انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 4:35am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 712 , 713 , 714 , 715 , 716 , 717 , 718 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
پوریای عزیز خسته نباشین.لطفا اعداد سه کانال و سایز لوپ رو در تست ها تون عنوان کنید تا بشه مقایسه کرد...و قیمت فروشش چنده؟ :)

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من25000ت گرفتم. لوپ اصلی دستگاه در دسترسم نبود و فقط بایک سیم پیچ 40 سانتی تو خونه تست کردم که پر از اهنه ولی نسبت اعداد در مدل تقلبی خیلی فرق داشت .البته اگر ایسی شما اصلی هست نیازی نیست این رو بگیرید. اما لااقل من مطمعن هستم اگر ایرادی تو دستگاهم باشه از این ایسی نیست و جای دیگه رو بررسی میکنم.البته فردا یه تست خوب تو محیط باز از دستگاه انجام میدم.

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پوریا نوشته است:
سلام من25000ت گرفتم. لوپ اصلی دستگاه در دسترسم نبود و فقط بایک سیم پیچ 40 سانتی تو خونه تست کردم که پر از اهنه ولی نسبت اعداد در مدل تقلبی خیلی فرق داشت .البته اگر ایسی شما اصلی هست نیازی نیست این رو بگیرید. اما لااقل من مطمعن هستم اگر ایرادی تو دستگاهم باشه از این ایسی نیست و جای دیگه رو بررسی میکنم.البته فردا یه تست خوب تو محیط باز از دستگاه انجام میدم.

سلامت باشید. ممنونم عزیز
آیسی تا تست نشه نمیشه نظر قطعی داد.بنده اکثر مدل هارو دارم و دو نمونه جواب خوبی داده و کارکرد و اعداد سه کانال (شکل موج) شبیه و هردو پلاستیکی نشنال هستند.LF357n با کد H1126 و دیگری M78AD با نوشته و نوار سفید رنگ...
دوست دیگری هم نوع سرامیکی اش رو از سعید تهیه کرده بودن و با آیسی شما هردو هنوز تست نشدن و اگر اصلی باشن انشا... در تست ها قطعا جواب خواهند داد.

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 1:07am
مدیر کل
مدیر کل

archilO نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید عزیز وخسته نباشید خدمت شما
مهندس من کماکان با ورژن 2 کار میکنم تا یه لوپه دیگه برا سیستم بسازم و سیستم رو ابدیت کنم
اما امروز که با لوپ 2 در2 کار میکردم در مورد پهنای پالس به این نتیجه رسیدم که برا این لوپ پهنای پالس کمه و میتونه کمی بالاتر باشه البته اگر 840 اجازه بده که من با لوپ 2در 2 با پهنای 300 یه قالپاق پیکان به قطر 23 سانت رو تو 270 سنس داشتم که با پهنای 160 این عمق به 2 متر کاهش پیدا میکرد اما با لوپ 1در1 اصلا نمیشد پهنا رو از 200 بالا ببرم چون نویزی میشد اما در برا لوپ 2در2 تو پهنای 300 نویزی در کار نبود واینم بگم که برا هر دوتا لوپ از یک نوع سیم استفاده کردم
(سیم افشان 1در1/5)
و یه سوال دیگه استاد برا لوپ 2در2 حد اکثر مقطع سیم که بشه بهینه ازش نتیجه گرفت رو چند پیشنهاد میکنید
ممنون از زحماته بی منت شما @};- @};- :x :x

خواهش میکنم. ممنون از شما.
در خصوص لوپ 2 متری بنده هم احتمال میدم پهنای پالس بالاتر کمک بکنه. احتمالا تا 400 میشه افزایش داد و کماکان نتیجه قویتری گرفت. بنده دارم روی موضوع افزایش پهنای پالس کار میکنم.
بنظر من سیم شما برای هر دو نوع لوپ مناسب هست و به اون شکل نیاز به تغییر سیم نیست. ولی اگر بگیم برای لوپ 1 متری مناسبترین سیم 1 میل هست ؛ برای لوپ دو متری حداکثر از 1.2 میل میتونین استفاده کنین.

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:03am
مدیر کل
مدیر کل

پوریا نوشته است:
حمید جان خیلی ممنون امروز دستگاه رو تست کردم خیلی عالی و با ثبات هست.من از ایسی 157 فلزی اصلی امریکایی استفاده کردم و خیلی عالی جواب گرفتم هم از نظر برد و هم تفکیک.انشالله رفتم بیرون از منزل تست های دقیق میگیرم.در ضمن این ایسی رو فقط فروشگاه تراشه داره زیر زمین امجد.

خسته نباشین.
آیسی شما رو باید در موزه گذاشت! :D آیسی فوق العاده ای هست و بنظر میرسه همون چیزیه که واقعا باید تهیه بشه!

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:06am
مدیر کل
مدیر کل

محمد کیا نوشته است:
جناب مهندس حمید نهایت تشکر بابت جواب قطعه هارو بررسی کردم مقاومت 9 کنار 357 به جای یک مگا 4 مگا بود البته روی برد برسی شد آیا ممکنه مشکل مال همین قطعه باشد ؟ با نهایت تشکر

خواهش میکنم.
بله با 4 مگا اهم که اصلا جواب مطلوبی بدست نمیاد و کلا شکل موج عوض میشه! باید حتما 1 مگا اهم باشه.

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم به خصوص مهندس حمید عزیز. مهندس من یه کابل زوجی دارم میخواتم ببینم برای لوپ 60 سانتی میتونم به صورت لیتز استفاده کنم روی سیم تایپ شده: asia iphone 4*2*0/4 made in iran اگر قابل استفاده هست اگه لطف کنین بفرمایید چندتا چندتا با هم موازی کنم و چند متر استفاده کنم البته میخوام به صورت عنکبوتی بپیچم. بازم ممنون مهندس.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 7:53am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم اون کابلی که گفتم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:04am
مدیر سایت
مدیر سایت

شکارچی نوشته است:
غضنفر نوشته است:
شکارچی نوشته است:
با سلام

میکروی نو که تا حالا پروگرام نشده ورژن 2.10 پراگرام کردم که بالا نیومد حالا میخوام پاک کنم دوباره بریزم نمیشه ارور میده
با مدار دکترفیوز و1پروگرامر که هاگ ولتاژ انجام میده ومیکروهای قفل رو باز میکنه بازیابی نشد
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟

ضمنا
میکروی قبلی که اولین ورژن روش هست ودارم استفاده میکنم هم همین ارور میده و اریز نمیشه
این هم عکس ارور
پیوست:
328 88 22.JPG

داداش بازم نشد
ارور میده پروگرامر نمیشناسه چندبار اپدیت درایور زدم اما بازم نشد
پیوست:
328 4.JPG

آقای شکارچی ، با سلام
کاری که میگم رو حتماً انجام بده مشکلت حل میشه : فایل هگز رو از جایی که دانلود شده کپی کن به داخل دسکتاپ و موقع انتخاب از داخل برنامه وقتی open رو زدید محل دسکتاپ رو انتخاب و فایل هگز رو انتخاب کنید و وقتی هگز روی برنامه نشست ، سپس All write رو بزنید ... تمام موفق باشی برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اعداد تفکیک برای زغال و کوزه چنده؟
وآیا حذف میشن؟
چون ورژن 2 کوزه رو مثل آهن حذف میکرد؟
وسوال دیگه اینکه برای کاوش واقعی عدد تفکیک مثلا 60نشون دهنده وجود آهنه؟
:-\ :-\

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 712 , 713 , 714 , 715 , 716 , 717 , 718 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , labridgedjamel , Majestic12 و 118 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure