انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 1:19am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 576 , 577 , 578 , 579 , 580 , 581 , 582 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajad1372 نوشته است:
دوستانی که این پراگرامرstk500رو دارن ترتیب جامپر هاش برا پراگرام کردن همین برنامه و میکرو مهندس حمید به چه صورت هست؟ممنون
@};- @};- @};-

http://upload7.ir/uploads//4beb890b49e0 ... 7ae1a7.jpg

دوست عزیز لطفا صفحات رو در هر مورد که به مشکل خوردید بررسی کنید.
اینم آموزش پروگرم با STK500
خیلی هم راحته به جامپرها هم دست نزن
@};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

سه شنبه 11 فروردین1394 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilO نوشته است:
amiri11 نوشته است:
5 ماسفت زیر 0.4 اهم و میلی اهمی با ولتاژ 1000 و 1200 ولتی با وات مناسب خدمت مهندس عزیز و کسانیکه می خواهند تست کنند.فعلا به بازار دسترسی نداریم تست کنیم ولی قطعا از w11 بهتر جواب خواهند داد ، چون اکثرا 4 مشخصه ولتاژ و امپر و وات بالاتر و اهم کمتری نسبت به w11 دارند. یکی دو مورد هم با قالب To-247 است .
با تشکر @};-
APT12031JFLL
IXFK24N100
IXTX24N100
SPW17N80C3
STE24NA100

سلام amir11عزيز
بجز ماسفتSPW17N80C3 همه ماسفتهايي كه گفتينOutput Capacitance خيلي بالايي دارن كه فكر ميكنم فاكتور مهمي باشه و بايد پايين باشه ولي بقيه فاكتوراش عالين و 17n80 هم تقريبا با w11 يكيه(بجز امپر )
بازم ممنون از تلاشت اميدوارم با توجه به موجود بودن در بازار بازم ماسفت معرفي كني @};- @};- @};-

بله رو کاغذ 1780بهتر از 1180هست.جریان پالسشم بیشتره.
ولی تست همه چیز رو مشخص خواهد نمود
@};- @};- :ymcowboy:

سه شنبه 11 فروردین1394 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.m.s نوشته است:
sajad1372 نوشته است:
دوستانی که این پراگرامرstk500رو دارن ترتیب جامپر هاش برا پراگرام کردن همین برنامه و میکرو مهندس حمید به چه صورت هست؟ممنون
@};- @};- @};-

http://upload7.ir/uploads//4beb890b49e0 ... 7ae1a7.jpg

دوست عزیز لطفا صفحات رو در هر مورد که به مشکل خوردید بررسی کنید.
اینم آموزش پروگرم با STK500
خیلی هم راحته به جامپرها هم دست نزن
@};- @};- @};-

دوست عزیز فایل سالمه؟ باز نمیشه!!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

سه شنبه 11 فروردین1394 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فایلش پی دی اف هستش
اگر باز نشدopen with کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان و مهندس عزیز....از بین این پروگرامرها کدوم رو بگیرم که هم برای این مدارقابل استفاده باشه هم برای چنس قابل استفاده باشه؟
http://iran-micro.com/-c-283_435.html

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

سه شنبه 11 فروردین1394 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وقتی غضنفر جان ( حاج محسن ) چیزی نمی نویسه انگار این تاپیک ی چیزی کم داره و شوق و ذوق تاپیک کاهش پیدا میکنه .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamal857 نوشته است:
kamal857 نوشته است:
دوستان منم یک شماره دارم لطف کنید بگید که بدرد میخوره یا نه.
k30n60hs
gap142

فروشنده گفت که ماسفته.
ممنون

شماره اصلی این ماسفت اینه,
IXFC30N60P
که با توجه به نکات دوستان باید ماسفت خوبی باشه.
امشب تستش می کنم.
alltransistors.com/mosfet/transistor.php?transistor=8129 رو اعلام می کنم.

دوستان ,تستهام رو انجام دادم.
یه مقداری کاهش برد داشتم.
همچنین ۱۵تومن هزینه این تست.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshyar191 نوشته است:
وقتی غضنفر جان ( حاج محسن ) چیزی نمی نویسه انگار این تاپیک ی چیزی کم داره و شوق و ذوق تاپیک کاهش پیدا میکنه .

سلام آقا هوشيار والله چى بگم مدار داره خوب کار ميکنه با قدرت و با ثبات عالى اما يه چيز بدی هم داره ذرات رو در خاک خيس مثل هلو ميزنه ديشب از سه جا دو جا رو حتی با اضافه کردن ديلی دستى 30تا 35باز هم سنس کرد و فقط از يه جا يه آفتابه قديمى مسی اساسى سولفاته شده خارج شد و دو جای ديگه رو با اينکه سنس قوى داشت اما پوچ بود و بعد از خارج کردن خاک ديگه اونجا رو سنس نکرد اما خاک خارج شده رو با قدرت فوق العاده اى سنس داشت من همچنان از قدرت مدار راضی هستم اما ايکاش ميشد لا اقل يه تفکيک حذف آهن قدرتمندی در خور اين مدار بود که الکى مجبور به حفاری برای ذرات نشيم و اگه بنده کم حرف ميزنم به خاطر اينه که هر روز عيد و حتی چند روز جلوتر، از عيد مشغول کاووش و حفاری بودم که تنها اون بشقاب يا سينى مسی دوران قاجار داخل خورجين به تورم خورد و بقيه يا سفال خيس بوده يا آت و آشغال فلزی بی مصرف

خدايا مددی کن

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه جنس خازنهای 15 و 16 خوب نباشه ،چه اتفاقی میافته؟

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
hoshyar191 نوشته است:

سلام آقا هوشيار والله چى بگم مدار داره خوب کار ميکنه با قدرت و با ثبات عالى اما يه چيز بدی هم داره ذرات رو در خاک خيس مثل هلو ميزنه ديشب از سه جا دو جا رو حتی با اضافه کردن ديلی دستى 30تا 35باز هم سنس کرد و فقط از يه جا يه آفتابه قديمى مسی اساسى سولفاته شده خارج شد و دو جای ديگه رو با اينکه سنس قوى داشت اما پوچ بود و بعد از خارج کردن خاک ديگه اونجا رو سنس نکرد اما خاک خارج شده رو با قدرت فوق العاده اى سنس داشت من همچنان از قدرت مدار راضی هستم اما ايکاش ميشد لا اقل يه تفکيک حذف آهن قدرتمندی در خور اين مدار بود که الکى مجبور به حفاری برای ذرات نشيم و اگه بنده کم حرف ميزنم به خاطر اينه که هر روز عيد و حتی چند روز جلوتر، از عيد مشغول کاووش و حفاری بودم که تنها اون بشقاب يا سينى مسی دوران قاجار داخل خورجين به تورم خورد و بقيه يا سفال خيس بوده يا آت و آشغال فلزی بی مصرف

محسن جان من میدونم که شما انرژی زیادی برای کاوش داری . این بود دیدم چندین روزه نتایج کاوشو نمیگی تعجب کردم . نگران نباش انشااله تفکیک هم به همت حاج حمید به مدار اضافه میشه . تصویر اون افتابه مسی رو بزار بچه های انرژی بگیرند . کاش خاک خارج شده رو برای تنظیم نمودن تنظیمات و تستها باخودت می آوردی و فرکانس حذف و راه حذفشو پیدا میکردی .
موفق باشید.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 576 , 577 , 578 , 579 , 580 , 581 , 582 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , sahar1348 و 142 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure