انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 8:46am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2620 , 2621 , 2622 , 2623 , 2624 , 2625 , 2626 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
rabio نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
rabio نوشته است:
سلام.
پی سی بی فلز جو قابل چاپ کسی داره.به روش اتو نه.میخوام بدم بیرون برام بزنن

درود @};-
:-? ~X( :YMPRAY:
در صفحه نخست همین مبحث http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=8&t=2182 تمام فایلها و اطلاعات مربوط به ساخت موجود هست از جمله فایل قابل چاپ pcb!
حالا شما ازهر روش میخوای استفاده کنی همین فایل کافی هست.

سلام من فایل پی دی اف رو دارم.این بلاخره با یک نرم افزار طراحی شده.من اون فایلو میخوام.

درود @};-
اگه خواستار فایل لایه باز پی سی بی هستید بایداز مهندس حمید که طراح فلزجوهستن درخواست کنید!
که البته با توجه به کفایت فایل موجود جهت ساخت به روشهای مختلف و امکان تعقیر فرمت اون شک دارم لزومی جهت انجام این کار ببینن و الا که ایشون بعداز پست حضرتعالی پاسخ دوست دیگری رو دادن و اگه لازم و نیاز میدیدن حتما در اختیارتون قرار میدادن.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 27 آذر1398 - 9:51pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
بارها این درخواست شده و عرض کردم بنا به ملاحظاتی نمیتونم اطلاعاتی فراتر از حد مورد نیاز برای ساخت مدار جهت استفاده شخصی منتشر کنم.

چهارشنبه 27 آذر1398 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
مهندس حمید سلام
برای تنظیم بهترین حالت گزینه ها یک روشی به ذهنم رسیده حالا نمیدونم قبلا در موردش بحث شده یا نه به هر حال خدمدتون عرض میکنم
اینکه مثلا برای لوپ ۳۵ سانت یک چوب به ضخامت ۱۰ سانت روی زمین میزاریم و لوپ رو بالای اون قرار میدیم که فاصله از سطح زمین رو رعایت کرده باشیم و بالای لوپ هم یک میز چوبی یا صندلی که فلزی نباشه قرار میدیم و روی اون یک قطعه فیبر مسی قرار میدیم و میتر دستگاه رو یاداشت میکنیم و فلز رو بر میداریم و دوباره فرکانس یا پالس یا گزینه های دیگه رو تغییر میدیم و دوباره که دستگاه رو بالانس میکنیم و فیبر رو قرار میدیم و میتر رو یاداشت میکنیم توی هر تنظیماتی که بیشترین میتر رو داشتیم رو انتخاب میکنیم واسه کاوش اگرم دیدیم دستگاه سرو صدا بیخود داره از حساسیت دستگاه کم میکنیم
ایا این روش درسته یا خیر ممنونم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 28 آذر1398 - 4:50pm
مدیر کل
مدیر کل

توجه کنین تک تک تنظیمات حساب و کتاب و تاثیری خاص داره که کاملا علمی هست! چیز شانسی نیست که هر کسی با یک تنظیمی به نتیجه ویژه ای برسه. مثلا تاثیر فرکانس یا عرض پالس یا دیلی یا حتی بازه انتگرال کاملا مشخص هستن و مفصلا در راهنما توضیح داده شدن. بر این اساس و با توجه به هدف کاوشگر در کاوش روی زمین رنج تقریبی هر یک از تنظیمات مشخص هست و میزان دقیقش هم تاثیر محسوسی در نتیجه نهایی نداره. از این گذشته اگر بخواین تست هوایی رو ملاک بگیرین میشه به نتایج جالبی رسید که اصلا برای کار روی زمین صدق نمیکنه. ساده ترین نمونه تنظیم فرکانس هست که هر چه بیشتر باشه در هوا برد بیشتر میشه اما در زمین برعکس هست! عرض پالس هم اگر از حدی بیشتر بشه برای کار روی زمین ممکنه نتیجه عکس بدست بیاد. لذا بنده بر اساس فاکتورهای متعدد تنظیماتی رو پیشنهاد کردم و باز هم تکرار میکنم که از نظر حدودی تحت شرایط مختلف خوب جواب میده:
فرکانس 100 - عرض پالس 180 - دیلی 30 الی 40 - بازه انتگرال 44 - اسپید 8 یا 9 - گراند خاموش و حساسیت 12

پنج شنبه 28 آذر1398 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
خیلی ممنونم ایشالا که جواب بگیریم @};-

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 28 آذر1398 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید خسته نباشی بازم شرمندم بخدا قاب لوپ رو درست کردم شده 75 سانت حالا مهندس جان چند دور سیم 0.5 استفاده کنم کنم واسه لوپ مربع تاشو ؟ ببخشید بازم

شنبه 30 آذر1398 - 11:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. خواهش میکنم.
برای فریم 75 سانتی 11 یا 12 دور سیم مناسب هست. با هر دو مقدار خوب جواب میده.

یکشنبه 30 آذر1398 - 1:07am

دوستان فلزجویی عزیز سلام. میخواستم یه موضوعی رو باهاتون درمیون بزارم. مطمنا خیلی از شما ها از جمله خودم بدلیل دسترسی نداشتن به ای سی اورجینال با مشکل مواجه شدیم و چه بسا ای سی های با قیمت 4الی10 هزار تومن رو به قیمت های30 الی60 تومن به عنوان اورجینال خریداری کردیم ولی بازم دیدیم که فکه،مـــن تو سایتEbuyیه سرچی زدم،ای سی اورجینال که ساخت امریکاست قیمتش7.95 دلار هست با دلار 12 هزار تومن امروز میشه 102 هزار تومن و ای سی های چینی هم قیمتش به پول ما دونه ای4.7هزار در میاد و یا مثلا داره 10 تاش رو میده 4.75 دلار که میشه دونه ای همون4الی5 تومن، پس با50 هزار تومن انتظار خرید ای سی اورجینال رو نداشته باشید و از طرفی فروشندگان بی وجدان از سادگی ما سواستفاده میکنن و ای سی فک رو بجای اورجینال به ما میفروشن . من شخصی رو توی تهران میشناسم که کارش سفارش از خارج هست و گه گاهی از خرید میکنم، بهش زنگ زدم که سفارش از خارج(از سایتEBuy) بدم ولی3هفته بعد بهم گفت شرکتEbuyنفرستاده دفترشون توی چین و گفت تعداد پایین ظاهر براش نمیصرفه بفرسته. الان خواستم با شما هم مطرح کنم که اقا اگه شما هم حاظرین این ای سی رو خریداری کنیدمن شماره دفتر اون بنده خدا رو بدم بهتون ،شماهم سفارش بدین که تعداد بره بالا و یکجا برامون سفارش بده، که هم من به ای سیم برسم وهم شما هی نرید، ای سی فک رو بجای اورجینال بخرین .منتظر جوابم!!!
لینک سایتش رو براتون میزارم که خودتون برین ببینید چون تنوع زیاده و تو ایران هرکدوم یکی رو میاره وبه عنوان اورجینال میفروشه. عکس هم میزارم ولی اگه برین تو سایتش ببینید بهتره چون عکس های من کامل نیست ...در ضمن سایت ای بای در امریکاهه و مارو تحریم کرده پس باید با فیل شکن واردش بشید.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... n&_sacat=0

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 1 دی1398 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان میشه جای جامپرا فریت بید بزنیم یعنی هر 3 تارو؟

دوشنبه 2 دی1398 - 7:39pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

درود به. مهندس حمید، وهمه دوستان
میخام لوب تخت بسازم فرمم قطر داخلیش48 سانته محبت کنید بفرمایید چند دور ببییچم،با سیم لاکی7دهم

سه شنبه 3 دی1398 - 10:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2620 , 2621 , 2622 , 2623 , 2624 , 2625 , 2626 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure