انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 1:08am

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2564 , 2565 , 2566 , 2567 , 2568 , 2569 , 2570 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ممنون. خسته نباشین. @};-
پایین بودن هر 3 عدد در کنار بالا بودن دیلی اتومات بیش از هر چیز میتونه بدلیل نزدیکی فلزات مزاحم به کویل باشه. طبیعی هست که این اعداد و دیلی مشکل داره! توضیحات لازم در این مورد در راهنما قید شده.

سلام بله استاد درسته
به میتر که نگاه می کردم هی عدد 40 نشون داده می شد و میرفت با این اصاف می خوام بدونم رنج اعداد درسته دیگه چون200A تا فاصله داره و b c از هم 100 تا فاصله داره بنظر شما اگه اون فلز موجود در اطرافو در نظر نگیریم محاسبات درسته؟
عید رو به تمام ایرانیان سراسر جهان تبریک می گم

پنج شنبه 1 فروردین1398 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
meisam121 نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز و تشکر بابت تمام زحماتی که کشیدین تا من و امسال من یک دستگاه خوب داشته باشیم به لطف خدا با دستگاه فلزجو به نتایج خیلی خوبی رسیدیم .براتون سال خوبی رو آرزو میکنم و یه خواهش ازتون دارم برای سال جدید یه مدار شعازن برای ما طراحی کنیین البته خواسته زیادیه ولی اگه بشه عالی میشه استاد

درود @};- @};-
ابتدا منهم فرا رسیدن نوروز باستانی ایران زمین رو به همه ایرانیان هرکجای دنیا که باشن!وخصوصا کاربران گل انجمن وبه شکل ویژه هم به سرور گرانقدر واستاد ومدرس همه ما حمید عزیز تبریک میگم وبرای همه سال خوب وخوش توام با تن سالم ودل خوش در کنار عزیزان و در سایه امنیت ورفاه رو از خدا آرزو میکنم :YMPRAY:
دوستان عزیز اینی که ما اینجا از حمید جان به خاطر اراعه وپشتیبانی رایگان همچین مداری تشکر کنیم خوبه اما رسم ادب وانسانیت حکم میکنه که علاوه بر تشکر زبانی اگر به واسطه آنچه که از برکت وجود این انجمن ومهندس حمید آموختیم به هر شکل به موفقیتی رسیدیم ،دلیل وبانی اصلی اون رو که حمیدجان وانجمن فلزجو هست فراموش نکنیم وسعی کنیم تا حد امکان چه مالی وچه معنوی بخشی از دینی که به واسطه آموختن علم و...از حمید جان بر گردن ماست رو ادا کنیم وتنها به تشکر زبانی اکتفا نشه!تا به این شکل برای حمید جان هم امکان فراهم کردن هزینه های سنگین طراحی وتست وخرید ابزار وقطعات وهاستینگ سایت و..........بیشتر فراهم بشه ودر اون صورت مطمعن باشید همون طور که تا حالا حمیدجان همه جوره بچه هارو کمک کردن به واسطه فراهم شدن وقت وامکانات بیشتر امکان پشتیبانی وکمکهای بیشتری از جانب ایشون به همه فراهم خواهد شد.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 1 فروردین1398 - 3:54pm
مدیر کل
مدیر کل

mehrab_sezar نوشته است:
سلام بله استاد درسته
به میتر که نگاه می کردم هی عدد 40 نشون داده می شد و میرفت با این اصاف می خوام بدونم رنج اعداد درسته دیگه چون200A تا فاصله داره و b c از هم 100 تا فاصله داره بنظر شما اگه اون فلز موجود در اطرافو در نظر نگیریم محاسبات درسته؟
عید رو به تمام ایرانیان سراسر جهان تبریک می گم

بله عرض کردم بنظر میرسه جای لوپ موقع بالانس و تست مناسب نبوده وگرنه بعید میدونم مدار مشکلی داشته باشه. البته کیفیت پیچیدن کویل هم کمی تاثیر داره.

پنج شنبه 1 فروردین1398 - 4:04pm
مدیر کل
مدیر کل

A.D.H1360 نوشته است:
درود @};- @};-
ابتدا منهم فرا رسیدن نوروز باستانی ایران زمین رو به همه ایرانیان هرکجای دنیا که باشن!وخصوصا کاربران گل انجمن وبه شکل ویژه هم به سرور گرانقدر واستاد ومدرس همه ما حمید عزیز تبریک میگم وبرای همه سال خوب وخوش توام با تن سالم ودل خوش در کنار عزیزان و در سایه امنیت ورفاه رو از خدا آرزو میکنم :YMPRAY:
دوستان عزیز اینی که ما اینجا از حمید جان به خاطر اراعه وپشتیبانی رایگان همچین مداری تشکر کنیم خوبه اما رسم ادب وانسانیت حکم میکنه که علاوه بر تشکر زبانی اگر به واسطه آنچه که از برکت وجود این انجمن ومهندس حمید آموختیم به هر شکل به موفقیتی رسیدیم ،دلیل وبانی اصلی اون رو که حمیدجان وانجمن فلزجو هست فراموش نکنیم وسعی کنیم تا حد امکان چه مالی وچه معنوی بخشی از دینی که به واسطه آموختن علم و...از حمید جان بر گردن ماست رو ادا کنیم وتنها به تشکر زبانی اکتفا نشه!تا به این شکل برای حمید جان هم امکان فراهم کردن هزینه های سنگین طراحی وتست وخرید ابزار وقطعات وهاستینگ سایت و..........بیشتر فراهم بشه ودر اون صورت مطمعن باشید همون طور که تا حالا حمیدجان همه جوره بچه هارو کمک کردن به واسطه فراهم شدن وقت وامکانات بیشتر امکان پشتیبانی وکمکهای بیشتری از جانب ایشون به همه فراهم خواهد شد.

خیلی ممنون. @};-
سال نو شما هم مبارک. امیدوارم سال خوب و پر برکتی داشته باشین. :x :ymhug:

پنج شنبه 1 فروردین1398 - 4:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
مهندس حمید سلام.خوبید انشاالله؟
اعداد دیباگ سیستم من به شکل زیر هست و کاملا ثابت(فقط گاهی شاید یک عدد کم یا زیاد بشه)
علاوه بر اون عدد انتگرال 21360 هست که نهایتا 10 واحد کم و زیاد میشه و در حال تغییر هست. نظرتون رو میگید لطفا؟
سیستم رو با یک لوپ معمولب و در وسط اتاق پر از فلز دارم تست میگیرم.دستگاه رو حدود 2 ساعت روشن گذاشتم هیچ گونه بوق اضافی ازش نیومد و علامت _ و ! معمولا جابه جا نمیشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 فروردین1398 - 9:52pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
اعداد تا حدی خوب هستن ولی بخصوص اختلاف عدد دوم و سوم که گفتیم باید حدود 100 باشه کمی زیاد هست و عدد اول هم کمی پایین هست. باید با کویل استاندارد تخت یا عنکبوتی و در محیط باز تست کنین تا بهتر مشخص بشه مشکلی داره یا نه.

یکشنبه 4 فروردین1398 - 11:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهندس حمید من با لوپ دایره ای 30 سانتی که 25دور سیم 0.5 بود و کابل رابط rg59 جنس عالی بود در بیرون هرم تست گرفتم و باز هم اعداد زیر رو مشاهده کردم.دستگاه عمق خوبی میزنه و ثباتش عالیه. اما می خوام بدونم اون اعداد هر کدوم چی هستن؟ و مثلا اگر یکی از اعداد a یا b یا c اگر نا مناسب باشه باید ایراد رو از کجای مدار پیدا کنیم.
من خازن 2.2 میکرو رو تانتال گذاشتم و 4.7 پیکو هم مولتی لایر.تمامی قطعات 100درصد اورجینال و اصلی که سفارش دادم واسم از دیجی کی خریدن.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 5 فروردین1398 - 1:30am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
این اعداد بترتیب مربوط به اندازه گیری از سه بخش موج هستن. عرض کردم با کویل استاندارد تست بگیرین. اگر کویل شما معمولی باشه یا مشخصات درستی نداشته باشه باز هم اعداد تغییر میکنن. در صورتیکه ایسی 357 اصلی باشه که مشخصا برای شما همینطور هست ؛ فقط شرایط کویل ممکنه اعداد رو تا حد زیادی تغییر بده. البته بشرطی که از فیبر اصلی استفاده کنین وگرنه طراحی نامناسب فیبر هم میتونه اعداد رو تا حد قابل ملاحظه ای تغییر بده!

سه شنبه 5 فروردین1398 - 3:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

LF357 که در فروشگاه های معروف مثل دیجی کی وجود نداره چون تولید نمیشه شما از کجا خریدین؟

سه شنبه 6 فروردین1398 - 12:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saraqueen نوشته است:
LF357 که در فروشگاه های معروف مثل دیجی کی وجود نداره چون تولید نمیشه شما از کجا خریدین؟

سلام.lf357 رو از فروشگاه تراشه در طبقه زیر همکف خرید کردم. 1رول خیلی قدیمی شدیدا خاکی از توی انبارش پیدا کرده بود.

سه شنبه 6 فروردین1398 - 9:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2564 , 2565 , 2566 , 2567 , 2568 , 2569 , 2570 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohsen1200 , مهدی62 و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure