انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 10:44pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 818 , 819 , 820 , 821 , 822 , 823 , 824 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
سلام اقای dream_man عزیز تو فیلم شما چیزی مشخص نبود دستگاه مرتب بوق میزد یعنی در کل بصورت حرفه ای فیلم نگرفتید . در هر حال خسته نباشید زحمت کشیدید

مرسی آقا... آخه برنامه ریزی شده نبود.... اما فیلم 2ومی بهتره.

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
پرستو نوشته است:
دوستان عزیز بهترین روش نصب کابل رابط لوپ کابل میکروفون max به چه شکلی هست
دوستان بهترین روش نصب کابل که نه به تکان ونه به دست حساس باشه وعمقو هم کاهش نده کدوم روش هست
دوتا سیم داخلو به هم وصل کنم یا جدا جدا بهتر جواب میده
تشکر از شما

بهترین روش رو می تونید خودتون تست کنید .

یکی از دوستان دوتا مغزی رو به هم وصل کرده بود و به یک سر سیم لوپ و شیلد مدار رو هم به سر دیگه زده بود . از کارکردش هم راضی بود .
من خودم این کابل رو ندارم که نتیجه رو بگم

بله عزیز دوتا مغزی رو به هم وصل کن و به قسمت لوپ دو وصل کن و شیلد رو هم به قسمت لوپ یک وصل کن
همه چی ردیف میشه

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dream_man نوشته است:
asadof نوشته است:
سلام اقای dream_man عزیز تو فیلم شما چیزی مشخص نبود دستگاه مرتب بوق میزد یعنی در کل بصورت حرفه ای فیلم نگرفتید . در هر حال خسته نباشید زحمت کشیدید

مرسی آقا... آخه برنامه ریزی شده نبود.... اما فیلم 2ومی بهتره.

فیلم دوم رو متاسفانه کمی حجمش زیاد بود نتونستم دانلود کنم فکر کنم تنها بودید یه طرف گوشی طرف دیگه فیبر اذیت میکرد .مرسی از زحمات شما دوست عزیز @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان خسته نباشید
یه سوال داشتم سر کابل لوپ 1*1 را میتونم با استفاده از نر و مادگی فلزی ( عکس رابط) به مدار وصل کنم ؟ ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. دیشب رفتیم کاوش یه جای را ردیاب زد دستگاهو اونجا بردم با لوپ 40 اونجارو میتر منفی میزد حفاری نکردیم .!!!!!!!!!!
ولی باید بگم دستگاه با سنس 10هم گاهی سرو صدای بی خودی داشت و از همه مهمتر زمانی که جای را میتر منفی میزد لوپ را کنار میبردی وقتی صداش در میومد دیگه قطع نمی شد حتی با گراند 1 وتا 10 دقیقه هم نگه داشتن لوپ یا در حال حرکت باید دکمه بالانس را بزنی که صداش قطع بشه انگار گراند هیچ کاری انجام نمیده در چنین شرایطی که توی قبرستون ها هم چنین مشکلی داره
فکر کنم علت سرو صدای بیخودی لوپهای کوچک همین باشه !!!!!!!!!!!!!!!!

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوستان پس مدتی که نبودم سری به انجمن زدم و شاهکاره مهندس رو دیدم مهندس تبریک میگم بهتون.
تصمیم گرفتم منم بسازم البته با کمک شما اساتید و مهندس حمید.

بنده شهرستان هستم میخوام قطعات رو سفارش بدم برام پست کنن اگه جایی میشناسید که تمام قطعات رو اصلی داشته و مقاومت ها هم با یک درصد خطا گیر بیاد معرفی کنید اگه تو تهران باشه مشکلی نیست میتونم بگم دوستانم برام تهیه کنند.

سوال بعدی اینکه مهندس تو توضیحات اشاره کردند بهتره از باطری لیتیومی 18 ولت استفاده کنیم این باطری لیتیومی چیه؟ و از کجا میشه تهیه کرد؟ چند آمپر باشه مشخصات دقیق؟ و قیمت حدودیدش چقدره؟

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 8:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام آقا حمید
یه تغییر جزیی رو میخواستم پیشنهاد کنم اگه مورد قبول بود در ورژن های بعدی اعمال بفرمایید.
در مورد چشمک زدن در موقع بی صدا اگه ممکن بود مثلا اگه نور زمینه رو 1گذاشتیم تو همون ولوم چشمک بزنه دیگه نورش زیاد نشه.آخه خیلی تابلو میشه!!!!
دستتون درد نکنه.سلامت باشین

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
بله عزیز دوتا مغزی رو به هم وصل کن و به قسمت لوپ دو وصل کن و شیلد رو هم به قسمت لوپ یک وصل کن
همه چی ردیف میشه

سلام دوست عزیز...میشه منو هم راهنمایی کنی؟اگه دو مغزی رو به دوسر لوپ و شیلد رو به زمین مدار وصل کنم بهتر نتیجه نداره؟چون طبق اصوله دیگه....

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
DSC04493 [1600x1200].JPG
با سلام خدمت دوستان گرامی
عکسی که خدمتون گذاشتم مربوط به تست بنده با لوپ 50 سانتی متری مقاومت 1.2 و ظرفیت 358 میکرو هانری ماسفت 840 و تنظیمات پیش فرض و دیلی اتو 16 و دیلی دستی 14 بدست اومده و این تست ها برای همه قطعات تست در زیر خاک انجام شده و به زودی از محل تست زیر خاک هم براتون عکس خواهم گذاشت . لازم به ذکر هم هست عرض کنم زمین تست بر اثر بارش باران بشدت خیس بود .

هدف بنده از به اشتراک گذاشتن این بود که ازتون خواهش میکنم بعد از ساخت مدار باکیفیت حساسیت و تمام تمرکز خودتونو برای ساخت یک لوپ بیار با کیفیت تخصیص بدن چون بنده همین قطعاتو با یک لوپ دیگه با این عمق ها آشکار نکرده بودم بعد از ساخت یه لوپ باکیفیت به این نتیجه رسیدم که برای این مدار فکر میکنم با توجه به متریال ساخت لوپ ایده ال باشه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 9:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

m.aliyavary نوشته است:
نقل قول:
همه چی ردیف میشه

سلام دوست عزیز...میشه منو هم راهنمایی کنی؟اگه دو مغزی رو به دوسر لوپ و شیلد رو به زمین مدار وصل کنم بهتر نتیجه نداره؟چون طبق اصوله دیگه....

سلام با اجازه اساتید.ببینید دوست عزیز به دلیل کم بودن سطح مقطع مغذی بهتر اینه که دوتا مغذی با هم سری شن و به ىه نقطه و شیلد کابل به نقطه بعد وصل شه در این حالت اتصال بهتری برقرار میشه. :)

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 9:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 818 , 819 , 820 , 821 , 822 , 823 , 824 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure