراد خاص در مدار. در فایل توضیحات بطور دقیق به این موارد اشاره کردم.

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب جلالی ممنون میشم این کمک رسانی شبانه روزی خودتون رو حداقل در این تاپیک انجام ندین! طراح مدار که اینجاست و دوستان زیادی هم دارن زحمت تست و اپراتوری رو میکشن. پس لطفا به این کمکهای اشتباه و مغرضانه خودتون پایان بدین!
بنده با چندین لوپ معمولی هم آزمایش کردم. اگر دستگاه مشکلی نداشته باشه حذف آهن بخوبی و روی درجات پایین جواب میده. برعکس با لوپ عنکبوتی باید درجه حذف آهن بیشتر در بیاد که بخاطر کیفیت بهتر لوپ هست. در کل مزیت فوق العاده بزرگ این طرح همینه که تفکیکش میتونه با انواع لوپها کار کنه. لذا در مورد لوپهای بسیار بزرگ که امکانی جز معمولی پیچیدن وجود نداره ؛ باز هم تفکیک و حذف آهن کار خواهد کرد. شرطش درستی سایر قستمهای مدار هست.

حامد عزیز اعداد شما هم همگی اشکال دارن که میتونه از آیسی 357 باشه و یا یک ایراد خاص در مدار. در فایل توضیحات بطور دقیق به این موارد اشاره کردم.

سلام استاد حمید عزیز خسته نباشید
بله کاملا حق با شماس من برا لوپ 50 عنکبوتی با شماره 11 حذف اهن داشتم وبا لوپ معمولی با شماره 5 .(با ماسفت 840)
با لوپ 1در1 هم قشنگ روی 11 جواب میده
که با ماسفت w11nk90z همه شماره ها 2 شماره کمتر شد :-? .......چرا نمیدونم :-B
ممنون از شما استاد @};- @};- :x

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 1:10am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون استاد ایسی سفارش دادم فایل توضیحاتم یبار دیگه میخونم @};-

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 1:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

Hamed t نوشته است:
ممنون استاد ایسی سفارش دادم فایل توضیحاتم یبار دیگه میخونم @};-

با سلام
دوست گرامی ، سفارش دادن آی سی که خیلی راحته ! مهم اینه که ارسال کنندۀ سفارش های شما قطعات بی کیفیت و تقلبی براتون ارسال نکنن ! مخصوصاً قلب این مدار که باید اصلی و قدرتمند باشه ( آی سی 357 اصلی ) موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
اقا مهدی به نظر شما بهتر نیست بحث اپراتوری و مداری ازهم جدا بشه؟
چون یکی سوال لوپ میکنه یکی کاوش یکی هم از خود مدار. همه چی درهمه
حالا بحث لوپش که تاپیک داره بحث اپراتوریش هم اوکی بشه عالیه

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:42am
مدیر سایت
مدیر سایت

تهم نوشته است:
با سلام
اقا مهدی به نظر شما بهتر نیست بحث اپراتوری و مداری ازهم جدا بشه؟
چون یکی سوال لوپ میکنه یکی کاوش یکی هم از خود مدار. همه چی درهمه
حالا بحث لوپش که تاپیک داره بحث اپراتوریش هم اوکی بشه عالیه

علیک سلام عزیزم
بله فکر بسیار خوبیه ، مخصصاً هرچقدر به مسائل و قابلیت های نرم افزاری دستگاه اضافه میشه ، نیاز به تمرین و تجربه برای اپراتورها بالاتر میره ، مخصوصاً برای تازه واردها باید به احترام سازنده دستگاه همه صبر کنیم تا شخص مهندس حمید این بخش رو ایجاد کنن ( از مهندس حمید خواهش میکنم ایجاد : بخش آموزش اپراتوری نقطه زن فلزجو Pi رو افتخار بدن و خودشون بخش رو افتتاح کن ) :x

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
postalofik نوشته است:
سلام آقا حمید
یه تغییر جزیی رو میخواستم پیشنهاد کنم اگه مورد قبول بود در ورژن های بعدی اعمال بفرمایید.
در مورد چشمک زدن در موقع بی صدا اگه ممکن بود مثلا اگه نور زمینه رو 1گذاشتیم تو همون ولوم چشمک بزنه دیگه نورش زیاد نشه.آخه خیلی تابلو میشه!!!!
دستتون درد نکنه.سلامت باشین

ممنون از شما.
بله پیشنهاد خوبیه بشرطی که جواد میداد! در واقع این مدل چشمک رو بررسی کردم اصلا مشخص نمیشه! برای اینکه چشمک زدن نور ال سی دی با این سرعت مشخص باشه باید حتما بین دو درجه نور خیلی کم و خیلی زیاد تغییر داشته باشه. روی درجه 1 که اصلا امکانپذیر نیست و هیچی مشخص نمیشه. از نظر تابلو بودن هم بنظرم زیاد مشکلی نیست چون فقط موقع سنس کردن این اتفاق میفته.

آقا حميد خب لااقل 1 واحد از تنظيم نورش بيشتر شه.تو شب كه كامل چشمكش به چشم مياد.دوستان هم اكثرا برن بيرون شب ها ميرن.روز برن خب نورش رو بيشتر ميكنن بي صدا هم كار كنن چشمك بزنه ميفهمن.اما شب ميزاري تو نور درجه يك يهو چيزي سنس كنه مثه چراغ راهنما چشمك ميزنه اگه كسي هم از ما دور باشه 100% ميفهمه.آقا حميد روش باز فكر بكنين.ممنون

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 820 , 821 , 822 , 823 , 824 , 825 , 826 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Resa , Saeidpor2 , zagalo16 و 157 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure