انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 5:34pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2413 , 2414 , 2415 , 2416 , 2417 , 2418 , 2419 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
سپاس چشم نکته هایی ک گفتین را رعایت میکنم ممنون از پاسختون

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 1 اسفند1396 - 11:17pm

farman. نوشته است:
سپاس چشم نکته هایی ک گفتین را رعایت میکنم ممنون از پاسختون

سلام
مال منم دیلی ۱۶بود ۱دور به سیم پیچ اضافه کردم شد۱۸
شما هم ۱یا۲ دور اضافه کن دیلی میره بالا

چهارشنبه 2 اسفند1396 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از دوستان متاسفانه دستگاه اصلا برد نداره ده در ده مس را تو هفتاد میزنه ده در بیست را تو یک متر میزنه سینی استیل چهل سانتی را تو 170میزه با لوپ پنجاه اعداد سه گانه و اهم و تعداد دور و اندوکتانس لوپ را بالا گذاشتم ضمن اینکه دستگاه کمی بی ثباته وقتی فلزی سنس میکنه بعدش هر چند ثانیه یک بار شروع میکنه به بوقهای کوتاه زدن و همینطوری بدون سنس هم همینطورعه حساسیت را کم کردم باز هم همینطوره دستگاه را بیرون تست کردم ک فلز یا چیزی نباشه
دوستان اگه چیزی به نظرشون میرسه راهنمایی کنن ممنون میشم

پنج شنبه 3 اسفند1396 - 5:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اهم 1.5با کابل
اندوکتانس 370
دیلی 18
انتگرال34
حساسیت18
پهنای پالس 160
اسپید8
گراند خاموش
ایرون ریجکت خاموش
اعداد سه گانه A260 B690 C800

پنج شنبه 3 اسفند1396 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

farman. نوشته است:
ممنون از دوستان متاسفانه دستگاه اصلا برد نداره ده در ده مس را تو هفتاد میزنه ده در بیست را تو یک متر میزنه سینی استیل چهل سانتی را تو 170میزه با لوپ پنجاه اعداد سه گانه و اهم و تعداد دور و اندوکتانس لوپ را بالا گذاشتم ضمن اینکه دستگاه کمی بی ثباته وقتی فلزی سنس میکنه بعدش هر چند ثانیه یک بار شروع میکنه به بوقهای کوتاه زدن و همینطوری بدون سنس هم همینطورعه حساسیت را کم کردم باز هم همینطوره دستگاه را بیرون تست کردم ک فلز یا چیزی نباشه
دوستان اگه چیزی به نظرشون میرسه راهنمایی کنن ممنون میشم

طبق تستهایی که انجام دادین و نتایجی که گرفتین،چیزی که مشخصه دستگاه شما مشکلی نداره و مطمئنا عیب کار جای دیگه‌ست.چون برای تست لوپ تخت ساختین ممکنه بعضی از ریزه کاریهای ساخت رو رعایت نکرده باشین برای همین توصیه میکنم یه لوپ عنکبوتی طبق راهنما بسازین و بدون کانکتور و بصورت مستقیم به مدار وصل کنید و نتایج رو مقایسه کنید

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

پنج شنبه 3 اسفند1396 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمید عزیز سلام
ببخشید میدونم این سوال جاش اینجا نیست لطفا راهنماییم کنید
من یک مدار فرستنده و گیرنده لیزر میخوام بسازم که در بخش گیرنده مشکل دارم گیرنده لیزری که ازش استفاده میکنم pd438c . استاد اگر ممکنه مداری رو که بتونم این سنسور رو راه اندازی کنم بهم معرفی کنید که زمانیکه لیزر به گیرنده خورد یک ال ای دی روشن بشه و البته یه مشکل دیگه هم دارم و اونم اینکه زمانیکه این سنسور رو در فضای آزاد میبرم زیر نور خورشید عکس العمل نشون میده من میخوام اصلا به نور خورشید حساس نباشه و فقط به نور لیزر واکنش نشون بده . استاد لطفا راهنماییم کنید
باز هم از اینکه مزاحم اوقاتتون شدم معذرت میخوام
در پناه حق

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

پنج شنبه 3 اسفند1396 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میکرو جان بیشتر سنسورهای نوری مشکلشون همین هست که پرتوهای مادون قرمز یا مشابه رو از سمت خورشید میگیرن البته ببخشید که جای مهندس اظهار فضل کردم...ساخت همچین مداری که سخت نیست تو نت پره از این مدارات بگردی پیدا میکنی .یک سوال میخوای پرتو نور حامل باشه یا فقط قطع وصل کنی ببخشید که سوال کردم دوست ندارین میتونین جواب ندین چون اینجا جاش نیست گفتم:)]

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 3 اسفند1396 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام یک لوپ عنکبوتی پیچیدم با اندوکتانس 380و اهم 1.7 دیلی 18انتگرال34 عرض پالس160 فرکانس 160اسپید 7
اعداد 788. 677. 247
26دور سیم 07.
ده در ده تو فاصله 57
و10در 20 تو فاصله 80
وسکه پانصد تومانی در فاصله 27سانتی
نتایج چطوره و مشکلی که هوز هست گاه و بیگاه شروع به بوق زدن یا تیک تیک.میکنه که مجبور میشم دکمه بالانس را بزنم تا یکی دو دقیقه خوبه و دوباره شروع میکنه

جمعه 3 اسفند1396 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
میکرو جان بیشتر سنسورهای نوری مشکلشون همین هست که پرتوهای مادون قرمز یا مشابه رو از سمت خورشید میگیرن البته ببخشید که جای مهندس اظهار فضل کردم...ساخت همچین مداری که سخت نیست تو نت پره از این مدارات بگردی پیدا میکنی .یک سوال میخوای پرتو نور حامل باشه یا فقط قطع وصل کنی ببخشید که سوال کردم دوست ندارین میتونین جواب ندین چون اینجا جاش نیست گفتم:)]

سلام داداش بهرام
ممنون از پاسخی که دادی داداش من میخوام مدار فرستنده و گیرنده لیزری برای بازی پیت بال بسازم چون این بازی در فضای آزاده نور خورشید روی سنسور گیرنده تاثیر میزاره و در مواردی بدون دریافت نور لیزر سنسور گیرنده عمل میکنه داداش حالا موندم چیکار کنم لطفا راهنماییم کن ضمنا هرچی تو نت گشتم مداری پیدا نکردم اگر مداری رو بهم معرفی کنی ممنون میشم
یا حق

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 4 اسفند1396 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
.farman عزیز
تو اون منطقه ای که تست هارو انجام میدین دکمه بالا رو یک بار فشار دهید(دیباگ 1).
ببینین پرش اعداد چقدره؟ احتمالا تو اون منطقه ای که تست میکنین نویز خیلی زیاده.

جمعه 4 اسفند1396 - 6:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2413 , 2414 , 2415 , 2416 , 2417 , 2418 , 2419 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , Taaak و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure