انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 9:13am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2437 , 2438 , 2439 , 2440 , 2441 , 2442 , 2443 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
از نظر برد با لوپ 20 مشکلی وجود نداشته و البته در محیط بیرون باید برای فلزات بزرگتر اندکی برد بیشتر داشته باشین. در مورد کم و زیاد شدن برد ابتدا باید اجازه بدین دستگاه 2-3 دقیقه کار بکنه و بعد دوباره بالانس و تست کنین. اما دیلی 35 مناسب نیست و علت اون میتونه کیفیت پایین سیم پیچی لوپ یا نامرغوب بودن کابل و کانکتور و یا نزدیکی لوپ به فلز مزاحم باشه. چیزی که من در تصویر لوپ شما میبینم کیفیت و نظم خوبی نداره! باید سعی کنین سیمها تا حد ممکن منظم و صاف و موازی هم قرار بگیرن تا نتیجه کمی بهتر بشه.
توجه کنین تست روی حساسیت 18 یا بیشتر نیاز به رعایت جزئیات زیادی داره و در هر صورت هم بنظر من این درجات حساسیت بالا در اغلب مکانها بدرد کار روی زمین نمیخوره. نهایتا با همون درجه 17 به نتیجه خوب برسین کفایت میکنه.
عدد 15.9 مربوط به ولتاژ باطری هست! راهنما رو با دقت بیشتری مطالعه کنین.
خیلی ممنون. خواهش میکنم. موفق باشین. @};-

ممنون مهندس
یک معذرت خواهی کنم بابت عدد باطری باور کنید علاوه بر خوندن کامل فایل توضیحات برای اطلاع از تجربیات دوستان هم تعداد خیلی زیادی از اوایل صفحات انجمن رو مطالعه کردم که خیلی هم بدردم خورده . چون خیلی از سوالات مطرح شده بود.نمیدونم چرا یادم رفته بود! انقد که درگیری ذهنی زیاده چیزای ساده از ذهن میره...واقعا شرمنده مهندس ...
.
بابت لوپ کاملا درست میگین...خودم کاملا میدونم که کیفیتش پایینه و فقط واسه تست ساختم . وگرنه 100% برای ساخت قالبش از برش لیزر استفاده میکنم .. بابت بالانس مجدد بعد از چند دقیقه هم انجام و تست شده که نتایج اعلام شده همینطور بوده
فقط بعدش که بیش از 10 دقیقه شده بود کارکردش افت برد داشتم حتی توی حساسیتی که باهاش تست هارو گرفته بودم
فقط یک سوالی دارم . از نظر شما این اختلاف و افت برد مربوط به قطعات مدار نمیشه ؟
و میتونه به دلیل همین لوپ بی کیفیت و یا تست در منزل و نویز و ... باشه ؟
.
اولین کاری که میکنم توی محیط بیرون با دقت خیلی بیشتری تست میکنم و اگر بشه فیلم میگیرم و ارسال میکنم
بازم ببخشید ...

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 7:59pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
اگر واقعا بعد از دقایق طولانی رفتار مدار تغییر بکنه و در تست و مقایسه خودتون اشتباه نکرده باشین فقط کیفیت ماسفت میتونه علت باشه.

شنبه 8 اردیبهشت1397 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید من تو صفحه قبل یه سوال پرسیدم در مورد LF357 اما کسی جوابمو نداد ممنون میشم راهنمایم کنید.

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار میکنند

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 6:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hitman نوشته است:
سلام
امروز رفتم بازار برای خرید بعضی قطعات برد از جمله LF357 که متاسفانه یا خوشبختانه اینقدر آدم بی ارتباط با این بازار اومدن جمهوری و گفتن برا فلزیابه که هر مغازه ای میرفتنم از پایا تا توکل همه قیمت های فضایی و از اونطرف اغلب تموم کرده بودن . ~X( ~X( ~X(
حاا بماند من مجبور بودم خوب چهار تا LF357 خریدم که با توجه به عکس شماره های 1و2 گفت چینین و دونه ای 6500 تومن گرفتم ولی شماره 3 رو 25000 تومن گرفتم و شماره چهار رو 35000 تومن گرفتم حسابی تیغم زدن :| :| :| :|

خواستم بدونم اگر کسی دقیق میدونه کدوم یکی به نظر اصل و رست میاد بمن بگه قبل تست کمک کرده ازش ممنون میشم

سلام
شماره 1 و 2 قطعا" نوع تقلبی است.از شماره های 3 و 4 استفاده کنید.

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 8:56am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

CCcall نوشته است:
hitman نوشته است:
سلام
امروز رفتم بازار برای خرید بعضی قطعات برد از جمله LF357 که متاسفانه یا خوشبختانه اینقدر آدم بی ارتباط با این بازار اومدن جمهوری و گفتن برا فلزیابه که هر مغازه ای میرفتنم از پایا تا توکل همه قیمت های فضایی و از اونطرف اغلب تموم کرده بودن . ~X( ~X( ~X(
حاا بماند من مجبور بودم خوب چهار تا LF357 خریدم که با توجه به عکس شماره های 1و2 گفت چینین و دونه ای 6500 تومن گرفتم ولی شماره 3 رو 25000 تومن گرفتم و شماره چهار رو 35000 تومن گرفتم حسابی تیغم زدن :| :| :| :|

خواستم بدونم اگر کسی دقیق میدونه کدوم یکی به نظر اصل و رست میاد بمن بگه قبل تست کمک کرده ازش ممنون میشم

سلام
شماره 1 و 2 قطعا" نوع تقلبی است.از شماره های 3 و 4 استفاده کنید.

سلام
ممنون از جوابتون فکر میکنم همین باشه باید تست عملی هم بگیرم ببینم پاسخشون چقدر تفاوت داره. @};- @};-

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 9:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

hitman نوشته است:
سلام مهندس حمید من تو صفحه قبل یه سوال پرسیدم در مورد LF357 اما کسی جوابمو نداد ممنون میشم راهنمایم کنید.

سلام دوست عزیز... در جواب سوال شما از ظاهر قضیه نمیشه حدس زد کدوم ای سی اصلیه کدوم فرعیه... شما ابتدا یه سوکت ایسی لحیم کن دونه به دونه این ایسی هارو با یک لوپ یکسان تست کن ... نتایج رو مقایسه کن اعداد سگانه رو به ازای هر ایسی اندازه بگیر و مقایسه کن
و در اخر مهندس حمید گفته بودن که بهتره از 357 فلزی استفاده کنید که چهره الکترونیک اصلیشو داره وقیمتش فکر کنم 45 تومنه که تا الان همه راضی بودن

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 10:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
ارادت خدمت مهندس حمید بزرگوار ، فصل فصل هندونست هاااا انشاا... هندونه های شیرین قسمت بشه ;) :x

دوست عزیز فقط شماره 4 قابل اعتماد هست و جواب خوبی خواهد داد شماره 3 هم باید خوب باشه که نتیجه با بررسی اعداد سگانه دیباگ دوم مشخص میشه ، 1 و 2 اصلی نیستن و اعداد سگانه رو خیلی کم شاهد خواهید بود !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Rlo نوشته است:
hitman نوشته است:

سلام دوست عزیز... در جواب سوال شما از ظاهر قضیه نمیشه حدس زد کدوم ای سی اصلیه کدوم فرعیه... شما ابتدا یه سوکت ایسی لحیم کن دونه به دونه این ایسی هارو با یک لوپ یکسان تست کن ... نتایج رو مقایسه کن اعداد سگانه رو به ازای هر ایسی اندازه بگیر و مقایسه کن
و در اخر مهندس حمید گفته بودن که بهتره از 357 فلزی استفاده کنید که چهره الکترونیک اصلیشو داره وقیمتش فکر کنم 45 تومنه که تا الان همه راضی بودن

سلام خیلی ممنون از پاسخ خوبتون @};- @};-
دقیقا همین کارو باید انجام بدم البته من چهره هم رفتم نه پلاستیکی براش باقی مونده بود نه فلزی ولی دو جای دیگه فلزی داشتن ولی از نظر ظاهری با هم فرق داشتن یه جا تو پاساژ توکل یه از خدا بی خبر گرون فروشی هست به اسم فروشگاه توکل که هم فلزی داشت هم سرامیکی که هر دو هم قیمت بودن (35000 تومان )من ترجیح دادم سرامیکیه رو بگیرم همون شماره 4 تو عکسم تا با شماره 3 که سرامیکیه مقایسه کنم :-BD :) :)

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 1:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
با سلام
ارادت خدمت مهندس حمید بزرگوار ، فصل فصل هندونست هاااا انشاا... هندونه های شیرین قسمت بشه ;) :x

دوست عزیز فقط شماره 4 قابل اعتماد هست و جواب خوبی خواهد داد شماره 3 هم باید خوب باشه که نتیجه با بررسی اعداد سگانه دیباگ دوم مشخص میشه ، 1 و 2 اصلی نیستن و اعداد سگانه رو خیلی کم شاهد خواهید بود !

سلام ممنون از کمکتون @};- @};-
دقیقا از همه هم گرونتر بود باید تست عملی بگیرم و جوابشو تو تاپیک بزارم.

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 1:39pm
مدیر کل
مدیر کل

مهدی نوشته است:
با سلام

خواهش میکنم. شما لطف داری. ایشالا همیشه شیرین کام باشی. :x @};- :D

یکشنبه 9 اردیبهشت1397 - 2:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2437 , 2438 , 2439 , 2440 , 2441 , 2442 , 2443 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure