انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2470 , 2471 , 2472 , 2473 , 2474 , 2475 , 2476 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

باز هم نبوغی از دوستان هموطن :D ولی از نوع GPX 5000 :)) X_X
من نمیدونم دوستان فروشنده که مطمئناً از کاربران این انجمن هم هستن چرا با اقتدار و افتخار نام FPI رو روی باکس طراحی نمیکنن ؟!! یک طراحی ناز و زیبای ایرانی رو با افتخار روی باکس زدن کاری نداره که ! یادتون باشه استاد حمید با چه عشقی مدارش رو برای خوشحالی و موفقیت دوستان همگانی کرد ! آدمهای بزرگ برای موفقیت دیگران تلاش میکنند @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 1 مرداد1397 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

GPX5000 :)) :)) :))

اون خازن سر سیم سبز که رو هوا زده خیلی باحاله :D X( X(

دوشنبه 1 مرداد1397 - 10:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام داود جان ، از اینکه فلزجو خیلی جاها از نظر قدرت و عمق بالا و دقت تفکیک از GPX5000 هم سرتر هست شکی نیست ! توی تستهای حرفه ای کاملاً اثبات شده هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 1 مرداد1397 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید تبریک
بحمداله ورژن جدید فلزجو در مدل جی پی ایکس 5000 هزار هم رو نمایی شد. =)) =))
فقط اون دوتا مدار اضافی برا چی هستن؟ اگه توضیح بدین ممنون می شم.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 1 مرداد1397 - 2:37pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. :D
یک نفر نیست به این نابغه ها بگه GPX5000 مینلب چه شباهتی به فلزجو داره که از نامش استفاده میکنین؟! اونم در شرایطی که کارایی کلی و قدرت فلزجو در دفینه یابی بمراتب بیشتر از اون دستگاه هست و اتفاقا از نظر من گذاشتن نام اون دستگاه روی فلزجو به نوعی تنزل محسوب میشه! دستگاههای سری GPX شاید از نظر اعتبار و زیبایی و ثبات و سنس فلزات ریز برتری داشته باشن اما از نظر برد دفینه یابی و تفکیک و برخی تنظیمات دیگر خیلی پایین تر هستن.
اون دو مدار بنظرم یکی برای تاخیر انداختن در روشن شدن ال سی دی و مخفی کردن اسم اصلی دستگاه و محدودیت گذاشته شده و دیگری احتمالا بعنوان شارژر یا پروگرامر جهت ریست میکرو هست. مدار اصلی به اون شکل دست نخورده ولی بهرحال از نظر فنی مورد تایید نیست.

دوشنبه 1 مرداد1397 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب مهندس حمید
برای پنج سلول باتری لیتیوم یون که دارای بورد بالانسرهست، از چه مقاومتی سر راه مدار و باتری و یا باتری و شارژر استفاده کنم؟

دوشنبه 1 مرداد1397 - 4:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

نقل قول:
:ymapplause: :ymapplause: احسنت آقا امین ، انشاا... در پناه حق موفق باشید ، و به آرزوتون عمل کنید @};-

جناب مهدی خان گرانقدر این وظیفه هست و ملزوم به عمل...خدا شاهد هست ذره ای گنده گویی نکردم ..قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری....سپاس از استاد وتک تک دوستان انجمن... @};- :ymhug:

دوشنبه 1 مرداد1397 - 9:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خواهش میکنم. :D
یک نفر نیست به این نابغه ها بگه GPX5000 مینلب چه شباهتی به فلزجو داره که از نامش استفاده میکنین؟! اونم در شرایطی که کارایی کلی و قدرت فلزجو در دفینه یابی بمراتب بیشتر از اون دستگاه هست و اتفاقا از نظر من گذاشتن نام اون دستگاه روی فلزجو به نوعی تنزل محسوب میشه! دستگاههای سری GPX شاید از نظر اعتبار و زیبایی و ثبات و سنس فلزات ریز برتری داشته باشن اما از نظر برد دفینه یابی و تفکیک و برخی تنظیمات دیگر خیلی پایین تر هستن.
اون دو مدار بنظرم یکی برای تاخیر انداختن در روشن شدن ال سی دی و مخفی کردن اسم اصلی دستگاه و محدودیت گذاشته شده و دیگری احتمالا بعنوان شارژر یا پروگرامر جهت ریست میکرو هست. مدار اصلی به اون شکل دست نخورده ولی بهرحال از نظر فنی مورد تایید نیست.

استاد خوشحالم ازینکه استرالیا و المان اومدن ایران :D کلی خندیدم...من بعنوان یک ایرانی .و کوچکترین عضو انجمن در غرور و مباهات غرقم که یک استاد چنین چیزی به ثبت رسوند که دکان همه کشورها بسته شد..اما تعجبم از مردم وطن خودم هست که چرا اسم فلزجو رو با افتخار تو سر در اینا نمیزنن :^o :-\ ما ملت تا زمانی قدرشناس نباشیم بالنده نخواهیم شد...دنیا سپاس استاد :x

دوشنبه 1 مرداد1397 - 9:37pm
مدیر کل
مدیر کل

CCcall نوشته است:
سلام جناب مهندس حمید
برای پنج سلول باتری لیتیوم یون که دارای بورد بالانسرهست، از چه مقاومتی سر راه مدار و باتری و یا باتری و شارژر استفاده کنم؟

اگر از برد اختصاصی شارژر استفاده کرده باشین نیازی به مقاومت اضافی نیست و خودش بصورت کنترل شده باطری ها رو شارژ میکنه. اگر منظورتون چیز دیگری هست باید مشخص کنین.

سه شنبه 1 مرداد1397 - 2:55am
مدیر کل
مدیر کل

amin.rahjoo نوشته است:

استاد خوشحالم ازینکه استرالیا و المان اومدن ایران :D کلی خندیدم...من بعنوان یک ایرانی .و کوچکترین عضو انجمن در غرور و مباهات غرقم که یک استاد چنین چیزی به ثبت رسوند که دکان همه کشورها بسته شد..اما تعجبم از مردم وطن خودم هست که چرا اسم فلزجو رو با افتخار تو سر در اینا نمیزنن :^o :-\ ما ملت تا زمانی قدرشناس نباشیم بالنده نخواهیم شد...دنیا سپاس استاد :x

خواهش میکنم. شما لطف دارین. @};-
اکثر سودجوها به همین صورت عمل میکنن! یا اسم شبیه یک دستگاه معروف رو روی دستگاه دستسازشون میذارن یا اینکه اسامی عجیب و دهن پر کن مثل کبری و اژدها و غیره انتخاب میکنن! مساله اینجاست که خودشون هم به کار خودشون اعتقاد و ایمان ندارن و اصلا طراحی خاصی هم انجام نمیدن که نسبت بهش تعصبی داشته باشن. ولی بنده هر دستگاهی هم طراحی کنم نام انجمن و قید ساخت ایران رو در دل خودش خواهد داشت چون به کار خودم ایمان و اعتقاد دارم و به همین اسامی افتخار میکنم. کسی که با واقعیت زندگی کرده باشه و به کار خودش هم ایمان داشته باشه نیاز نداره کلی فکر کنه تا ببینه باید نام رو از کجا قرض یا در واقع سرقت کنه! چه برسه به اینها که حاصل زحمت ما رو دستمایه کسب سود قرار میدن و اسم شرکت دیگری هم روش میذارن بدون اینکه اثری از آثار خودشون دیده بشه!

سه شنبه 1 مرداد1397 - 3:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2470 , 2471 , 2472 , 2473 , 2474 , 2475 , 2476 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , namvar14 , جوینده مبتدی و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure