انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 1:07pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هرچند مشخصه که خازنهای عدسی برای حذف و نويز گيری مناسبه اما سوالم از حميد جان اين بود که 20تا 100نانوی درجه يک دارم و بى شک ميشه برای اين مدار استفاده کنم اما چون بحث نويز وسطه عدسی بهتر خواهد بود اما اگه حميد جان صلاح بدونه ميخواستم نظرشون رو راجع به استفاده از اين نوع خاص خازن بدونم
ياحق

سه شنبه 2 دی1393 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام : مهندس حمید عزیز تبریک عرض میکنم ، خسته نباشید. از خداوند متعال برایتان ارزوی سلامتی ،تندرستی و موفقیت را دارم. موفق و پیروز باشید. :YMPRAY: @};- :YMPRAY: @};- :YMPRAY:
شرمنده ام از شروع موضوع خبر نداشتم و الا زودتر تبریک عرض میکردم .الان دبچه یدم ها نیستند!! ردشون را با ردیاب گرفتم :D دیدم به به اینجا هستند !!!

سه شنبه 2 دی1393 - 5:43pm
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
این هم تصاویری از شرایط مختلف کار این فلزیاب روی صفحه ال سی دی که به علت احتمال تغییرات نرم افزاری در آینده ؛ این تصاویر رو فعلا بصورت جداگانه قرار میدم!
پیوست:
LCD1.jpg

پیوست:
LCD2.jpg

پیوست:
LCD3.jpg

دوستان توجه داشته باشن بنده ظرف روزهای اینده برنامه دستگاه که شامل هزاران خط کد میشه بازرسی چند باره میکنم تا اگر احیانا اشکال خاصی بنظرم رسید در همین مدت برطرف کنم و حتی نسخه اولیه هم دارای کمترین اشکالات احتمالی باشه! لذا فکر میکنم بهتر باشه فایل هگز اولیه رو زمانی ارائه کنم که اولین نفر از دوستان علاقه مند موفق به مونتاژ مدار شده باشه و اون لحظه انتشار نسخه v1.00 نرم افزار خواهد بود! ببینیم کی اول اقدام میکنه! :D

با سلام خسته نباشید به شما
باید از شما تشکرکنم که برای اولین بار پروژه ای با میکروکنترلر سرعت بالا در این سایت قرار داده شده
مهندس جان مدار مورد نظر رو تست کردی چه جوابی ازش گرفتی ، میشه توضیح بدی بردش چقدره؟

سه شنبه 2 دی1393 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خیلی چاکریم مهندس،، دارم دیونه میشم که الان نمیتونم بسازمش ..حیف که امتحاناتم پشت سرهم تا 25 دی ردیفن وگرنه ازهمین الان شروع میکردم به ساختش، انشاالله از 25 دی شروع میکنم.<3<3<3<3

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

سه شنبه 2 دی1393 - 6:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان.مهندس حمید عزیز خسته نباشی و خدا قوت.گل کاشتی.هر کس در هر کجای دیگه بغیر از ایران !!! و دوستان این انجمن بود تا الان کلی تبلیغ جهت فروش کرده بود.حرف نداره کارات مهندس.

سه شنبه 2 دی1393 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید ظاهرا با نرم افزار progisp هم میشه این میکروکنترلر رو پروگرم کرد لطفا چک کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید ;)

سه شنبه 2 دی1393 - 7:16pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون دوستان. :ymblushing: ^:)^ :ymhug:

سه شنبه 2 دی1393 - 7:47pm
مدیر کل
مدیر کل

arash99 نوشته است:
هرچند مشخصه که خازنهای عدسی برای حذف و نويز گيری مناسبه اما سوالم از حميد جان اين بود که 20تا 100نانوی درجه يک دارم و بى شک ميشه برای اين مدار استفاده کنم اما چون بحث نويز وسطه عدسی بهتر خواهد بود اما اگه حميد جان صلاح بدونه ميخواستم نظرشون رو راجع به استفاده از اين نوع خاص خازن بدونم
ياحق

ارش جان نفهمیدم اینجور که شما گفتی بالاخره خازنهایی که مورد نظرتون هست از چه نوعیه؟! :D در هر صورت بله این خازنها بصورت عدسی بهتر هستن و در واقع فاصله کارکرد عدسی برای نویزگیری تا سایر انواع خازن قابل ملاحظه هست. در عین حال باید از نوع کوچک هم باشه که فاصله پایه هاش از هم 2.5 میل هست تا بخوبی روی فیبر بشینه.

سه شنبه 2 دی1393 - 7:50pm
مدیر کل
مدیر کل

2840644 نوشته است:
سلام مهندس حمید ظاهرا با نرم افزار progisp هم میشه این میکروکنترلر رو پروگرم کرد لطفا چک کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید ;)

اگر progisp بدرستی جواب میداد که دیگه مجبور به دستکاری این نرم افزاری که می بینید نبودم! در واقع درسته اون برنامه هم میتونه این میکرو رو پروگرام کنه ولی بقدری دردسر داره و هر بار بگیر و نگیر داره که اصلا از خیرش گذشتم! :D برنامه ای که میبینید حتی یک بار هم در پروگرام کردن این میکرو مشکل ایجاد نکرده.

سه شنبه 2 دی1393 - 7:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

منم تبریک مطمئنم یه روز از دل این بچه ها حمیدها میاد بیرون اما اونکه قدم های اولو بر میداره هنر کرده واینم میدونم تا همینجاشم این سایت تاثیر زیادی در پیشرفت وپی ریزیه بنای این رشته چه از لحاظ علمی وچه در زمینه کاوشو ابهام زدایی مسائل داشته با همراهی تمامیه دوستان در این راه موفقیت روز افزون شمارو ارزومندم. @};-

سه شنبه 2 دی1393 - 8:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behroozbandary , Google و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure