انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 11:46am

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2587 , 2588 , 2589 , 2590 , 2591 , 2592 , 2593 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

همونطور که در راهنما توضیح مفصل دادم این اعداد شما کلا خارج از رنج هست! بنابراین طبیعیه که تفکیک درست کار نکنه. ابتدا بررسی کنین جایی که لوپ رو قرار دادین از فلزات مزاحم پیدا و پنهان دور باشه! اگر فلز دیگری نزدیک لوپ باشه همین وضعیت میتونه پیش بیاد. لوپ رو هم باید مطابق مشخصات و روش هایی که گفتیم ساخته باشین. اگر اینها درست بود اطراف آیسی 357 رو بررسی کنین قطعه ای اشتباه گذاشته نشده باشه.

یکشنبه 9 تیر1398 - 12:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از راهنمایتون مدار رو دوبار ساختم قطعات هم درسته لوپ هم دقیق 400 میکرو هانری ساختم اهمش 1.5 هست بازم چک میکنم. :YMPEACE:

یکشنبه 9 تیر1398 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب مهندس حمید
در نسخه نامحدود فلزیاب فلزجو، در حین روشن شدن مدار، چه عباراتی نمایش داده میشه؟آیا مانند نسخه محدود عبارت felezjoo pi نمایش داده میشه؟

سه شنبه 11 تیر1398 - 10:22pm
مدیر کل
مدیر کل

البته این سوال فنی نیست و اصلا مطلب خاصی هم نیست که میپرسین! ولی بهرحال بجای کلمه دمو ؛ فول نمایش داده میشه و سایر نوشته ها فرقی ندارن.

سه شنبه 11 تیر1398 - 10:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز لطفا چند تا عکس از مدار فلزجو که درست کار میکنه و سالم هست بزارید تا من مدارمو چک کنم ببینم ایراد کارم چیه و اگر مقدرو باشه تنظیمات فیوز بیت رو با پروگرمر هاتل یا stk500 و tnm2000 اگه باشه خیلی ممنون میشم.

پنج شنبه 13 تیر1398 - 4:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
zibanaseri نوشته است:
دوستان عزیز لطفا چند تا عکس از مدار فلزجو که درست کار میکنه و سالم هست بزارید تا من مدارمو چک کنم ببینم ایراد کارم چیه و اگر مقدرو باشه تنظیمات فیوز بیت رو با پروگرمر هاتل یا stk500 و tnm2000 اگه باشه خیلی ممنون میشم.

درود @};-
ابتدا که بهتر وعرفش اینه که شما دوتا عکس تمیز وباکیفیت از پشت وروی برد خودتون بزارید تا دوستان اگه ایرادی بود به شما بگن!!!
وراجع به پروگرمر کلا tnmرو بیخیال شید ولی بنده خودم با stk500بارها بدونه مشکل پروگرم کردم البته با کمک نرم افزار کدویژن !والا ممکنه با نرم افزار همرا پروگرمربه مشکل بخورید!
راجع به فیوزبیتها هم در فایل راهنمای فلزجو مهندس زحمتش رو کشیدن ومفصل توضیح دادن وشک دارم کاملتر از اونچه که در راهنما هست کسی توضیح دیگه ای داشته باشه.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 13 تیر1398 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

A.D.H1360 نوشته است:
zibanaseri نوشته است:

درود @};-
ابتدا که بهتر وعرفش اینه که شما دوتا عکس تمیز وباکیفیت از پشت وروی برد خودتون بزارید تا دوستان اگه ایرادی بود به شما بگن!!!
وراجع به پروگرمر کلا tnmرو بیخیال شید ولی بنده خودم با stk500بارها بدونه مشکل پروگرم کردم البته با کمک نرم افزار کدویژن !والا ممکنه با نرم افزار همرا پروگرمربه مشکل بخورید!
راجع به فیوزبیتها هم در فایل راهنمای فلزجو مهندس زحمتش رو کشیدن ومفصل توضیح دادن وشک دارم کاملتر از اونچه که در راهنما هست کسی توضیح دیگه ای داشته باشه.

سلام خسته نباشید
ی سوالی ذهنمو مشغول کرد مگه درست کار نکردن اعداد 3گانه بستگی به درست پروگرام نشدن داره چون هی دوستان می گن پروگرام قاطی کردم بعدش یبار بردم پروگرام کردم طرف نمیدونم چطور پروگرام کرده بود اصلا چیزیو صفحه نشون نمی داد هی ی عددی میومد پر میشد بعد صفر میشد اصلا دکمه هام کار نمی کرد اعداد هی میرفتن میومدن بردم جایی دیگه پروگرام کرد درست شد آیا واقعا بستگی داره به پروگرام؟

پنج شنبه 13 تیر1398 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
mehrab_sezar نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
zibanaseri نوشته است:

درود @};-

سلام خسته نباشید
ی سوالی ذهنمو مشغول کرد مگه درست کار نکردن اعداد 3گانه بستگی به درست پروگرام نشدن داره چون هی دوستان می گن پروگرام قاطی کردم بعدش یبار بردم پروگرام کردم طرف نمیدونم چطور پروگرام کرده بود اصلا چیزیو صفحه نشون نمی داد هی ی عددی میومد پر میشد بعد صفر میشد اصلا دکمه هام کار نمی کرد اعداد هی میرفتن میومدن بردم جایی دیگه پروگرام کرد درست شد آیا واقعا بستگی داره به پروگرام؟
درود @};-
ببین دوست عزیز در یک این چنین دستگاهی که حدود هشتاد در صد کار توسط میکروکنترلر ونرم افزار اون انجام میشه کار کرد نا درست این قسمت میتونه ایرادات زیادی به وجود بیاره ونمیشه ندید گفت اعداد سه گانه در این مورد شما به پروگرم مربوط هست یا خیر!!
اما اینکه ایرادا در پروگرم یا فیوزبیتها بتونه تنها اعداد رو تحت تاثیر قرار بده هم مقداری بعید هست وهمون طور که مهندس گفتن اگه ایرادات دیگه ای مثل کند بالا اومدن یا کند کار کردن دستگاه ودکمه ها و.....همزمان موجود باشه اونوقت میشه درصد قابل قبولی روبرای ایراد نرم افزاری قائل شد اما چنانچه همه چیز درسته وتنها ایراد در اعداد سه گانه هست پس احتمال اشتباه در میزان یا جهت جا زدن قطعات یا ایراد در اونها یا موارد دیگه مثل اتصال در برد یا نوع کانکتور لوپ وکابل رابط ودر آخر خود لوپ ومکان تست باشه به همین خاطر چنانچه بتونید از دو طرف برد ولوپ وکابل رابط وکانکتور اون تصویری قرار بدین قطعا زودتر به نتیجه خواهید رسید.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 14 تیر1398 - 10:29pm

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.
ضمن تشکر فراوان بابت طراحی و ساخت دستگاه فلزجو.
بنده عضو تازه وارد هستم و بعد از کلی تحقیقات در مورد ساخت فلزیاب بابت آشنایی ام با دستگاه فلز جو بسیار خوشحال شدم. چون واقعا تنها دستگاهی در دنیا هست که قدرت و امکانات عالی رو به صورت رایگان ارائه داده است.
فقط سوالی که برایم ایجاد شده در مورد تست دستگاه با یک حلقه طلا و مفرغ و... بود.
دوست داشتم حلقه طلا از فاصله دور به ۹۰ سانت نزدیک میشد چون فکر می کنم در فاصله نزدیک که طلا رو سنس می کنه راحت تر می دونه ردشو تا ۹۰ سانت بگیره.
با تشکر فراوان.

یکشنبه 16 تیر1398 - 5:18pm
مدیر کل
مدیر کل

به فلزجو خوش اومدین. ممنون. @};-
اگر منظور شما از حلقه مفرغی چیزی در حد النگوی معمولی باشه با لوپ 60 تا حدود 90 سانت قابل سنس هست. اما اگر منظورتون یک حلقه انگشتر باشه فارغ از جنس با هیچ فلزیابی تا 90 سانت قابل سنس نیست و نهایت میتونه تا حدود 40 یا 50 سانت سنس بشه. البته برای تست هوایی ترفندهایی زده میشه که بعضا ارقامی بیشتر از این بنظر میرسه اما با اون ترفندها و تنظیمات حتی روی بهترین زمینها هم نمیشه کار کرد! دقت کنین اینکه هر کویلی چه سایز فلزی رو تا چه فاصله ای سنس بکنه دارای فرمولهای ریاضی و مرتبط با علم فیزیک هست و مدار یا دستگاه تنها چند درصد تفاوت ایجاد میکنه. به بیان دیگه یک حلقه انگشتر رو با هیچ فلزیاب و هیچ لوپی نمیشه از حدود 50 سانت بیشتر سنس کرد. طبیعتا در مورد این اهداف کوچک فلزیاب های وی ال اف کمی قویتر هستن اما تفاوت آنچنان نیست.

یکشنبه 16 تیر1398 - 6:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2587 , 2588 , 2589 , 2590 , 2591 , 2592 , 2593 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 125 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure