انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 7:52pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

amiri11 نوشته است:
اقای کمال : زحمات شما قابل تحسین است و از بیان نتایج سپاس @};-
ولی در مورد نتایج انهم سنس 19 به نظر من متاسفانه خوب نیست. از 357 مورد استفاده مطمئن شو که اصلی باشه.
شرمنده منظورت از سنس کامل چیه ؟ یعنی همه خونه ها توی ال سی دی پر شد ؟! اگر اینجور باشه که محشره و تبریک میگم :D
و سه صفحه باید برایت دست بزنیم :D

آفرین بر آقا کمال شما به حد نرمال ساخت این مدار رسیدی که تلاش شما ستودنی هست برادر :ymapplause: حرف آقای امیری هم درسته ، شما سعی کنید با عدد سنس 15 تا 17 بیشتر تمرین کنید و عدد های مناسب تر تنظیمات مدار که قدرت و هماهنگی بهتری به دستگاه میده رو با توجه به لوپ پیدا کنی ، مدار بنده هم یک فیبر مسی 5 در7 سانتی رو تا 90 سانت با گراند خاموش بخوبی سنس میکنه ، شما باید با بدست اوردن تنظیمات بهتر برد مقداری برد بیشتر بگیرید ، برد هایی که اعلام کردید در حد نرمال هست .. موفق باشید @};- :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اسفند1393 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چون میفرمایید با لوپهای دیگه ام با افزایش پهنا اصلا افزایش برد نداشتم !! مدارت را وقت کردی مجددا بررسی کن. از 357 یک عکس واضح توانستی اپ کن. سیم رابط شما چیه ؟ امیدوارم به نتایج بهتری دست پیدا کنی. با تشکر

شنبه 9 اسفند1393 - 11:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

kamal857 نوشته است:
ممنون از نقطه نظر دوستان.
حساسیت ۱۹ ،بدون نویز ،بیشتر برام ملاک بود.
و الا مطمئن هستم که با حساسیت ۱۸ هم به این نتیجه میرسم.
دیروز حدود ۵ ساعت روی لوپ و نتایج کار کردم.سوای درست کردن سیم که خودش پروژه ای شد.
خستگی اجازه کار بیشتر نداد.ولی نتیجه هم خوب بود .ادم سرحال میشه.

۳۵۷ هم از ایران میکرو گرفتم ،۲ تا گرفتم که از نظر ظاهری یکیشون که با خط ناخوانا روش نوشته بودن رو استفاده نکردم ،بیشتر از این هم فعلا ندارم.
من با لوپهای دیگه ام با افزایش پهنا اصلا افزایش برد نداشتم .ولی با این سیم ،قضیه فرق داشت.
سکوت دستگاه هم برام عجیب بود.
من همین قالبی که دارم روش با سیم نمره ۱ افشان لوپ درست کرده بودم که بازش کردم .
سنس کامل منظورم بوق ممتد بود.متاسفانه اصلا به نمودار نگاه نمی کنم.
دفعه دیگه این نکته رو هم مینویسم.

اگر در فاصله 1/80 سانت و سنس فلز 45 سانتی عدد سنس دستگاه تا 12 بره عالیه :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اسفند1393 - 11:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

amiri11 نوشته است:
چون میفرمایید با لوپهای دیگه ام با افزایش پهنا اصلا افزایش برد نداشتم !! مدارت را وقت کردی مجددا بررسی کن. از 357 یک عکس واضح توانستی اپ کن. سیم رابط شما چیه ؟ امیدوارم به نتایج بهتری دست پیدا کنی. با تشکر

کابل رابط دستگاه تا لوپ خیلی در این موضوع نقش داره و باید از کابلهایی که مغزی ضخیم تری دارن استفاده بشه ، بهترین گزینه کابل های میکروفن دو مغزی و یک شیلد هست L-)

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اسفند1393 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کمال جان موفق باشی این تلاش ستودنی است.
ولی به احتمال قوی 357 که از ایران میکرو گرفتی اصلی نیست.
من از ایران میکرو خیلی قطعه گرفتم ولی متاسفانه اکثر قطعاتش اصلی نیستن بخاطر همین همیشه حضوری قطعه میخرم.
در پناه حق @};- @};-

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

شنبه 9 اسفند1393 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
amiri11 نوشته است:

کابل رابط دستگاه تا لوپ خیلی در این موضوع نقش داره و باید از کابلهایی که مغزی ضخیم تری دارن استفاده بشه ، بهترین گزینه کابل های میکروفن دو مغزی و یک شیلد هست L-)

آقا مهدی عزیز حالا از کانکتور نظامیه تا برد دستگاه از چه سیمی باید استفاده بشه که این هم خودش نکته است؟
;) ;)

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

شنبه 9 اسفند1393 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لوپ قبلی با سیم ۱ هم ۹ دهم اهم داشت.
کابل رابط هم ،مشخصات نداره ولی
مغزیش یک میل یه کم بیشتره افشان
،با شیلد به رنگ سفید .
احتمال میدم قلع اندوده.
استاد مهدی نکته خوبی فرمودید ،با سنس ۱۵ روی افزایش برد کار می کنم.
از روی تجربه که عدد از ۱۲ بیشتر میزد.

شنبه 9 اسفند1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاکمال یه عکس از سیم لوپت و ای سی 357 بزار. دمت گرم. منتظریم....

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

شنبه 9 اسفند1393 - 1:52pm

سلام استاد حمید
ی خواستم در خصوص حفره یابی این دستگاه یک توضیحی بدین که چه اتفاقی می افته که حفره رو تشخیص میده و نمایشگر باید چی نشون بده ممنون

شنبه 9 اسفند1393 - 4:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت

m.m.s نوشته است:
مهدی نوشته است:
amiri11 نوشته است:

آقا مهدی عزیز حالا از کانکتور نظامیه تا برد دستگاه از چه سیمی باید استفاده بشه که این هم خودش نکته است؟
;) ;)

از مشابه كابل شيلد دو مغزي كه براي لوپ استفاده ميشه كه مغزي كابل بايد از نوع ضخيمتر باشه ، بنده از نوعي كابل ميكروفن كه روكش كابل سبز رنگ بوده و دو مغزي روكش دار سفيد و مشكي داره استفاده كردم @};- مشابه عكس فوق : بهتره كابل رابط لوپ هم همين كابل باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اسفند1393 - 4:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arlim , fibonacci , بهراد و 180 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure