انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 4:05pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون از لطف دوستان.
mhak عزیز بله این کاری که شما گفتین رو هم میشه کرد ولی تاثیر زیادی نداره. در مورد شیلد باید حواستون به لوپ و کابل باشه! خود مدار واقعا نویز خاصی جذب نمیکنه.
این ایسی هم که شما فرمودین اصلا حافظه EPROM هست و هیچ ربطی به میکروی اتمگا نداره!

@};-

سه شنبه 2 دی1393 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس امروز مهمون زياد داري چايي ~O) و شيريني برسون به مهمونا :D

سه شنبه 2 دی1393 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
من که فیبرشو دارم میزنم همه قطعاتو دارم فقط میکرو ندارم :D که فردا بتونم میرم پایا

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

آخرین بار توسط alirezaii21 در سه شنبه 2 دی1393 - 1:52pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 2 دی1393 - 1:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان قطعات رو بادقت و كيفيت خريداري كنيد كه انشاا.. جواب خوبي بگيريد ، سرعت عمل در ساخت ملاك نيست بلكه دقت و عملكرد صحيح مهمه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 2 دی1393 - 1:42pm
مدیر کل
مدیر کل

~O) :ymhug: :D
در مورد میکرو چهره الکترونیک توی پاساژ عباسیان هم داره. فکر میکنم چند مغازه دیگه هم اونجا داشته باشن. حواستون باشه قیمتش حداکثر باید 10 تومن باشه! لازم هم نیست حتما وارد اون ساختمان قلعه مانند پایا الکترونیک بشین! :D من غیر از LF357N که پارسال از اونجا گرفته بودم هیچ قطعه ای رو در حال حاضر از پایا نگرفتم! ولی در مجموع کیفیت قطعات پایا مطمئن تر از جاهای دیگست و قیمتاش هم اغلب مناسب تره.

سه شنبه 2 دی1393 - 2:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مهندس حمید @};-

سه شنبه 2 دی1393 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
همه دوستان خسته نباشید.
مهندس جان شما هم به صورت اختصاصی ازتون تشکر می کنم و خسته نباشد میگم.
امیدوارم این کارتون شاهکار بشه ..
در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید.

سه شنبه 2 دی1393 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز !
من روز شنبه برای خرید قطعات تهران میرم. دیگه اصلا اینترنتی خرید نمیکنم. چون کیفیت قطعات اصلا اون چیزی نیست که باید باشه. مخصوصا خازن ها.
تصمیم دارم تمام قطعات رو از بهترین ها و خازن ها رو جنس آلمانی بخرم تا دیگه هر اشکالی بود ( البته اگر باشه) به برنامه نویسی مدار مربوط باشه. خودم رو آماده کردم واسه یه هزینه حسابی. مطمئنا نتیجه تلاشهای مهندس حمید ارزش این هزینه رو خواهد داشت. امیدوارم نقش کوچکی در بهبود این پروژه داشته باشم و به بار نشستن این مدار ، خستگی رو از تن این مدیر با لیاقت به در کنه.

سه شنبه 2 دی1393 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
در مورد میکرو چهره الکترونیک توی پاساژ عباسیان هم داره. فکر میکنم چند مغازه دیگه هم اونجا داشته باشن. حواستون باشه قیمتش حداکثر باید 10 تومن باشه! لازم هم نیست حتما وارد اون ساختمان قلعه مانند پایا الکترونیک بشین! :D من غیر از LF357N که پارسال از اونجا گرفته بودم هیچ قطعه ای رو در حال حاضر از پایا نگرفتم! ولی در مجموع کیفیت قطعات پایا مطمئن تر از جاهای دیگست و قیمتاش هم اغلب مناسب تره.

مهندس عزیز ایران میکرو 7500 میده دوستان اشتباه نکنند 750 تومان نیست 7500 تومان :))

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 2 دی1393 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
حمید نوشته است:

مهندس دقیقا همینطوره من فقط از چهره خرید میکنم هم مناسبه هم فروشنده به قطعات آشنایی کامل داره ولی بعضی فروشگاهها مثل پایا واقعا فقط فروشنده هستند حتی بلد نیستند یک 7805 رو تست کنن برای خود من پیش اومدعینا شاهد این بودم :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 2 دی1393 - 4:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mpoo , sirvan327 و 164 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure