انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:51pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2430 , 2431 , 2432 , 2433 , 2434 , 2435 , 2436 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

بله در فضای خونه با توجه به وجود فلزات بزرگ و نویز لوازم برقی خانگی عادی هست و در بیابون باید ساکت باشه و برد بیشتری بدست بیاد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 فروردین1397 - 1:21pm
مدیر کل
مدیر کل

orkobon نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و مهندس حمید عزیز
من فلزجو رو درست کردم با لوپ 60 عنکبوتی در محیط خانه . لوپ رو وسط خونه روی هوا ثابت کردم . وقتی روشن میکنم تا 2 دقیقه هیچ صدایی نداره بعد 2 دقیقه شروع به تک بوق زندن میکنه سنسش میره رو 14 .
با همین تک بوق ها حساسیتش خیلی زیاده به طوری که یه فلز 12 سانتی رو توی 1.30 میزنه ولی وقتی 2 بار بالانسش میکنم ثباتش خیلی خوب میشه ولی بردش کم میشه همون فلز 12 سانتی رو تو 60 سانتی متری میزنه یعنی بردش نصف میشه
بعد در این حالت سینی 37 سانتی رو تو 1.5 میزنه . در صورتی که قبلش تو 2.20 میزد .
به نظر شما عادیه یا مشکلی وجود داره ؟؟ در ضمن مدار اصلا داغ نمیکنه .
اعداد 280 640 780 هست .
حساسیت 11
گراند خاموش
دیلی دستی 30
دیلی دستگاه 21

خسته نباشین.
لوپ 60 فلز 12 سانتی رو تا 1.3 متر و سینی 37 سانتی رو تا 2.3 متر میتونه سنس کنه. طبیعتا در محیط منزل کمی برد کمتر هست و نویز هم تاثیر میذاره. علت اینکه در حالت تک بوق بردتون خیلی بیشتر هست به اثر نویز ربط داره. بنابراین در مجموع نتیجه تست شما خوب و درست بوده.

دوشنبه 27 فروردین1397 - 1:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با پوزش از مدیریت انجمن

قابل توجه نهادهای اقتصادی تصمیم گیر مانند گمرک و بانک مرکزی:

1- اکثر قریب به اتفاق قطعات الکترونیک در کشور تولید نمی شوند و تکنولوژی تولید آنها هم در داخل وجود ندارد.

2- مصرف این قطعات منحصر به تولید مدارات و محصولات یا تعمیر دستگاه ها و بردها در داخل کشور است و مصرف دیگری ندارند. بنابراین قطعات الکترونیک کالاهای لوکس و تجملی نیستند و ارزی هم که بابت آنها خارج می شود تنها به تولید داخلی و اشتغال مولد کمک می کند.

3- مانع تراشی و تدوین ضوابط و قوانینی که مانع ورود قطعات الکترونیک می شود به معنای زدن تیشه به ریشه تولید داخلی است و اگر امسال سال حمایت از کالای ایرانی اعلام شده، چنین رویکردی تاثیری کاملا مخالف با این شعار در مورد محصولات الکترونیکی تولید داخل و بازار کار این رشته خواهد داشت.

@KnowledgePlus

لطفا این مطلب را انتشار دهید

دوشنبه 27 فروردین1397 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب مهندس حمید
با فریم 1.80*1.80 ،سینی استیل گرد 50سانت ،تا چه عمقی باید توسط فلزجو باحساسیت 18سنس بشه؟

ممنون

دوشنبه 27 فروردین1397 - 5:21pm
مدیر کل
مدیر کل

تقریبا تا 3.6 متر قابل سنس هست.

دوشنبه 27 فروردین1397 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

great-arman نوشته است:
با پوزش از مدیریت انجمن

قابل توجه نهادهای اقتصادی تصمیم گیر مانند گمرک و بانک مرکزی:

1- اکثر قریب به اتفاق قطعات الکترونیک در کشور تولید نمی شوند و تکنولوژی تولید آنها هم در داخل وجود ندارد.

2- مصرف این قطعات منحصر به تولید مدارات و محصولات یا تعمیر دستگاه ها و بردها در داخل کشور است و مصرف دیگری ندارند. بنابراین قطعات الکترونیک کالاهای لوکس و تجملی نیستند و ارزی هم که بابت آنها خارج می شود تنها به تولید داخلی و اشتغال مولد کمک می کند.

3- مانع تراشی و تدوین ضوابط و قوانینی که مانع ورود قطعات الکترونیک می شود به معنای زدن تیشه به ریشه تولید داخلی است و اگر امسال سال حمایت از کالای ایرانی اعلام شده، چنین رویکردی تاثیری کاملا مخالف با این شعار در مورد محصولات الکترونیکی تولید داخل و بازار کار این رشته خواهد داشت.

@KnowledgePlus

لطفا این مطلب را انتشار دهید

دوست عزیز انتشار این مطلب دردی دوا نمیکنه کاری که قراره بشه مطمئن باش میشه ..اما خدا کنه نشه چون حیفه قطعات درجه 8 دیگه نیاد تو مملکت :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 28 فروردین1397 - 9:52pm

سلام جناب مهندس حمید از کاربران قدیم سایت هستم خواستم برد مونتاژ مدار فلزجو رو برام بفرستید با مهندس مجتبی تماس گرفتم گفتند قیمت طراحی 700 میشه اگه امکان داره چون دانشجو هستم تخفیف بهم بدید ممنون میشم

جمعه 31 فروردین1397 - 9:32am
مدیر کل
مدیر کل

مسئولیت بخش فروشگاه فلزجو با اقا مجتباست و من تا حد امکان دخالت نمیکنم. اما تاجاییکه صحبت کردیم بهیچ وجه فیبر و برد جدا یا میکرو ارائه نمیشه و فقط دستگاه بصورت کامل رو عرضه میکنن. از نظر قیمت هم در تاپیک مربوطه در فروشگاه توضیح داده شده. وانگهی اگر دانشجو هستین این تاپیک و ساخت نسخه عمومی مخصوص شماست و بنده هم از نظر کمک و راهنما در خدمت شما هستم! راه دیگری رو به شما پیشنهاد نمیکنم.

جمعه 31 فروردین1397 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب دوستان و مهندس عزیز ... ببخشید که اینجا سوال میپرسم در جای مربوطه پرسیدم جوابی نگرفتم
برای لوپ تخت 60 نیازمند به یک صفحه میانی به قطر 0.7 میلیمتر هستیم ... از چه چیزی استفاده کنم ... مثلا مقوا یا هر چیز دیگه ای که دوستان تجربه داشتن لطف کنن و بگن ممنون میشم
ببخشید که اینجا مطرح میکنم . خیلی ممنونم

جمعه 31 فروردین1397 - 3:08pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
بله سوال شما رو در اون بخش دیدم ولی مطلبی که بتونه کمک موثری بکنه بنظرم نرسید که عرض کنم. با قطر 0.7 میل چیزی که استحکام مناسب داشته باشه وجود نداره! ورقه های پلاستیک یا چوب یا پلکسی گلاس از نوع نازک وجود دارن ولی با این ضخامت بسیار منعطف یا شکننده هستن. فکر میکنم اگر این ضخامت رو حداقل به 2 میل افزایش بدین خیلی بهتر باشه.

جمعه 31 فروردین1397 - 3:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2430 , 2431 , 2432 , 2433 , 2434 , 2435 , 2436 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza8003 , zagalo16 و 129 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure