انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:25pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 561 , 562 , 563 , 564 , 565 , 566 , 567 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من بهتره از مقاومت بصورت سری استفاده کنید مثلا ۱۷۰ و ۲۲۰ اهم ۲ وات حتما پیدا میشه اگر نشد دو مقدار که مجموعشون بشه ۳۹۰ حتما هر دو دو وات باشن

شنبه 8 فروردین1394 - 2:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

2840644 نوشته است:
دوست من بهتره از مقاومت بصورت سری استفاده کنید مثلا ۱۷۰ و ۲۲۰ اهم ۲ وات حتما پیدا میشه اگر نشد دو مقدار که مجموعشون بشه ۳۹۰ حتما هر دو دو وات باشن

اها خیلی ممنون بی سوادی سخته دیگه به عقلم نرسیده بود. ممنون @};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

شنبه 8 فروردین1394 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
از دوستان عزیز کسانی که فیل شکن خوب دارن لطف کنن به ایمیلم ارسال کنن چون دیگه با فیل شکن فری گیت نمیتونم وارد انجمن بشم با این فیل شکن بطور وحشتناکی سرعت پایینه و نمیشه کاری کرد
با تشکر از دوستان عزیز

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

شنبه 8 فروردین1394 - 3:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

micro نوشته است:
با سلام
از دوستان عزیز کسانی که فیل شکن خوب دارن لطف کنن به ایمیلم ارسال کنن چون دیگه با فیل شکن فری گیت نمیتونم وارد انجمن بشم با این فیل شکن بطور وحشتناکی سرعت پایینه و نمیشه کاری کرد
با تشکر از دوستان عزیز

با این ادرس فیل شکن نیازی نیست
https://www.felezjoo.com

شنبه 8 فروردین1394 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تستهای که من با ظروف مسی که به شکل دیگ یا ظرفهای کوچکتر انجام دادم عمق کاوش در مقایسه با فلز مسی سطح صاف که یک اندازه بود از نصف هم کمتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم به خاطر اینکه چکش خورده هستند هم شکل خاصشون وچیزای هم که ما دنبالش هستیم خیلی کم سطح صاف دارند من با چنس هم تست کردم اونم به همین شکل بود این خیلی بد هست فلزیاب باید 6متر فلز سطح صاف را در عمق بزنه که همون اندازه فلزغیر سطح صاف را در 2.5 تا 3متر بتونه بزنه حالا نمیدونم چطور امواج ازش رد میشه که سنس نمیشن خدتون میتونید تست کنید.

حالا نمیدونم فلزیابهای پالسی به این صورت هستند یا وی ال اف ها هم به همین شکل هستند

ایا این یک مشکل بزرگ هست ویا قابل رفع.........................

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 8 فروردین1394 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
با سلام
با تشکر از دوستان عزیز

micro عزیز سلام با این ادرس که میگم وارد شو نیاز به فیل شکن نیس
https://www.felezjoo.com
اینو ادرسو ذخیره کن داشته باشی @};- @};- @};- @};-
موفق باشید

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 8 فروردین1394 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
دوستان تستهای که من با ظروف مسی که به شکل دیگ یا ظرفهای کوچکتر انجام دادم عمق کاوش در مقایسه با فلز مسی سطح صاف که یک اندازه بود از نصف هم کمتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم به خاطر اینکه چکش خورده هستند هم شکل خاصشون وچیزای هم که ما دنبالش هستیم خیلی کم سطح صاف دارند من با چنس هم تست کردم اونم به همین شکل بود این خیلی بد هست فلزیاب باید 6متر فلز سطح صاف را در عمق بزنه که همون اندازه فلزغیر سطح صاف را در 2.5 تا 3متر بتونه بزنه حالا نمیدونم چطور امواج ازش رد میشه که سنس نمیشن خدتون میتونید تست کنید.

حالا نمیدونم فلزیابهای پالسی به این صورت هستند یا وی ال اف ها هم به همین شکل هستند

ایا این یک مشکل بزرگ هست ویا قابل رفع.........................

reza2490 عزیز سلام
این تستی که شما گفتین رو من هم انجام دادم که فقط برای فلزات جدید زیاد صدق میکنه اما برافلزات قدیمی مدفون شده که چندین سال زیر خاک بودن به خاطر هاله ایجاد شده دور فلز این حالت زیاد محسوس نیست که تو سنس تاثیر انچنانی بزاره

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 8 فروردین1394 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یکی لطف کنه بگه این جعبه ها کدوم برای این مدار مناسب هست؟
فضا کافی داشته باشه
http://iran-micro.com/-c-199.html
@};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

شنبه 8 فروردین1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
دوستانی که دنبال برد بیشتر در این مدار هستند باید خدمتشون عرض کنم که با تغییر ماسفت 840 به w11nm80 برد در حدود 10 الی 15 درصد بیشتر میشه در ضمن مدار نسبت به 840 خیلی ساکت تر کار میکنه و روی زمین نسبت به 840 سر و صدای اضافی نداره البته من این نتایج تست ها رو قبلا با استاد حمید در جریان گذاشتم و ایشون هم همین موضوع رو تایید کردن و لی باز از ایشون تقاضا دارم یه بار دیگه در مورد این ماسفت توضیح علمی رو بیان کنند
اینم دیتاشیت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 8 فروردین1394 - 7:22pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم کاوشگر عزیز. خسته نباشین.
ماسفت STW11NM80 دارای ولتاژ 800 ولتی هست و سایر مشخصاتش هم خوب بنظر میرسه. بر حسب ولتاژ 800 ولت اگر در نظر بگیریم احتمال برد حداکثر 15 درصد بیشتر وجود داره. این شماره در بازار پیدا میشه و دوستان میتونن تست کنن.

شنبه 8 فروردین1394 - 7:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 561 , 562 , 563 , 564 , 565 , 566 , 567 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 116 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure