انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 9:07pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2411 , 2412 , 2413 , 2414 , 2415 , 2416 , 2417 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام دوستان لطفا هرکس در مورد دستگاه rover c 2 new edition مال شرکت okm اطلاعاتی داره و باهاش کار کرده بفرمایید آیا کارایی و ارزش خرید داره و اینکه طریقه تشخیص اصل و تقلبی چطوره؟؟؟
با تشکر

یکشنبه 29 بهمن1396 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

adnan12 نوشته است:
سلام دوستان لطفا هرکس در مورد دستگاه rover c 2 new edition مال شرکت okm اطلاعاتی داره و باهاش کار کرده بفرمایید آیا کارایی و ارزش خرید داره و اینکه طریقه تشخیص اصل و تقلبی چطوره؟؟؟
با تشکر

سلام برید قسمت یونیاب ها ومگنو متر ها اونجا توضیحات کاملش هست اینجا قسمت پالسی ها هست ومختص فلزجو ، لطفا قوانین رو رعایت کنین

یکشنبه 29 بهمن1396 - 5:19pm

سلام مهندس جان
میدونم جای مناسبی برا این پست نیست به صلاحدید جابجا یا حذف بفرمایید
کاربران و جویندگان واقعی در بین صدها و هزاران سایت و مبلغان طراحی و فروش فلزیاب شمارو بخوبی میشناسن
فرق شما با دیگران رو بخوبی درک میکنن
دلسوزی شما را بخوبی میفهمن
شما واقعا دل بزرگی دارین که حاصل زحمت خودتون رو بدون چشمداشت در اختیار عموم قرار دادین
هم ردیاب درست حسابی ساختین
هم فلزیاب پالسی عجیب و قدرتمند
واقعا اگر کسی قدر شما رو ندونه و قلبا سپاسگزار شما نباشه جای تاسف داره

مثل من که هیچ دانشی نسبت به الکترونیک ندارم زیاد هست و چشم و امیدمون به کسی مثل شما هست که یه سیستم بدون نقص و با تبلیغ و تعریف واقعی در اختیارمون قرار بده
بازار این جور وسایل شده مثل پنج شنبه بازار و فقط کسی سرش کلاه نمیره که دانا به حقیقت سیستم باشه
متاسفانه امثال من حاصل دسترنجمون بدلیل نبود وجدان فروشندگان و کم اطلاعی علمی پایمال میشه
مهندس جان شما با fpiمنت سر همه گزاشتین و شک نداشته باشین امثال من هیچوقت یادمون نمیره چه لطفی بما کردین
شما بنوعی وظیفه شرعی تون رو ادا کردین و زکات علمتون رو پرداخت کردین
فقط یه چیز مونده که عاجزانه از شما درخواست میکنم البته به شرطها و شروطها

طراحی و ساخت یه مبدل برا پردازش انلاین بصورت تصویری با سنسور و امکانات موجود در کشور
واقعا جای همچین وسیله ای تو کارنامه شما خالیه
میدونم قبلا بارها و بارها فرمودین اعتقادی به این سیستم ها ندارین ولی خواهشا کمی بررسی بفرمایید
همه میدونیم شما توانایی این کار رو بخوبی دارید
یه جورایی ثواب هم داره با انجام این کار از سوئ استفاده و کلاهبرداری دیگران جلوگیری کنید

شرایطش هم طوری باشه که حق کپی رایت رعایت بشه و دست سوداگران نیوفته و از نظر اقتصادی شما ذینفع باشین
مطمئنم چیزی که شما بسازید حتی اگه نهایت ۱متر بزنه درست و دقیق میزنه و این برا ما کافیه

در صورت موافقت شما سخت افزار رو طوری طراحی کنید که میکرو رو بصورت قفل و مستقیم از خود شما یا نماینده شما خریداری کنیم و بقیه مدار رو خودمون بسازیم .در این صورت دست کلاهبرداران نمیوفته

یا مثل لپتاپ از یه میکرو و یه ec بصورت جفتی و اختصاصی استفاده بشه طوریکه میکروی من رو مدار کسی دیگه کار نکنه و هر دو قطعه برا یه نفر پر بشه و برا افراد دیگه کار نکنه

یا میکرو رمز بزارید۶رقمی و برا هر میکرو یه رمز جداگانه

خلاصه علم من در حد یه تعمیرکار سخت افزار هست و شما بزرگوار اگه اراده کنید میتونید هم کار امثال من رو راه بندازید و هم دست کلاه برداران رو ببندید

اگر هم موافق این طرح و درخواست نباشید چیزی از ارزش و شخصیت و احترام شما پیش ما کم نمیشه و همیشه ممنون شما هستیم

درپناه حق مهندس حمید عزیز @};-

دوشنبه 30 بهمن1396 - 10:03pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما.
چند بار دوستان چنین درخواستی رو مطرح کردن و من هم مفصلا توضیح دادم و چندین دلیل برای عدم پیگیری پروژه های اینچنینی تا این لحظه عرض کردم. خلاصه عرض کنم اگر به جمع بندی برسم که میتونه پروژه خوب و بدردبخوری باشه و موانعی که توضیح داده بودم رفع بشه درنگ نمیکنم. بهرحال بهترین سیستمهای فعلی با توصیفی که میفرمایین بیشتر جنبه تجاری داشته تا کاربردی.

دوشنبه 30 بهمن1396 - 10:44pm

ممنون حمید عزیز
ایشالله که این مورد هم قسمت بشه بسازین
@};-

سه شنبه 30 بهمن1396 - 12:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
سلام خدمت دوستان کسی میدونه چرا برد دستگاه کمه سکه پانصد تومانی در 26سانتی فیبر مسی
ده در ده 50سانت سینی 26در36در فاصله 70سانتی با لوپ پنجاه تخت اهم لوپ 1.4 اندوکتانس 364 دیلی 16شناسایی میشه اعداد سه گانه S18 D18 F180 P160
ولتاژ باطری 18.5
انتگرال 34
حساسیت 19
پهنای پالس 160
اسپید 4
گراند خاموش
ایرون ریجکت خاموش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 1 اسفند1396 - 7:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
16دور سیم لاکی 0.7
اهن هم اطراف لوپ.نیستش

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

سه شنبه 1 اسفند1396 - 7:40pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
اعداد 3 گانه این چیزی نیست که قید کردین! اینها خلاصه تنظیمات دستگاه هست. برای ملاحظه اعداد 3 گانه در حالت عادی که فلزیاب آماده سنس هست باید 2 بار دکمه بالا رو بزنین تا اعداد A , B , C ظاهر بشن و سپس این اعداد رو گزارش کنین بلکه به فهم مشکل دستگاه شما کمک بکنه. خواهشا راهنما رو با دقت بیشتری مطالعه کنین.
برد کم میتونه دلایل زیادی داشته باشه. برای کویل 50 باید در محیط باز تست بگیرین وگرنه برد کمی افت میکنه. اسپید 4 هم اصولا مناسب نیست بهتره از 8 یا 9 استفاده کنین تا در تست شما اشتباهی پیش نیاد.

سه شنبه 1 اسفند1396 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید این پین پویینترهای بیسیم نحوه اتصالش به مدار چطوریه با بلوتوث یا چیز دیگر.
و اینکه میشه برا فلزجو ساخت ممنون‌.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 1 اسفند1396 - 8:48pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده چیزی در مورد پین پوینتر بیسیم نشنیدم و در هر صورت چنین چیزی برای این مدار قابل استفاده نیست.

سه شنبه 1 اسفند1396 - 9:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2411 , 2412 , 2413 , 2414 , 2415 , 2416 , 2417 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 82 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure