انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 10:22am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 434 , 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید عزیز من هم حاظرم هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون انجام بدم این انجمن بدون حضور شما فایده ای نداره

اگه مشکل شما مالی باشه همه کسانی که فلزیاب شما رو ساختن وظیفه دارن به شما کمک کنند هر کس به اندازه خودش بایدیه مبلغی رو
به شما پرداخت کنند چون مدیون شما هستند شما که با طبق اخلاص علم و اگاهی که با سالها تلاش کسب کرده اید بدون هیچ چشم داشتی
برای عموم گزاشتید وظیفه همه ماست که به کمک شما بشتابیم تا مثل همیشه با چراغ و علم دانش فروانتان راهمان را روشن سازی من از کاربرهای
قدیمی هستم که از اول با شما بودم و تا اخر هم خواهم بود :x :YMPEACE:

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 9:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
دیشب رفتم برای کاوش واقعی وا قعا با دستگاه مهندس حمید کیف کردم روی گراند 3و حساسیت 18 کاملا بی صدا بود ولی یک مشکل که داشتم با لوپ عنکبوتی بود که خیلی سنگین بود و دستم شل میشد برای همین زود بالانسش بهم میخورد از رویه علایمی که داشتم وبا ردیاب محل مورد نظر رو پیدا کردم که طبق گفته اهالی اونجا محل دقیقا قبر یک پیر بوده که افتاده وسط جاده دستگاه رو که زدم هفت هشت جا رو گرفت که کسایی که بامن بودند گفتند چون اونجا قبر یک پیر بوده مردم هم برای زیارت میرفتند آهن و اشغال زیاد داره و چون وسط جاده بود وخاکش هم خیلی سفت بود نتونستیم لایه برداری کنیم برای همین هم کارو تعطیل کردیم بهشون گفتم قراره رو سیستم حذف آهن گذاشته بشه اون وقت برمیگردم حالا منتظرم استاد عزیزمون قسمت تفکیکش رو بذارند تا این مشکلم حل بشه ...
با لوپ یکو نیم هم تست کردم یک بیل متوسط رو توی 2.5 میزد به نظر دوستان چطور هست .؟

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 10:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
دیشب رفتم برای کاوش واقعی وا قعا با دستگاه مهندس حمید کیف کردم روی گراند 3و حساسیت 18 کاملا بی صدا بود ولی یک مشکل که داشتم با لوپ عنکبوتی بود که خیلی سنگین بود و دستم شل میشد برای همین زود بالانسش بهم میخورد از رویه علایمی که داشتم وبا ردیاب محل مورد نظر رو پیدا کردم که طبق گفته اهالی اونجا محل دقیقا قبر یک پیر بوده که افتاده وسط جاده دستگاه رو که زدم هفت هشت جا رو گرفت که کسایی که بامن بودند گفتند چون اونجا قبر یک پیر بوده مردم هم برای زیارت میرفتند آهن و اشغال زیاد داره و چون وسط جاده بود وخاکش هم خیلی سفت بود نتونستیم لایه برداری کنیم برای همین هم کارو تعطیل کردیم بهشون گفتم قراره رو سیستم حذف آهن گذاشته بشه اون وقت برمیگردم حالا منتظرم استاد عزیزمون قسمت تفکیکش رو بذارند تا این مشکلم حل بشه ...
با لوپ یکو نیم هم تست کردم یک بیل متوسط رو توی 2.5 میزد به نظر دوستان چطور هست .؟

مبارکتون باشه و تا عمر دارید مهندس حمید رو دعا کنید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضا شاه نوشته است:
مهندس حمید عزیز من هم حاظرم هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون انجام بدم این انجمن بدون حضور شما فایده ای نداره

اگه مشکل شما مالی باشه همه کسانی که فلزیاب شما رو ساختن وظیفه دارن به شما کمک کنند هر کس به اندازه خودش بایدیه مبلغی رو
به شما پرداخت کنند چون مدیون شما هستند شما که با طبق اخلاص علم و اگاهی که با سالها تلاش کسب کرده اید بدون هیچ چشم داشتی
برای عموم گزاشتید وظیفه همه ماست که به کمک شما بشتابیم تا مثل همیشه با چراغ و علم دانش فروانتان راهمان را روشن سازی من از کاربرهای

پیشنهاد رضا شاه عزیز خیلی عالیه :YMPEACE:
مشخصه که رضا شاه خیلی انسان بامعرفت و دلسوزی است :ymhug: ^:)^
اگر مهندس حمید دستور بده همه در خدمت ایشونیم چه مالی چه غیر مالی @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان فلزیاب من با انتگرال 44 فرکانس 201 پالس165دیلی14)+12(سنس16تن3گارد2 فیبرمسی 10*7 رو در60سانت وکاسه استیل رو در 110سانت سنس میکنه برد ش نسبت به برد شما خیلی کم است لطفا کمکم کنید لوپم عنکبوتی 50سانت با ظرفیت 388واهم1 وسیم لوپ 1.5 افشان جنس مرغوب است فقط یک خازن یک نانو موازی با دوتا سیم خروجی لوپ وصل کردم ومقاوت بزرگ چینی شکل سری با شیلد لوپ برای افزایش اهم از نیم به یک مهندس جان اشکال کار من کجاست لطفا به منم یه کمکی بکنید تشکر

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من ازظرفیت 2.5تا3اهم استفاده میکنم برای لوپ معمولی ونسبتابردخوبی داره.

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان

درود به دوستان
مانی گرامی شما اگر ردیاب 35 انجمن در اختیارتون هست بهترین گزینه رو برای تفکیک در اختیار دارید :YMPEACE: شما میتونید ردیاب رو روی مد اهن دستگاه گذاشته و روی تک تک جاهایی که نقطه زن فلزجو گرفته برید اگر با وزن کم مثلا 10 گرم روی آنها قیچی داشتید بدونید آهن هست ولی اگر قیچی نشد جنس دیگری هست که باز میتونید با مد های دیگر فلزات دستگاه یا فرکانسهای آزاد چک کنید و نوع فلز را تشخیص دهید، همچنین با همین ردیاب میتوانید عمق تقریبی را نیز بدست آورید :-BD
پیروز باشید @};-

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
در مورد قطعات مورد بحث نظر خودم رو عرض میکنم!
1- کریستال 20 مگاهرتز و یا هر کریستالی زیاد فرق نمیکنه تعداد صفر بعد اعشارش چند باشه! قبلا بنده هم تصور میکردم مثلا 6 رقم صفر اعشار بمعنی دقت بیشتر هست اما با محاسبه دقیق روی کریستالهای مختلف توسط اسکوپ به این نتیجه رسیدم که تقاوت محسوسی وجود نداره و در هر صورت بطور متوسط 20 الی 30 ppm (میلیونیوم) ضریب خطاشون هست. در واقع مارک کریستال شاید از اهمیت بیشتری برخورداره. در هر صورت دقت کریستال در این مدار فلزیاب بی تاثیر هست.
2- ایسی 357 فلزی میتونه از نوع پلاستیکی کمی بهتر باشه کما اینکه ظاهرا دوستان هم تست کردن و فرمودن بنظرشون بهتر هست. اما قطعا تفاوت زیادی وجود نداره. نوع پلاستیکی هم اگر اصلی و مرغوب باشه جواب مطلوب رو میده.
3- خازنهای عدسی سر سیاه بهتر هستن چون دقتشون بیشتره. بشرطی که رنگ سرشون تقلبی نباشه وگرنه داستان ممکنه برعکس بشه!

با تشکر فراوان از مهندس که نه استاد حمید که تمام ابهامات رو برطرف می کنند
@};- @};- @};- @};-

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
تفکیک در همون حدی که قبلا عرض کردم در تستهای اولیه جواب داده و عملی هست. مشکلی از این نظر نداره. ولی جزئیات زیادی داره که باید روشون کار بشه. بنده متاسفانه بدلیل مشغله های زیادی که اخیرا برام بوجود اومده دیگه تا اطلاع ثانوی امکان کار کردن روی این پروژه رو ندارم و خیلی هنر کنم گاهی به انجمن سر بزنم و جواب دوستان رو بدم! وگرنه کار کردن روی پروژه روزی چند ساعت وقت لازم داره که فعلا این فرصت در اختیار من نیست. لذا با عرض شرمندگی باید عرض کنم فعلا دوستان منتظر نسخه جدیدی نباشن و با همون 1.50 کار کنن تا در آینده ببینیم چی پیش میاد. امیدوارم بتونم پروژه رو ادامه بدم. ولی حتی این احتمال هست که کلا متوقف بشه و شاید حتی حضورم در انجمن هم خیلی کمتر از گذشته بشه.

بله وقتی از مداری بدون کسب اجازه از صاحب امتیاز سوء استفاده بشه آدم رو نسبت به کار دلسرد میکنه. کمااینکه دوستانی هم که مدار رو کامل کردن تست خوبی مثلا بصورت فیلم(بجز برخی دوستان)ارائه نمیکنن تا استاد رو ترغیب کنه تا مارو مستفیذ کنن.
امیدوارم استاد هر مشکلی داره حل بشه و ماهم از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.
موفق و موید باشید
@};- @};- @};-

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

karajniaz نوشته است:
رضا شاه نوشته است:

پیشنهاد رضا شاه عزیز خیلی عالیه :YMPEACE:
مشخصه که رضا شاه خیلی انسان بامعرفت و دلسوزی است :ymhug: ^:)^
اگر مهندس حمید دستور بده همه در خدمت ایشونیم چه مالی چه غیر مالی @};-

:-BD :-BD

بنده هم ضمن تشکر از بزرگواری مهندس حمید اگه کمکی در هر مورد هر چند ناچیز ازدستم برمیاد انجام میدم .

من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 2:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 434 , 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , hoshyar191 و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure