انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:59am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
دوستان تمام قطعهات رو ایران میکرو داره از اونجا خرید کنید . درضمن سعی کنید از نیکوشاپ چیزی خرید نکنید متاسفانه اکثر ایسی ها تقلبی هستش .و همچنین اهمتر ویکتور 88 سی رو که 65 هزار داره میده اون هم تقلبی هستش اهمترش هانری متر نداره موفق باشید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 2 دی1393 - 4:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
میگن کوزه گر تو کوزه شکسته اب میخوره !!
استاد چرا لوپ 20؟ لوپ بزرگتری نبود تست بگیری؟
با این حساب اگر با لوپ 20 این نتایج بدست اومده باشه که اومده پرونده CLONE PI /TL12000 /CHANCE باید بست !!

فکر نکنم TL12000 بسته بشه باید با لوپ 50 یا 60 سانت تست بشه فعلا خیلی مونده تا به نتیجه قطعی برسیم . L-)

سه شنبه 2 دی1393 - 4:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

payam58 نوشته است:
درود مهندس جان
ماها که شهرستانی هستیم و هیچ امکانات ساختی نداریم چکار کنیم
فقط غصه میخوریم
خواهشن کیتش رو به صورت مونتاژ شده و نشده , با قطعات خوب بزار برای فروش
تروخدا از فیبر فایبرگلاس استفاده کنید و قطعات نظامی
منتظر جوابتون هستم
با احترام

دوست عزیز چرا غصه بخورید . پس اینترنت رو واسه چی گذاشتند . از ایران میکرو سفارش بده تمام قطعات رو داره :-BD

سه شنبه 2 دی1393 - 4:41am
مدیر کل
مدیر کل

payam58 نوشته است:
درود مهندس جان
ماها که شهرستانی هستیم و هیچ امکانات ساختی نداریم چکار کنیم
فقط غصه میخوریم
خواهشن کیتش رو به صورت مونتاژ شده و نشده , با قطعات خوب بزار برای فروش
تروخدا از فیبر فایبرگلاس استفاده کنید و قطعات نظامی
منتظر جوابتون هستم
با احترام

خواهش میکنم.
عرض من خدمت شما و دوستانی مثل شما این هست که اجازه بدین ابتدا دوستانی که تمایل و توانایی در ساخت مدار دارن پیشقدم بشن. همونطور که عرض کردم در آغاز راه درازی قرار داریم! هر وقت احساس جمعی بر این بود که این طرح واقعا چیزی مناسب کاوش برای همه هست ؛ مطمئن باشین خود دوستان سازنده و فروشنده در انجمن اقدام میکنن و بنده هم به شرط اینکه فقط دستمزد ساخت رو در حد معقول از شما دریافت کنن موافقت خواهم کرد. اما این پروژه برای بنده و از نظر من جنبه تجاری نداشته و لذا برای فروشگاه در نظر گرفته نشده. اگر اینجور بود حاصل این همه کار رو بصورت عمومی منتشر نمیکردم!

سه شنبه 2 دی1393 - 4:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
ali222 نوشته است:
با این حساب اگر با لوپ 20 این نتایج بدست اومده باشه که اومده پرونده CLONE PI /TL12000 /CHANCE باید بست !!

فکر نکنم TL12000 بسته بشه باید با لوپ 50 یا 60 سانت تست بشه فعلا خیلی مونده تا به نتیجه قطعی برسیم . L-)

اسد جان چند ماه است تو تاپیک 12000 جنابعالی و دیگر دوستان جولان میدهید نتایج تستها را اعلام نمیکنید هر شب هم بیابون تشریف دارید نه جنسی رو زمین گذاشتین نه زیر زمین !! :))

سه شنبه 2 دی1393 - 4:48am
مدیر کل
مدیر کل

ali222 نوشته است:

علی جان بنده در فایل توضیح دادم که چرا لوپهای بزرگ در منزل بخوبی قابل تست و جوابگیری نیست. اون هم در محیط آپارتمانی! پس اگر این مساله رو عنوان میکنم ؛ لابد با لوپ بزرگتر هم تست کردم! :D بهرحال نگران نباشین. لوپ عنکبوتی 30 سانت با سیم نقره (که البته بی تاثیر هم هست) و لوپ 35 سانتی بسکت هم جزو لوپهای مورد تست بنده هستن. ولی اون لوپها در همه جای منزل خوب جواب نمیدن و باید حتما جاهای خاصی باشه که فلزات مختلف اطراف در نتیجه تاثیرگذار نباشن. از این گذشته وقتی هم با اشیاء کوچک تست صورت میگیره طبیعتا لوپ کوچکتر هم بیشتر ملاک تست هست و من مشابه این تستها رو شاید هزاران بار در گذشته انجام دادم و کاملا برای من مفهوم مشخص و ملموسی داره که میتونم بخوبی مقایسه کنم.
در خصوص لوپهای بزرگ همونطور که قبلا اشاره کردم مساله پهنای پالس و حتی فرکانس و دیلی تاثیرگذار هستن که باید این موضوع رو خودتون روی لوپهای بزرگ بررسی کنین. با این تنظیمات عملا هیچ مشکلی با لوپ بزرگ وجود نخواهد داشت و فقط بحث جذب نویز بیشتر توسط لوپهای بزرگتر چیز جدیدی خواهد بود که اگر واقعا نتونیم در سایز لوپ بزرگ حریفش بشیم ؛ چاره ای جز توسل به روشهای شیلد نخواهیم داشت!
اما اینکه آیا پرونده این مداراتی که فرمودین باید بسته بشه یا نه ؛ این چیزی هست که آینده مشخص میکنه! مطمئن باشین تلاش میکنم پرونده همشون رو جوری ببندم که همین مدار اندازه کف دست قابل استفاده بجای همشون و شاید بهتر از اونها باشه! :D در واقع ملاک من بیشتر مقایسه با چنس هست که خودم هم روش کار کرده بودم و خوشبختانه بنظر میاد خود شما هم جواب عالی ازش گرفتین و فعلا در زمینه تفکیک ما حرفی نداریم که بزنیم و در عین حال چنس یک سیستم تطابق با خاک مشخص داخل خودش داره که بنده در مرحله بعدی باید این فاصله رو هم جبران کنم! :D ولی از نظر تست نتیجه ای که اعلام کردم خارق العاده نیست! مثلا اگر شما همین تستهایی که نوشتم رو ملاک بگیرین ؛ با لوپ 45 باید سکه 500 تومنی از حدود 50 سانت قابل سنس باشه که آنچنان نتیجه عجیبی هم نیست. ولی اگر فقط چند سانت بیشتر از این بزنه دیگه وارد فاز جدیدی میشه و نتیجه با لورنز هم قابل قیاس خواهد بود! در مجموع اینطور عرض کنم برای بنده و تحت شرایط کاملا یکسان ؛ این مدار حدود 10 درصد برد بیشتری نسبت به چنس ارائه میکنه. ولی حدس میزنم این مقدار میتونه کمی بیشتر از این هم باشه.

سه شنبه 2 دی1393 - 4:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من فقط به غیر از فیبر و بلند گو تمام قطعات رو از ایران میکرو خریدم بعضی ها رو هم اضافه خرید کردم جمع شد 50 هزار تومان به غیر از فیبر و باطری و قاب مدار الان ساعت 6 صبح هستش من و مهندس حمید بیداریم مجردی همینه دیگه حال میده :)) :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 2 دی1393 - 6:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احتمال زیاد LF357N قلابی هست عمرا 600 تومان قیمت اصلی نیست!! پارسال 4 تا برای دلتا پالس نوع فلزی مارک NATIONAL گرفتم دونه ای 4000 خورده ای تومن چگونه 600 تومنه؟

سه شنبه 2 دی1393 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ali222 نوشته است:
احتمال زیاد LF357N قلابی هست عمرا 600 تومان قیمت اصلی نیست!! پارسال 4 تا برای دلتا پالس نوع فلزی مارک NATIONAL گرفتم دونه ای 4000 خورده ای تومن چگونه 600 تومنه؟

درسته منم برای تی ال گرفتم امتحان کنم از پایا دقیقا مثل عکسی که مهندس گذاشته هست فکر کنم 3500 خریدم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 2 دی1393 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@};- @};- @};-
درود
به این میگن انجمن
به این میگن مدیر
به این میگن انسانیت
باز هم از اینجا بودنم احساس غرور کردم ، امیدوارم حداقل شاگردی شما هم برازنده ی ما باشه استاد . اول توی مرام و بعد توی دانش

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 2 دی1393 - 10:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure