انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 2:02am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2405 , 2406 , 2407 , 2408 , 2409 , 2410 , 2411 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

BMP نوشته است:
سلام علی بابا ..من هم با پروگرامر tnm پروگرام کردم تک بوق زیاد دارم میشه تنظیماتش را اعلام بفرمایید

سلام تو صفحه۶۵موجود هست فقط اگه خواستی آی سی رو مجدد پروگرام کنی باید اول ایپرام رو پاک کنی بعد بدون انتخاب فایل هگز فیوزبیت ها رو تنظیم کنی سپس ریست کن و هگز رو انختاب کن و تنظیمات فیوزبیت رو مجددا انتخاب کن و رایت رو بزن تمومه
ولی تک بوق و بی ثباتی ربطی به تنظیمات فیوزبیت نداره و بیشتر از لوپ هست یا تنظیمات

اگه فیوزبیت ها درست تنظیم نشه ایراد های زیر رو خواهی داشت
نمایش مربع مربع تو ال سیدی
هیچ کاراکتری تو ال سی دی نیست
سرعت عمل صفحه کلید یا وحشتناک بالا هست یا خیلی خیلی فرمان ها دیر انجام میشه
معمولا این ایرادات مال تنظیمات فیوزبیت هستش
موفق باشی

دوشنبه 16 بهمن1396 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
alibaba-fatima
نباید id برای آهن این مقدار زیاد باشه ولی برای فلزات دیگر بسته به سایز و شکل میتونه تغییر بکنه.

این قسمتو از فایل راهنما کپی کردم.

این برداشت که عدد تفکیک بمعنی تشخیص جنس فلز هست کاملا اشتباهه و در درجه اول سایز هدف و شکل هندسی اون روی این عدد تاثیر داره و به میزان کمتری جنس فلز تاثیرگذار هست. بنابراین بعنوان مثال ما هیچ عدد تفکیک ثابت و مشخصی برای فلز طلا نداریم! اما برای طلای بسیار بزرگ و یکپارچه انتظار عدد تفکیکی بالای 70 وجود داره. در خصوص آهن هم معمولا بسته به ابعاد آهن بین 30 تا 60 امکان عدد تفکیک وجود داره. هر چند باید توجه داشت این رنج عدد تفکیک میتونه شامل بسیاری از اهداف دیگه هم باشه و لذا نتایج قسمت حذف آهن برای تشخیص آهنی بودن هدف بسیار معتبر تر هست.

دوشنبه 16 بهمن1396 - 11:25pm

سلام
حرف شما متین
در مورد عد تفکیک من فقط جنس رو مورد تست قرار دادم
اهن خالص
الومینیوم خالص
مغرغ واقعی
مس خالص
و طلا
ولی حجم فلزات رو دقت بهش نکردم
فقط نوع فلز رو تست کردم که اعداد ذکر شده رو داد
فاصله هم هیچ نقشی تو اعداد تفکیک نداشت مثلا وقتی مس رو تو ۶۰سانت سنس می کرد از ۶۰تا ۵۰تشکیک وجود داشت ولی از ۵۰تا صفر نوع فلز رو غیر غیر اهنی میزد و از همون ۵۰سانت تا صفر ایدی ثابت بود
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

ولی در حال برا اعداد تفکیک من به جرم و حجم فلز دقت نکردم

سه شنبه 16 بهمن1396 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی مطئنن مشکلی در کار شما هست!
مهم نیست شکل یا اندازه آهن شما چطور هست عدد تفکیک آهن که بصورت تست در هوا و غیر دفینه ای باشه نباید بیشتر از 60 باشه!
پس دنبال مشکل بگرد..

سه شنبه 16 بهمن1396 - 1:10am

مهرافرین نوشته است:
مهم نیست شکل یا اندازه آهن شما چطور هست عدد تفکیک آهن که بصورت تست در هوا و غیر دفینه ای باشه نباید بیشتر از 60 باشه!
پس دنبال مشکل بگرد..

سلام
شرمنده همگی بله حق با شماست عدد آی دی۶۷هستش بر عکس به صفحه ال سیدی نگاه کرده بودم و ۶رو ۹تو ذهنم خونده بودم
ولی امروز چنتا تست اهنی انجام دادم انبردست شد ۶۴
چکش تمام اهنی۶۳
و یه صفحه اهنی هم ۶۸
ولی طبق نظر شما عزیزان نباید بیشتر از ۶۰باشه
البته تو پست های قبلیم گفتم یه لوپ بیضی۳۰سانتی ساختم و تست هام با همون لوپ هست فکر نمیکنم سایز لوپ رو عدد تفکیک تاثیر بزاره

یه نوع پلاستیک فوق سبک پیدا کردم و در حال ساخت لوپ ۶۰ هستم.این پلاستیک قابل برش هست ولی شکننده است.اگه موقع برش شیارها مواظب باشیم که نشکنه دیگه مشکلی پیش نمیاد.خوبیش اینه از چوب سبک تره.اگه کسی سلیقه داشته باشه میشه توش شیار هم درست کرد که سیم تو شیار قرار بگیره
ایشالله لوپ که درست کردم عکس میدم

سه شنبه 17 بهمن1396 - 1:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

نقل قول:
سلام علی بابا ..من هم با پروگرامر tnm پروگرام کردم تک بوق زیاد دارم میشه تنظیماتش را اعلام بفرمایید

سلام تو صفحه۶۵موجود هست فقط اگه خواستی آی سی رو مجدد پروگرام کنی باید اول ایپرام رو پاک کنی بعد بدون انتخاب فایل هگز فیوزبیت ها رو تنظیم کنی سپس
تشکر دوست عزیز

سه شنبه 17 بهمن1396 - 5:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با درود خدمت مهندس و دانشمند بزرگ استاد حمید مهندس جان یه سئوال داشتم آیا اسپری رنگ روی مدار فلز جو بپاشیم بروی مدار مشکل ایجاد میکنه آیا امکان داره تو ثباتش تاثیر داشته باشه

سه شنبه 17 بهمن1396 - 10:59pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-
اگر منظور شما اسپری رنگ معمولی باشه بنظر من مناسب نیست چون میتونه در بخشهای حساس مدار ایجاد حالت خازنی بکنه و تاثیر منفی داشته باشه.

چهارشنبه 17 بهمن1396 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
با درود خدمت مهندس و دانشمند بزرگ استاد حمید مهندس جان یه سئوال داشتم آیا اسپری رنگ روی مدار فلز جو بپاشیم بروی مدار مشکل ایجاد میکنه آیا امکان داره تو ثباتش تاثیر داشته باشه

میتونین از شارلاک استفاده کنین.خودم استفاده کردم مشکلی بوجود نمیاره.نتیجه مثبت ملموسی هم نداره

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 18 بهمن1396 - 7:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

alibaba-fatima نوشته است:
مهرافرین نوشته است:
پس دنبال مشکل بگرد..

سلام
شرمنده همگی بله حق با شماست عدد آی دی۶۷هستش بر عکس به صفحه ال سیدی نگاه کرده بودم و ۶رو ۹تو ذهنم خونده بودم
ولی امروز چنتا تست اهنی انجام دادم انبردست شد ۶۴
چکش تمام اهنی۶۳
و یه صفحه اهنی هم ۶۸
ولی طبق نظر شما عزیزان نباید بیشتر از ۶۰باشه
البته تو پست های قبلیم گفتم یه لوپ بیضی۳۰سانتی ساختم و تست هام با همون لوپ هست فکر نمیکنم سایز لوپ رو عدد تفکیک تاثیر بزاره

یه نوع پلاستیک فوق سبک پیدا کردم و در حال ساخت لوپ ۶۰ هستم.این پلاستیک قابل برش هست ولی شکننده است.اگه موقع برش شیارها مواظب باشیم که نشکنه دیگه مشکلی پیش نمیاد.خوبیش اینه از چوب سبک تره.اگه کسی سلیقه داشته باشه میشه توش شیار هم درست کرد که سیم تو شیار قرار بگیره
ایشالله لوپ که درست کردم عکس میدم

با سلام
بنده در مطالب شما مشخصاتی از لوپی که فرمایش کردید خوب جواب گرفتید شاهد نبودم > منظور اهم لوپ و ظرفیت سلفی و شکل سیم پیچی لوپ هست ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 18 بهمن1396 - 11:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2405 , 2406 , 2407 , 2408 , 2409 , 2410 , 2411 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: ali222 و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure