انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:41pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2569 , 2570 , 2571 , 2572 , 2573 , 2574 , 2575 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
jacknt نوشته است:
سلام عرض میکنم به همه دوستان عزیزم @};-
امیدوارم همه خوب باشید
واقعا جا داره از مهندس حمید عزیز تشکر کنم که نمونه یک انسان شریف و نوع دوست هستن و برای بنده الگو هستن... :x @};-
در آخرین کاوش یک قطعه برنزی رو با دستگاه فلزجو پیدا کردیم، لوپ 58 سانتی بود، و حساسیت روی 13، فرکانس 100، پالس 200 و دیلی هم 30 بود
عمدا عکس رو تو این تاپیک گذاشتم که دوستان ببیند اگه واقعا جنسی در کار باشه قطعا با فلزجو میشه موفق شد، این سومین باره که با فلزجو نتیجه گرفتیم هر چند هر سه بار برنز بوده ولی واقعا دلگرم کننده هستش...
مهندس حمید خیلی مردی، انشاالله همیشه سالم و سلامت باشید...

پیوست:
0.jpg

پیوست:
1.jpg

درود @};-
منهم به شما تبریک میگم فقط اگه ممکنه لطف کنید و جهت بهره برداری بیشتر دوستان اطلاعات کاملتری بزارید که ار چه عمق وبا چه آی دی وعدد تفکیک و.....سنس انجام شده وهمچنین ابعاد دقیق شیع کشف شده ؟

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 24 فروردین1398 - 2:03pm

خواهش میکنم @};-
والا اون شب تا صبح کاوش کردیم و این شی رو حدود ساعت 6:30 صبح پیدا کردیم و واقعا از خستگی توجه به اعداد تفکیک نکردم فقط یادمه دستگاه غیر آهن اعلام کرد و میتر رو هم واقعا یادم نیست بود(خیلی خسته بودم :D ) و تقریبا در عمق 40 تا 50 سانتی پیداش کردیم...
طول شی هم 6 سانت و عرضش 2.7 سانت هست...
ولی تنظیمات دستگاه به این صورت بود: حساسیت 13، فرکانس 100، عرض پالس 200، دیلی 30، انتگرال 44، گراند خاموش و اسپید 7 بود...
ببخشید که واقعا اطلاعات زیادی یادم نمونده... @};-

شنبه 24 فروردین1398 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید دلیل خالی شدن یکی از سلول های باتری چی میتونه باشه . چون این چندمین بار حین کاوش ولتاژ باتری به شدت افت کرده بعد معلوم شد یکی از سلول ها خراب شده . دلیلش ار رگولاتور میتونه باشه @};-

شنبه 24 فروردین1398 - 6:00pm
مدیر کل
مدیر کل

خیر این مساله ربطی به مدار نداره. وقتی در پک باطری یک سلول مشکل دائمی داره مساله از همون سلول هست! گاها پیش میاد بین چند سلول تصادفا یکیش ایراد داشته باشه. لذا ابتدا اتصالات اون سلول رو بررسی کنین اگر مشکلی توی اتصالات نبود تعویضش کنین.

شنبه 24 فروردین1398 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

evilman نوشته است:
مهندس حمید دلیل خالی شدن یکی از سلول های باتری چی میتونه باشه . چون این چندمین بار حین کاوش ولتاژ باتری به شدت افت کرده بعد معلوم شد یکی از سلول ها خراب شده . دلیلش ار رگولاتور میتونه باشه @};-

اگه برای شارژ باطری ها از بالانسر استفاده نمیکنید و به صورت سری باطری ها رو شارژ میکنید احتمال خراب شدن یکی یا چندتا از سول ها حین شارژ وجود داره

شنبه 24 فروردین1398 - 9:54pm
مدیر سایت
مدیر سایت

jacknt نوشته است:
خواهش میکنم @};-
والا اون شب تا صبح کاوش کردیم و این شی رو حدود ساعت 6:30 صبح پیدا کردیم و واقعا از خستگی توجه به اعداد تفکیک نکردم فقط یادمه دستگاه غیر آهن اعلام کرد و میتر رو هم واقعا یادم نیست بود(خیلی خسته بودم :D ) و تقریبا در عمق 40 تا 50 سانتی پیداش کردیم...
ولی تنظیمات دستگاه به این صورت بود: حساسیت 13، فرکانس 100، عرض پالس 200، دیلی 30، انتگرال 44، گراند خاموش و اسپید 7 بود...

با سلام خدمت مهندس حمید بزرگوار استاد بنده @};-
ممنونیم از درج تجربیات شما ، به دوستان عرض کنم که در عمق 1/20 با لوپ 60 تخت سیم لاکی 070 با اهم 1/5 ، دوستان جایی رو سنس کردن که آی دی 72 میداد بنده بهش گفتم جنس مسی باید داشتاه باشی اون زیر ، که حجم هم حدود 1 متر در 1 متر میگفت هست ، که در عمق 1/20 سانتی یک خنجر مفرقی تنها پیدا کردن که رنگش هم مسی بود یعنی جنس مس بیشتر داشت ! درصورتی که آی دی یک النگوی مفرقی حدود 50 تا 54 میده البته روی خاک ، به نسبت بزرگی همیشه اعداد زیرخاک مقداری بالاتر هست ، این اعداد آی دی ها که واقعی و اصولی اعلام بشه در اینجا ، برای تحلیلات و تجربیات دوستان تازه کار خیلی خوب و مهمه ! تنها چیزی که تاحالا واقعیت رو ندیدیم عدد آی دی طلای زیاده زیر خاکی اصل هست !! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1398 - 8:33am

مهدی نوشته است:
jacknt نوشته است:
خواهش میکنم @};-

با سلام خدمت مهندس حمید بزرگوار استاد بنده @};-
ممنونیم از درج تجربیات شما ، به دوستان عرض کنم که در عمق 1/20 با لوپ 60 تخت سیم لاکی 070 با اهم 1/5 ، دوستان جایی رو سنس کردن که آی دی 72 میداد بنده بهش گفتم جنس مسی باید داشتاه باشی اون زیر ، که حجم هم حدود 1 متر در 1 متر میگفت هست ، که در عمق 1/20 سانتی یک خنجر مفرقی تنها پیدا کردن که رنگش هم مسی بود یعنی جنس مس بیشتر داشت ! درصورتی که آی دی یک النگوی مفرقی حدود 50 تا 54 میده البته روی خاک ، به نسبت بزرگی همیشه اعداد زیرخاک مقداری بالاتر هست ، این اعداد آی دی ها که واقعی و اصولی اعلام بشه در اینجا ، برای تحلیلات و تجربیات دوستان تازه کار خیلی خوب و مهمه ! تنها چیزی که تاحالا واقعیت رو ندیدیم عدد آی دی طلای زیاده زیر خاکی اصل هست !! @};-

خواهش میکنم، قابل شما و دوستان عزیزم رو نداره واقعا، گه گاه آدم در حین کاوش خسته میشه و واقعا به اطلاعات سنس دستگاه کم توجه میشه، انشاالله بار بعد با اطلاعات کامل در خدمت دوستان عزیزم هستم
اگر هم موفقیتی برای بنده و خیلی از دوستان حاصل شده از لطف خدا و به واسطه حمید خان عزیز بوده... :x @};-
انشاالله که روزی بتونیم به نوبه خود قدردان زحمات این انسان شریف باشیم...
مهندس حمید دوستت داریم...
@};-

یکشنبه 25 فروردین1398 - 11:44pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. لطف دارین. :ymhug: :x @};-

دوشنبه 25 فروردین1398 - 1:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید خدمت مهندس حمید و تبریک سال نو به شما و همه همراهان فلزجو.الان حدود ۲ ماهی هست که تلاش میکنمدعکس آپلود کنم که نمیشه.با چند فیل شکن هم امتحان کردم که بازم نشده.عرضم اینکه چند وقت پیش یه چند تا مقاومت ۳۹۰ خریدم که پایه هاش مثل مقاومتهای رایج از دو طرف نیست و یک پایه اش از کنار بدنه مقاومت اومده و در امتدداد پایه دیگه جفت هم قرار گرفتن.قطر۳ میلی متر و طول ۹ میلی.رنگش نارنجی سفید و قهوه ای و طلایی.و رنگ زمینه به رنگ طوسی هست.خواستم بدونم آیا این مقاومت ۲ وات هست و از نظر ثبات حرارتی از نوع آبی رنگش بهتر جواب میده که جایگزین کنم.ممنون.شرمنده که خیلی ابتدایی سوال کردم.

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

دوشنبه 26 فروردین1398 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله دوست عزیز درسته استفاده کن هرچند اگه امکانش هست برام ایمیل کن عکسرو تا با اطمینان بگم
arash.mail1392@gmail.com

خدايا مددی کن

دوشنبه 26 فروردین1398 - 2:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2569 , 2570 , 2571 , 2572 , 2573 , 2574 , 2575 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure