انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:02am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2604 , 2605 , 2606 , 2607 , 2608 , 2609 , 2610 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت حمید عزیز و مهدی جان... وقتتون بخیر

من میتونم برای لوپ 1 متری از کابل cat6 استفاده کنم؟ از 4 متر استفاده کنم یا 8 متر که سیم هاش دو به دو با هم سری بشن...جواب خوبی میده برای کاوش قبر؟

شنبه 30 شهریور1398 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
نقل قول:
سلام مهدی جان
کابل فرمان چیه؟
راجبش یکم توضیح میدی

درود @};-
کابل فرمان یه کابل معمولی هست مثلا ده یا .... رشته سیم نمره 1 یا 0/75 یا 1/5یا 0/5 و....داخل اون هست و چون نمره سیمهای داخل کابل جهت استفاده در مدارات قدرت در برق صنعتی کم هست وتعداد رشته ها هم زیاد کاربرد اون بیشتر به عنوان کابل انتقال فرمان در مدارات برق صنعتی وابزار دقیق هست و به شکلهای مختلف مثل گرد و تخت و دارای شیلد و بدونه شیلد و .... ساخته میشه و نزدیکترین نمونه اون در آسانسور تحت نام کابل تراول آسانسور استفاده میشه!
جهت خریداری هم باید به فروشگاه های لوازم برق صنعتی مراجعه کنید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 30 شهریور1398 - 5:36pm
مدیر کل
مدیر کل

Atroo نوشته است:
سلام خدمت حمید عزیز و مهدی جان... وقتتون بخیر

من میتونم برای لوپ 1 متری از کابل cat6 استفاده کنم؟ از 4 متر استفاده کنم یا 8 متر که سیم هاش دو به دو با هم سری بشن...جواب خوبی میده برای کاوش قبر؟

ممنون.
قابل استفاده هست ولی بلحاظ نازکی سیم ؛ این کابلها بخصوص برای فریم های بزرگ برد نهایی رو به شما نمیده و از طرف دیگه هم بدلیل مفتولی بودن با دفعات زیاد باز و بسته شدن احتمال شکنندگی خیلی بیشتر نسبت به سیم افشان داره. لذا مورد توصیه من نیست. در هر صورت فریم 1 متری باید 10 دور سیم داشته باشه.

یکشنبه 30 شهریور1398 - 3:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون حمید جان... به شکنندگیش توجه نکرده بودم حقیقتا... من لوپ یک متری که ساختم یه قوری استیل تقریبا 15 در 15 رو تو 180 میزنه هوایی... زیر خاک چک نکردم ولی... برد کم نیس به نظرت حمید جان؟

یکشنبه 31 شهریور1398 - 11:00am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
فلز 15 در 15 با فریم 1 متری باید تا حدود 170 سانت قابل سنس باشه. پس از نظر برد مشکلی نداره.

یکشنبه 31 شهریور1398 - 4:12pm

omidely نوشته است:
دوستان تازگیا کسی ای سی اورجینال خریده یه عکس بزاره ببینیم فرقی کرده با قبلی ها یا نه؟

در رابطه با 357 اورجینال قیمتش حدود8 الی 9 دلار هست که به پول ما میشه حدود90 تومن میشه یکی از اشناهام فعلا تو کاناداهه باهاش درمیون گذاشتم، گفت هروقت سرش خلوت شد میخره و میفرسته برام به محض اینکه رسید دستم خودم یه عکس ازش میزارم.
نکته دوم اینکه من میتونم به جای کانکتور نظامی پلاستیکی از جک ادابتور استفاده کنم(از نوع مرغوب که وقتی توی هم چفت شد لقی نداشته باشه)؟ چون کانکتور پلاستیکی قیمتش حدود70تومن هست واگه بخوام 3تا لوپ داشته باشم باید200تومنی هزینه کنم در حالی که با جک ادابتو10تومن بیشتر نمیشه؟

دوشنبه 1 مهر1398 - 9:05am
مدیر کل
مدیر کل

بله میتونین از هر کانکتور پلاستیکی که استحکام کافی داشته باشه استفاده کنین.

دوشنبه 1 مهر1398 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس گرانقدر جناب حمید حالتون خوبه انشاالله

با اجازه مهندس امید جان طبق فرمایش مهندس به شرطی که لقی نداشته باشه میشه از جک آداپتور استفاده کرد البته برای تست گیری در منزل ولی اگه شما بخواهی از فلزیاب به صورت واقعی استفاده کنی فکر نکنم جواب خوبی بده علت اینکه داخل جک آداپتور یکی از پینها اصلا محکم نمیگیره پین را و با یه تکان کوچیک شل میشه در حالی که کانکتور نظامی محکم میچسبه به پین ها و پیچ میشه به هم و لقی نداره . موفق باشید

چهارشنبه 3 مهر1398 - 9:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

یه راه خل سریعش استفاده از کانکتور رادیو هست هم ارزونه هم محکم ..........خیلی گشتم تا به این راه حل ارزون رسیدم............عددهای سگانه هم عالی میشه

چهارشنبه 3 مهر1398 - 1:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

omidely نوشته است:
omidely نوشته است:
دوستان تازگیا کسی ای سی اورجینال خریده یه عکس بزاره ببینیم فرقی کرده با قبلی ها یا نه؟

در رابطه با 357 اورجینال قیمتش حدود8 الی 9 دلار هست که به پول ما میشه حدود90 تومن میشه یکی از اشناهام فعلا تو کاناداهه باهاش درمیون گذاشتم، گفت هروقت سرش خلوت شد میخره و میفرسته برام به محض اینکه رسید دستم خودم یه عکس ازش میزارم.
نکته دوم اینکه من میتونم به جای کانکتور نظامی پلاستیکی از جک ادابتور استفاده کنم(از نوع مرغوب که وقتی توی هم چفت شد لقی نداشته باشه)؟ چون کانکتور پلاستیکی قیمتش حدود70تومن هست واگه بخوام 3تا لوپ داشته باشم باید200تومنی هزینه کنم در حالی که با جک ادابتو10تومن بیشتر نمیشه؟

سلام
اسمش رو نبر كه فروشندگان قطعه از فردا قيمتش رو 50 برابر ميكنن !!! مثل همين كانكتور پلاستيكي كه 4000 تومن بود طي اين چند سال شد 70 تومن ! كانكتورهاي قوي تر و بهتر از اون ، اينقدر قيمت ندارن !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 3 مهر1398 - 2:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2604 , 2605 , 2606 , 2607 , 2608 , 2609 , 2610 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Resa و 137 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure