انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 12:05am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2585 , 2586 , 2587 , 2588 , 2589 , 2590 , 2591 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان یه چیز دیگه ای که خیلیا رو گیج میکنه تو هرمنطقه ای تو هرخاکی فرق میکنه لوپ خود زمین سنس میکنه ایدی هرخاکی هم فرق میکنه ،اینجایی که رفته بودیم ایدیnon- fe میداد مثبت که ادمو به اشتباه میندازه تو اینجور موقع حساسیت کم کنید،سنس هم کم کنید،انتگرال روی۴۴ خوبه ،از دیلی بالا استفاده کنید ،دیگه پالس هم بستگی به لوپ بزارید فرکانس هم بنظر من ۱۰۰ خوبه ایشالا که بدون مشکل تو زمین کار میکند،همه جوره دستمون باز واسه تنظیم تو هر زمینی فقط تمرین میخواد،
موفق باشید

شنبه 1 تیر1398 - 10:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
دوستان یه چیز دیگه ای که خیلیا رو گیج میکنه تو هرمنطقه ای تو هرخاکی فرق میکنه لوپ خود زمین سنس میکنه ایدی هرخاکی هم فرق میکنه ،اینجایی که رفته بودیم ایدیnon- fe میداد مثبت که ادمو به اشتباه میندازه تو اینجور موقع حساسیت کم کنید،سنس هم کم کنید،انتگرال روی۴۴ خوبه ،از دیلی بالا استفاده کنید ،دیگه پالس هم بستگی به لوپ بزارید فرکانس هم بنظر من ۱۰۰ خوبه ایشالا که بدون مشکل تو زمین کار میکند،همه جوره دستمون باز واسه تنظیم تو هر زمینی فقط تمرین میخواد،
موفق باشید

داداش سئوالمو جواب ندادی محبت میکنی جواب بدی ممنون میشم

یکشنبه 2 تیر1398 - 4:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست من توضیح دادم

یکشنبه 2 تیر1398 - 11:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام،حمید جان تو پست قبلی توضیح دادم ،البته گفتمکه چیزیرو یادداشت نکردم ولی هرچی یادم بود نوشتم دوست من.فقط اشتباهی نوشتم non, fe, باید مینوشتم نون فرو.ولی فکر میکنم که ایدی۷۲ بود دقیق یادم نیست ولی از چهار طرف حجم بالایی میداد.ایندفعه حتما دقیق یاداشت میکنم که شرمنده دوستان نشم،هرچی یادم بود نوشتم تو پست اولی،تو صفحه قبلی
شب خوش

یکشنبه 2 تیر1398 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید
در رابطه با اعداد سه گانه میتونیم بگیم که چون در بیرون ازخانه و همچنین داخل خانه فرقی ندارند پس برد داخل خانه با بیرون خانه یکی است؟
البته اعداد سه گانه من در داخل خانه و بیرون خانه تفاوت اندکی در حدود ۱۰ یا کمی بیشتر دارند
در بیرون خانه اعداد سه گانه من اینطوری هست
A252 B656 C764
البته با لوپ ۶۰ کت ۶ و مقاومت ۲.۳ اهمی و ظرفیت ۴۴۰
عدد دیباگ اول
۲۲۶۷۸

همیشه امید داشته باش

دوشنبه 3 تیر1398 - 5:01pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
لزوما نمیشه گفت وقتی اعداد داخل و بیرون تقریبا یکی هستن پس برد هم فرقی نمیکنه. بخصوص که این اعداد حساسیت زیادی نسبت به فلزات دور از کویل ندارن و فقط اگر فلزی نزدیک باشه کمتر میشن. اما برد نهایی به همه فلزاتی که در محدوده برد نهایی اون کویل هستن ربط داره و مثلا برای کویل 60 باید حداقل 3 متر از هر دو طرف کویل و 1.5 متر از کناره های کویل هیچ فلز بزرگی نباشه تا بشه توقع برد نهایی برای فلزات مورد تست رو داشت. شرایطی که معمولا در فضای بسته داخل منزل به سختی حاصل میشه. بهمین دلیل توصیه میکنیم تست دستگاه در منزل رو با لوپ 20 سانتی یا کوچکتر انجام بدین.

دوشنبه 3 تیر1398 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب جواب قانع کننده بود تشکر از مهندس
پس اعداد سه گانه من که در بیرون از منزل اونا هستن مورد قبوله

همیشه امید داشته باش

دوشنبه 3 تیر1398 - 5:26pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
اعداد بخصوص دومی و سومی کمی کمتر از حد انتظار هستن. ولی با توجه به مشخصات کویل شما طبیعی هست و مشکلی نداره.

دوشنبه 3 تیر1398 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی
مهندس عزیز امروز برای اولین بار کابل شبگه که6زوج بود ۴متر گرفتم که شیلد هم داره ولی به مشکلی بر خوردم ،،دیلی۲۲ میشد ولی عدد اول میرفت رو به بالا ۴۰۰ بعدش عدداول میاوردم پایین دیلی لوپ میشد ۳۶ اخر نتونستم جوری درست کنمکه هم ددیلی خوب بده هم اعداد درست در بیاد،یه سوال دیگه که چون سیمش فویلدار بود از فویلشم استفاده میشه
باتشکر استاد

سه شنبه 3 تیر1398 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس عزیز ببخشید برای لوپ ۶۰ تخت ۱۹ دور سیم 1 میل لاکی خوبه

سه شنبه 3 تیر1398 - 1:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2585 , 2586 , 2587 , 2588 , 2589 , 2590 , 2591 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: babrestan و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure