انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 12:45pm

پاسخ به موضوع  [ 27744 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2642 , 2643 , 2644 , 2645 , 2646 , 2647 , 2648 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

Honarmand7 نوشته است:
مهندس ممنون بابت راهتمایی هاتون و پاسخ هاتون
سوال دیگ داشتم
آیا حالت تفکیک از کارایی و قدرت دستگاه کمک میکنه؟؟
الان من بیرون میرم اول حالت تفکیک خاموش میکنم ب امید اینک ک دستگاه کامل تری داشته باشم.بعد از نقطه گیری حالت تفکیک فعال میکنم و نقطه شناسایی کامل میکنم.
این روش ب نظرتون درسته؟؟یا کلن فرقی نداره؟؟
اگ نظری یا راهنمایی داشتین ممنون میشم بفرمائید

خواهش میکنم.
اگر به توضیحات راهنما توجه کنین مشخصا عرض کردم تفکیک این دستگاه هیچ تاثیری روی سنس نداره. بنابراین اصلا نیازی به استفاده در دو حالت حذف آهن خاموش و روشن نیست! در واقع تفکیک در این طرح صرفا بر اساس محاسبات نرم افزاری انجام میشه. ابتدا محاسبات سنس بطور کامل صورت میگیره و بعد تفکیک محاسبه میشه. این دو پروسه مستقل از هم هستن. برای سنس یک کانال و برای تفکیک 3 کانال جداگانه در برنامه تعریف شده. کما اینکه در حالت دیباگ 1 محاسبه خام مربوط به کانال سنس و در حالت دیباگ 2 محاسبات خام 3 کانال تفکیک رو بصورت اعداد A , B , C ملاحظه میکنین. در هر صورت حتی اگر شکی هم در این مورد براتون وجود داشت میتونستین در تستهای هوایی مقایسه کنین.

جمعه 22 فروردین1399 - 4:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید به همه دوستان ومهندس حمید گل
من یکی از این سیستم رو که ساخته بودم رو فروختم نه ادعایی دارم و نه سیستم ها رو می‌شناسم سواد الکترونیک هم برای بیست سال پیشه و سر رشته ای در این زمینه ها ندارم در حد همون تعمیرات رادیو و تلویزیون
اینو میخام بگم طرفم با این سیستم موفق شد و سیستم شرکتی که یه سال قبل خریده بود رو رد کرد و فر وخت امثال kasran که میان و فقط ادعا میکنن جز ایجاد فتنه نیست که حدس من از حسادتشونه و اگر چیزی تو چنته داشتن حداقل یه کلیپ میگذاشتن برای ادعاشون اگه ممکنه این قبیل اکانت ها رو حذف یا محدود کنید باعث شاید یاس بچه ها بشه دوستی که من بهش سیستم دادم موفق شد و بنده اجناسش رو دیدم کم بود ولی زد که با سیستم شرکتی به نتیجه نرسیده بود تو همون تپه

دوشنبه 25 فروردین1399 - 7:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما لطفا بفرما چی شکار کردن و تو چه عمقی حالش بیشتر بود با تشکر از شما

دوشنبه 25 فروردین1399 - 9:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همراهان در انجمن و استاد گرامی مهندس حمید عزیز.پیرو صحبتهای دوست گرامیkasran بعد چندین سال قدم گذاشتن در این راه خیلی چیزا رو تجربه کردیم حداقل بیست ساله دنبال بهترین فلزیاب و ردیاب و فلان و بهمان.دوست گرامی بالاتر از لورنز نداریم که الان توی زمینه فلزیابی حرف اول رو میزنه بعد ماینلوب و گرت.با کمک خدا و مهندس حمید تونستم صاحب دستگاهی بشم که الان کلی از دور و بری ها ناله میزنن برا داشتنش.به نظر دستگاهی که با همکاری دوستاتون ساختین بی نظیر هستش و ما در همین انجمن مشتاقانه منتظر کلیپهاش هستیم و به حول قوه الاهی و همت شما که یه تاپیک جدید مزین شده به اسم دستگاه شما و دوستاتون میریم سر وقت ساختش. :-BD

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

سه شنبه 25 فروردین1399 - 2:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

hamid_54 نوشته است:
درود بر شما لطفا بفرما چی شکار کردن و تو چه عمقی حالش بیشتر بود با تشکر از شما

سلام به همگی
عمق کار رو نمیدونم ولی لوپ 60 که از آقا مجتبی خریده بودم رو بهش دادم شکارش نقره بود چند تا سکه ساسانی اگه شد عکسش رو هم پیدا میکنم میزارم قضیه برای تابستان پارساله باید بگردم ببینم عکس رو پاک نکرده باشم فکر میکنم اگه اسمش رو اشتباه نکرده باشم سیستمی که فروخت دیب مستر بود با اون سیستم چیزی تو همون منطقه ‌کار نکرده بود

سه شنبه 26 فروردین1399 - 7:35am

با درود به استاد حمید گرامی‌ که دشمن دروغ و بد اندیشی‌ و خواهان راستی‌، آگاهی‌ و مهربانی است.

سپاس برای FPI که من پیرمرد را به شوق انداخت که این مدار را بسازم و از سر کنجکاوی با دنیای الکترونیک بیشتر آشنا شوم. استاد حمید سوالی دارم و آن اینکه از کدام قسمت از مدار به وسیله اسیلوسکپ می‌توان امواج خروجی و برگشتی‌ را قبل و بعد از آمفی را اندازه گیری کرد.آیا باید برای محافظت از پراپ‌های اسیلوسکپ از مقاومت استفاده کرد یا نه؟

امیدوارم که همگی‌ سالم و موفق باشید. @};-

شنبه 29 فروردین1399 - 2:43am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. ممنون. @};-
موج خروجی نهایی در پایه 6 ایسی 357 و موج قبل از تقویت در پایه 2 قابل مشاهده هست و پراب اسکوپ میتونه بصورت مستقیم متصل بشه. اما موج بازگشتی اصلی سر خود کویل هست که بدلیل وجود ولتاژ بالا بسته به نوع پراب و اسکوپ ممکنه نیاز به پراب مخصوص های ولتاژ یا استفاده از تنظیم X10 روی پراب داشته باشه. در هر صورت اگر نیاز به مشاهده دقیق تغییرات روی موج بازگشتی داشته باشین فقط خروجی ایسی 357 این تغییرات رو بوضوح نشون میده.

شنبه 30 فروردین1399 - 4:54pm

سپاسگزارم از پاسخ تان استاد گرامی‌ @};-

شنبه 30 فروردین1399 - 5:35pm
مدیر کل
مدیر کل

:x @};-

شنبه 30 فروردین1399 - 6:20pm

سلام و عرض ادب خدمت اساتید انجمن و دوستان گرامی

فایل راهنما برای دستگاه فلزجو اگر ارسال کنید ممنون میشم. تازه میخوام بسازم و اگر راهنمایی برای نحوه کاوش و عملکرد دستگاه باشه خیلی کمک میتونه تا مدت ها دنبال پیدا کردن قلق های دستگاه نرم.

تشکر فراوان

جمعه 5 اردیبهشت1399 - 4:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27744 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2642 , 2643 , 2644 , 2645 , 2646 , 2647 , 2648 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 150 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure