انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:05am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2706 , 2707 , 2708 , 2709 , 2710 , 2711 , 2712 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بیش از ذو میلیون بازدید در شرایط مسدود بودن سایت ... در تاریخ وب فارسی اگر بی سابقه نباشه کم سابقه است ... خسته نباشی حمید جان

شنبه 15 خرداد1400 - 3:22pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. خواهش میکنم. @};-
امیدوارم به همین میزان هم مورد استفاده علاقه مندان و کسانی که نیاز داشتن قرار گرفته باشه. ولی فعلا که در این دوران بعد سالها اکثر دوستان به هر دلیل نیستن و ما کماکان باقی موندیم! :ymsigh: ;;) :D

شنبه 15 خرداد1400 - 10:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خیلی ممنون. خواهش میکنم. @};-
امیدوارم به همین میزان هم مورد استفاده علاقه مندان و کسانی که نیاز داشتن قرار گرفته باشه. ولی فعلا که در این دوران بعد سالها اکثر دوستان به هر دلیل نیستن و ما کماکان باقی موندیم! :ymsigh: ;;) :D

@};- @};-
حاضر ، با سلام و درود به مهندس حمید عزیز انشاا... که خوب و سرحال باشی @};- ما که خیلی استفاده کردیم و میکنیم از محبت جنابعالی و سپاسگذاریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 خرداد1400 - 8:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

Mehran237 نوشته است:
با درود فراوان خدمت آقا حمید بزرگوار
بنده پس از چندین سال تجربه اندوزی با فلزجو اپراتوری خودم رو نسبتا بهبود بخشیدم و الان دیگه میتونم ادعا کنم از دوره ی آماتوری گذر کردم ولی با این حال در بسیاری از مکان ها به علت مرطوب بودن خاک و وجود املاح های مختلف به شک می افتم و سنس های ضعیف با میتر پایین در یک نقطه هر کاوشگری رو به شک میندازه و الان سوالم اینه که استاد به نظر شما امکانش هست مقاومت 12 رو 360 اهم قرار بدم برای اندکی ثبات بیشتر ؟؟
با تشکر و سپاس .

با سلام
بسیار عالیه که اپراتوری خوتون رو بهبود بخشیدید ، اما یکی از ارکان مهم اپراتوری اینه که باید مکانهای مهم رو برای موقعی بزارید که خاک تا 30 الی 40 سانت سطح رطوبتش کم شده باشه مثل تیر و مرداد ماه در اون موقع بهتر میتونید در عمق بیشتر فلزات دفینه ای شده رو سنس کنید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 خرداد1400 - 8:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان و استاد حمید بزرگوار بنده برای بار چهارم در حال ساخت دستگاه هستم .البته اخریش رو دوسال پیش ساختم.
دونکته رو خواستم بدونم .یک این که بعد از یه مدت کارکرد ثبات دستگاه کم میشه و کارهایی هم که بنده انجام دادم میسر نشد و مجبور شدم کلا برد و کویل رو با لوازم جدید بسازم.
دوم این که برای این دستگاه جدید کویل 60 در نظر گرفتم.خواستم ببینم نسبت به تجربه دوستان سیم لاکی 0.7 برای این کویل جواب خوبی میده یا نه؟ چون کویل های قبلی کوچکتر بودن با همین سیم ساختم.و با این کویل تفکیک تا حد اکثر برد بخوبی عمل میکنه؟
ممنون از شما

چهارشنبه 18 خرداد1400 - 12:39am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. خسته نباشین.
افت ثبات دستگاه میتونه از کیفیت برخی قطعات بخصوص ماسفت یا خازنها و همینطور عدم استحکام کافی بخش اتصال کویل به کابل و کانکتور باشه که این مورد روی ثبات تاثیر زیادی داره.
مشخصات سیم مطلوب برای انواع کویل همون هست که در راهنما قید کردم. برای لوپ 60 سیم لاکی 0.7 کاملا مناسبه. ولی برای لوپهای کوچکتر به همون نسبت بهتره سیم کمی نازک تر باشه.

چهارشنبه 18 خرداد1400 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ممنون. خسته نباشین.
افت ثبات دستگاه میتونه از کیفیت برخی قطعات بخصوص ماسفت یا خازنها و همینطور عدم استحکام کافی بخش اتصال کویل به کابل و کانکتور باشه که این مورد روی ثبات تاثیر زیادی داره.
مشخصات سیم مطلوب برای انواع کویل همون هست که در راهنما قید کردم. برای لوپ 60 سیم لاکی 0.7 کاملا مناسبه. ولی برای لوپهای کوچکتر به همون نسبت بهتره سیم کمی نازک تر باشه.

ممنون مهندس جان .چقدر خوبه که بعد از چندسال هنوز هم پاسخگو دوستان هستی. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

چهارشنبه 19 خرداد1400 - 11:50pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. :ymhug: @};-

پنج شنبه 19 خرداد1400 - 12:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.بنده دستگاه رو راه اندازی کردم ولی عدد دیلی 6(+10) رو نشون میده .تعویض lf357 , IRF840,هم کاری از پیش نبرد.اهم کویل هم حدود1 اهم هست.یه راهنمایی محدد میفرمایید

دوشنبه 24 خرداد1400 - 12:59pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
در راهنما اشاره کردم دیلی خودکار 6 معمولا در اثر درست پروگرام نشدن فیوز بیتهای میکرو هست. اون بخش رو با دقت مطالعه کنین.

دوشنبه 24 خرداد1400 - 3:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2706 , 2707 , 2708 , 2709 , 2710 , 2711 , 2712 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sahar1348 و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure