انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:27pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2403 , 2404 , 2405 , 2406 , 2407 , 2408 , 2409 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خیلی ممنون از شما. ایشالا سلامتی و موفقیت با شما همراه باشه. @};-

جمعه 12 بهمن1396 - 2:03am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و درود فراوان خدمت انجمن فلزجو و دانشمند حمید عزیز تو یو تیوب میچرخیدم که این فیلم دیدم یارو نامرد فلزجو رو هک کرده به اسم خودش https://m.youtube.com/watch?v=62NPCbUuHJs

جمعه 13 بهمن1396 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورژن ۳.۳ هست .
ورژن قبلی

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

جمعه 13 بهمن1396 - 12:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت شما عزیزان ... مهندس جان سوالم اینه با اینکه شما بارها گفتید که ماسفت پیشفرض انچنان فرقی با ماسفت امپر بالا نداره ولی اشتیاق دوستان برای استفاده از ماسفت امپر بالا زیاده ... دلیل خاصی داره ؟ اگه سوالم تکراریه شرمندم

جمعه 13 بهمن1396 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Rlo نوشته است:
با سلام خدمت شما عزیزان ... مهندس جان سوالم اینه با اینکه شما بارها گفتید که ماسفت پیشفرض انچنان فرقی با ماسفت امپر بالا نداره ولی اشتیاق دوستان برای استفاده از ماسفت امپر بالا زیاده ... دلیل خاصی داره ؟ اگه سوالم تکراریه شرمندم

دوست عزیز تنها مزیت این نوع ماسفت ها ثباتیه که فلزجو میده ولی مصرف باطری بالایی داره

خدايا مددی کن

جمعه 13 بهمن1396 - 3:58pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب غضنفر قبل از اینکه پاسخ دوستمون رو بدم عرض کنم لطفا چیزی که ازش اطلاعات دقیق ندارین بیان نکنین چون سبب انتقال اطلاعات غلط و خدای ناکرده گمراهی دیگران میشه چنانکه چند بار در مورد شما شاهد بودیم! فلزیاب حساب و کتابش فراتر از این حرفاست که هر کسی چیزی بگه و قابل اثبات نباشه. خیر براحتی با یک تست ساده مشخص میشه. بهرحال مصرف باطری در صورت ثابت نگه داشتن تنظیم عرض پالس و فرکانس و عدم تغییر کویل و صرفا بلحاظ تغییر شماره ماسفت تفاوت محسوسی نخواهد داشت.
Rlo عزیز نوع ماسفت آنچنان تاثیری در قدرت یا برد و حتی ثبات نداره! حالا اینکه فلان ماسفت تقلبیش در بازاره و فلان شماره اصلیش در بازار موجود هست شاید بیشتر تفاوت ایجاد میکنه. اما اگر واقعا سوال شما در مورد علت "اشتیاق" دوستان باشه باید عرض کنم بیش از هر چیز یک موضوع ذهنیتی و روانی هست که همه دوست دارن جواب بهتری بگیرن! بحثی هم نیست ولی اگر سوال کنین پای کار و در کاوش واقعی چقدر تفاوت وجود داره باید عرض کنم هیچ!

جمعه 13 بهمن1396 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان الان من با 18nk80z بهترین ثبات و قدرت رو دارم نسبت به بقیه ماسفت ها البته منظورم از این راهنمایی گمراه کردن نبود من چندین و چند ماسفت رو که تست کردم تا حدودی امپر بالاها جواب بهتری دادن و از روی تجربه نسبی که داشتم اینو گفتم خودتونم تست کنید شاید من واقعا بلد نیستم یا اشتباه تست میکنم در هر صورت شرمنده از دیگر ماسفت هایی که واقعا ازش راضی بودم ماسفت 60nk60z بود که برای سینیه ۳۵ سانتی ۲.۹۵ سانت سنس داشتم هرچند مشخصات اینو نمیدونم اما بنده به شخصه این دو رو بهترین میدونم که در تفکیک هم عالی عمل کردن

خدايا مددی کن

جمعه 13 بهمن1396 - 6:20pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده موافق هستم ماسفتهایی که فرمودین خوب جواب میدن اما همونطور که عرض کردم اولا اگر همه قطعات رو اصلی فرض کنیم تفاوت محسوس یعنی تاثیرگذار در نتیجه کاوش وجود نداره و در ثانی مصرف باطری تفاوت محسوسی نمیکنه. این چیزی هست که شخصا تست کردم. فقط بر اساس تئوری نیست!
در راهنما هم متذکر شدم وقتی شما از ماسفت آمپر بالاتر که در واقع Rds کمتری داره استفاده میکنین عرض پالس موثر تر واقع میشه. مثلا عرض پالس 160 با 18NK80 تقریبا معادل استفاده از عرض پالس 180 با ماسفت IRF840 هست! پس وقتی به عرض پالس دست نمیزنین احساس میکنین ماسفت اولی قویتر هست در حالیکه با در نظر گرفتن نقش تنظیمات عملا تفاوت محسوسی وجود نداره.

جمعه 13 بهمن1396 - 11:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
اگر اهم لوپ فقط یک اهم در نظر گرفته بشه و نظم سیم پیچی لوپ خوب باشه با ماسفت 840 ثبات عالی و هم زیر خاک برای کشف فلزات دفن شده بسیار عالی جواب میده ، مهم کیفیت قطعات اصلی و مونتاژ مدار و لوپ هست . سپاس از مهندس پر توان استاد حمید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 14 بهمن1396 - 2:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب مهندس حمید و غضنفر جان از پاسخ شما واقعا ممنونم ... انشالله تمامی دوستان سربلند باشند علل خصوص اقا حمید .. و سوال بعدی در شرایط مناسب با لوپ 60 و 80 رینگ ماشین مثل پراید تو چه عمقی توی خاک سنس میشه ؟ ببخشید جای بدی سوال کردم

شنبه 14 بهمن1396 - 6:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2403 , 2404 , 2405 , 2406 , 2407 , 2408 , 2409 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure