انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:22am

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2696 , 2697 , 2698 , 2699 , 2700 , 2701 , 2702 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت همه دوستان و مهندس حمید عزیز مهندس ببخش میدونم اینجا جای این بحث نیست ولی عکس نمونه سنگ جدیدی که طلا توشه و پیدا کردم میزارم دوستان نظر بدن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 17 اسفند1399 - 1:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام.فایل آلتیوم پی سی بی این دیگاه رو کسی داره؟

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

یکشنبه 17 اسفند1399 - 8:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

^:)^ استاد سلام ضمن تشکر از زحمتهای بی دریغ شما سوالی داشتم .استاد من وقتی میکرو دستگاه رو با تنظیم ریست فیوز بیت f7 ,d9.fc پروگرام میکنم تغداد دفعات تغییر نمیکنه البه پروگرام ظاهرا درست انحام میشه. تشکر

پنج شنبه 21 اسفند1399 - 1:27pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-
توضیح همون هست که در راهنما قید کردم. حالا یا فیوز بیت درست پروگرام نمیشه یا حافظه EEPROM پاک نمیشه که شاید بتونین بصورت دستی اون رو پاک یا ERASE کنین تا درست بشه. تازمانیکه این حافظه پاک نشده باشه شمارنده دفعات استفاده هم تغییر نمیکنه.

پنج شنبه 21 اسفند1399 - 3:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت

saeed.jo نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان و مهندس حمید عزیز مهندس ببخش میدونم اینجا جای این بحث نیست ولی عکس نمونه سنگ جدیدی که طلا توشه و پیدا کردم میزارم دوستان نظر بدن

با سلام
اینو نقطه زن فلزجو سنس کرده ؟
ببرش تست ببین واقعا طلا هست ؟ یا پیریت هست ؟
اگر طلا بود منطقه رو بیشتر بررسی کن شاید قطعات درشت تر هم پیدا کنی @};- :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 23 اسفند1399 - 10:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت استاد مهدی دوست داشتنی نه فلز جو سنس نکرد تست طلا نبردم ولی با اسید نیتریک تست کردم هیچ تعغیری نکرد با مشعل هم حرارت دادم ولی سیاه نشد و یه نکته که اینجاست وقتی فشار میدم بهشون ورقه ورقه میشن و این تو سنگ نیستن مثل ملات سیمان ماسه و سیمان هستن منم موندم طلا هستن یا نه حالا شما نظر بدین

شنبه 23 اسفند1399 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeed.jo نوشته است:
سلام خدمت استاد مهدی دوست داشتنی نه فلز جو سنس نکرد تست طلا نبردم ولی با اسید نیتریک تست کردم هیچ تعغیری نکرد با مشعل هم حرارت دادم ولی سیاه نشد و یه نکته که اینجاست وقتی فشار میدم بهشون ورقه ورقه میشن و این تو سنگ نیستن مثل ملات سیمان ماسه و سیمان هستن منم موندم طلا هستن یا نه حالا شما نظر بدین

سلام
منم تو شمال هنگام حفاری تو عمق 1 متری به این موارد برخورد کردم ولی طلا نبود

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 23 اسفند1399 - 4:21pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
saeed.jo نوشته است:

سلام
اگه با نوک سوزن فشار بدید و بجای چال شدن ، ورقه ورقه یا پودر بشه ، طلا نیست . ( مثل خرد شدن حلوا شکری یا کاک )
طلا نرمتره

لا اله الا هو

شنبه 23 اسفند1399 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد سنه جان ورق ورقه میشه اگه طلا نیست بنظرتون چیه؟

شنبه 23 اسفند1399 - 11:20pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوست عزیز ، البته نمیشه گفت که حتما طلا نیست اما امکانش ضعیفه یا درصدش پائینه
معمولا طلا در کانیهای دیگری بصورت ترکیبی و درصدی وجود داره که هرکدام نسبت به درصدش ، تعین ارزش میشه و بعضیها با اینکه طلا هستن اما بخاطر درصد پائینشون ، ارزش اقتصادی برای برداشت نداره
بیشتر موردهایی که دوستان پیدا میکنن ، پیریت یا کالاوریت هست
متاسفانه سنگ شما کوچکه و نمیشه خوب از روی تصویر تشخیص داد . ممکنه سیلوانیت یا کرنریت هم باشه
بهتره مقداری در مورد مشابهات و کانیهای طلادار مطالعه کنید ببینید با کدوم یک بیشتر همخوانی داره
کالاوریت ، سیلوانیت ، کرنریت ، پتزیت ، مونت برایتیت ، ناژیاژیت ، مالدونیت ، اروشیبنیت ، مهمترین کانی های طلا هستن که باید مشخصاتشونو ببینید و با قطعه ی یافته شده ، تطابق بدید
طلا همیشه تنها نیست و اکثرا با نقره و بعضی از کانیهای دیگه یافت میشه
از نظر شکل هم معمولا صاف هست و تیزی نداره .
البته یه نوع هندسی هم داره که تقریبا مکعبهای ناهماهنگی تشکیل میده اما بندرت یافت میشه که این شکلی باشه
اینه که باید حتما قطعاتی رو پیدا کنید و تستهایی روش انجام بدید
درجه ذوب
حل کردن در اسید
حل کردن در جیوه
خط انداختن

لا اله الا هو

یکشنبه 23 اسفند1399 - 12:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2696 , 2697 , 2698 , 2699 , 2700 , 2701 , 2702 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure