انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 4:09pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2381 , 2382 , 2383 , 2384 , 2385 , 2386 , 2387 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

amin.rahjoo نوشته است:
hasanzade نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز
من دیروز داشتم لوپ های مختلف روبرای فلزجو امتحان میکردم بعد یه دفعه دیدم که کانتر اول دستگاه عدد 69 رو نشون میده از رو کنجکاوی 69 دفعه حاموش و روشن کردم و در نهایت روی ال سی دی دستگاه می نویسه DEMO!!! حالا هر چی سعی می کنم با پروگرامر میکرو رو پروگرام کنم نمیشه پروگرامر همون USBAVR که تو انجمن هست و برنامه هم همون اکسترم برنر هست و همه چی درسته و ای سی دیگه ای دارم اونو هم میخونه هم پروگرام میکنه اما این میکرو که روی دستگاه بوده رو نه فیوز بیت ها رو هم مثل راهنما دستکاری گردم نشد لطفا راهنمایی بفرمائید از زخمات بی دریغ شما متشکرم

درود دوست عزیز.با تشکر فراوان از استاد گرانمایه مهندس حمید جان بابت این لطف بیکران..و کسب اجازه از محضر استاد گرانمایه.فقط تجربه شخصی خودم روبیان میکنم واگر اشکال داشت استاد گرانمایه نوشته بنده کمسواد رو تصحیح فرمایند.جناب حسن زاده شما درقسمت کریستال خارجی یک کریستال از 8تا 20 مگاهرتز بگذارید و برنامه برنر رو بازکنید ابتدا چیپ رو مشخص کنید سپس فایل رو بازکنید سپس با فیوزبیت f7 d9 fc پروگرام نمایید شاید اینجور مشکل شما برطرف بشه...بازهم از محضر استاد گرانقدر پوزش میخوام :ymhug: :x

مرسی دوست عزیز اما با کریستال مشکلم حل نشد

چهارشنبه 15 آذر1396 - 9:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pmd نوشته است:
درود بر دوستان عزیزم بهترین و راحتترین روش اینه یا از سایت چهره الکترونیک کیت اماده دکتر فیوزبیت رو جهت ریست کامل میکرو تهیه کنید و با داخل همین انجمن این مدار رو بسازید با فشار دادن یک کلید میکرو به حالت اول بر میگرده دلیل دوباره پروگرم نشدن میکرو شما قفل شدن فیوزبیتها هستش که با پروگرمرهای 12 ولتی و با همین مدار دکتر فیوزبیت فقط قابل تنظیم هست

مرسی دوست عزیز اگر امکان داره ادرس مدار دکتر فیوز بیت رو برام بفرستید

چهارشنبه 15 آذر1396 - 10:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hasanzade نوشته است:
pmd نوشته است:
درود بر دوستان عزیزم بهترین و راحتترین روش اینه یا از سایت چهره الکترونیک کیت اماده دکتر فیوزبیت رو جهت ریست کامل میکرو تهیه کنید و با داخل همین انجمن این مدار رو بسازید با فشار دادن یک کلید میکرو به حالت اول بر میگرده دلیل دوباره پروگرم نشدن میکرو شما قفل شدن فیوزبیتها هستش که با پروگرمرهای 12 ولتی و با همین مدار دکتر فیوزبیت فقط قابل تنظیم هست

مرسی دوست عزیز اگر امکان داره ادرس مدار دکتر فیوز بیت رو برام بفرستید

درود .داخل انجمن مدارات الکترونیک برید مداردکتر فیوزبیت مهندس بهنام گذاشته شده.به احتمال قوی حتما اشتباهی در فیوزبیت شما بوده و میکرو قفل کرده.اون مدار رو اگه بسازید با ولتاز بالا میکرو رو احیا میکنه.بازهم از محضر استاد گرانمایه مهندس حمید پوزش میطلبم و عرض تشکر دارم @};- :ymhug:

چهارشنبه 15 آذر1396 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hasanzade نوشته است:
amin.rahjoo نوشته است:
hasanzade نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز
من دیروز داشتم لوپ های مختلف روبرای فلزجو امتحان میکردم بعد یه دفعه دیدم که کانتر اول دستگاه عدد 69 رو نشون میده از رو کنجکاوی 69 دفعه حاموش و روشن کردم و در نهایت روی ال سی دی دستگاه می نویسه DEMO!!! حالا هر چی سعی می کنم با پروگرامر میکرو رو پروگرام کنم نمیشه پروگرامر همون USBAVR که تو انجمن هست و برنامه هم همون اکسترم برنر هست و همه چی درسته و ای سی دیگه ای دارم اونو هم میخونه هم پروگرام میکنه اما این میکرو که روی دستگاه بوده رو نه فیوز بیت ها رو هم مثل راهنما دستکاری گردم نشد لطفا راهنمایی بفرمائید از زخمات بی دریغ شما متشکرم

درود دوست عزیز.با تشکر فراوان از استاد گرانمایه مهندس حمید جان بابت این لطف بیکران..و کسب اجازه از محضر استاد گرانمایه.فقط تجربه شخصی خودم روبیان میکنم واگر اشکال داشت استاد گرانمایه نوشته بنده کمسواد رو تصحیح فرمایند.جناب حسن زاده شما درقسمت کریستال خارجی یک کریستال از 8تا 20 مگاهرتز بگذارید و برنامه برنر رو بازکنید ابتدا چیپ رو مشخص کنید سپس فایل رو بازکنید سپس با فیوزبیت f7 d9 fc پروگرام نمایید شاید اینجور مشکل شما برطرف بشه...بازهم از محضر استاد گرانقدر پوزش میخوام :ymhug: :x

مرسی دوست عزیز اما با کریستال مشکلم حل نشد

viewtopic.php?f=19&t=1832

این هم خدمت شما دوست عزیز.موفق باشی.با تشکر از استاد گرانقدر جناب مهندس حمید بابت لطف بیکرانشون @};-

چهارشنبه 15 آذر1396 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید عزیز با عرض پوزش مهندس حمید جان من واسه مدار فلز جو از 6 باتری لیتیوم استفاده کردم و یه ادابتور دارم که خروجی اون 25 ولت حالا مهندس جان بجای رگلاتور 18 ولت از چه رگلاتوری استفاده کنم؟ و چندتا دیود 4007 بزارم تا 6 باتری فول شارژ بشن ؟؟؟ با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 16 آذر1396 - 7:04pm
مدیر کل
مدیر کل

وقتی توصیه میکنیم از 5 سلول استفاده کنین و مداری هم جهت شارژ معرفی میکنیم دیگه بنظرم معنی نداره شما از 6 سلول استفاده کنین و مدار دیگه ای جهت شارژ طلب کنین! بنده در این مورد نمیتونم کمکی بکنم. اگر طرح و مدار بنده رو میسازین لطفا به توصیه من عمل کنین. وگرنه به میل خودتون هر کار خواستین میتونین بکنین!

پنج شنبه 16 آذر1396 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم مهندس حمید جان بخدا تا الان هر چی گفتم من خودم به شخصه به حرف شما رسیدم برای این 6 سل گذاشتم چون میریم تو کوه و هیچ جایی برای شارژ کردن نیست و باتری ها هم توی جعبه مدار هستن .ولی بروی چشم مهندس ما مدیون شما هستیم و 5 سل باتری میزارم بازم شرمندم مهندس پوزشششششششش :-s :-s :-s :-s :-s :-s #:-s #:-s #:-s #:-s

جمعه 17 آذر1396 - 1:43pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
یعنی بعد 3 سال کار کردن روی پروژه فلزیاب بنده متوجه نیستم دستگاه قرار هست کجا و به چه صورت استفاده بشه که شما تصور کردین فلزیاب فقط برای شما به این صورت استفاده میشه؟! :D دوست عزیز استفاده از 6 سلول هیچ مزیتی برای شما نداره بلکه باعث میشه به رگولاتور 7812 بیشتر فشار بیاد. شارژ بیشتری هم به شما نمیده و اتفاقا سبب میشه شما باطریها رو بیش از حد مورد توصیه دشارژ کنین. در واقع ولتاژ 6 سلول وقتی تا حد 19.2 ولت افت کرد یعنی کاملا خالی هست و باید روی شارژ قرار بگیره وگرنه عمر باطری کوتاه میشه. پایین تر از این ولتاژ هم هر لحظه ممکنه دستگاه دفعتا خاموش بشه! بهرحال ایراد استفاده از 6 سلول یکی و دو تا نیست. از 5 سلول استفاده کنین ولی مطمئن بشین باطریهاتون سالم هستن.

جمعه 17 آذر1396 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فدای مهندس حق با شماست بخدا چون دوبار باتری هام خراب شدن و باتری جدید گرفتم مهندس جان دیگه این شاگرد بی سوادت رو ببخش

جمعه 17 آذر1396 - 5:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت شما همه دوستان و مهندس گرامی
قطعات رو از اقا حسین تهیه کردم منتاژ کردم.
ثبات دستگاه واقعا بی نظیره میشه گفت حرف نداره
منتها با یه لوپ 30 سانت که کیفیت مطلوب نداره یه سکه 500 تومنی رو تو فاصله تقریبا 30 سانتی میزنه که خیلی کمه .. اما مقاومت 390 اهم 1.7 وات هستن ... میشه از 11nk100 استفاده کرد ؟ مقاومتا نمیسوزن ؟
اعداد سگانه 267 و 670 و 780 بودن ... تو محیط خونه بد نیست
اپ امپ هم اصلیه از چهره الکترونیک گرفتم
رنگ کدر هم داره که میگفت اصلیه
ماسفت الانم irf840 اصلی از اقا حسین گرفتم وصله
جایی نکته ای مد نظر دارید به بنده گوش زد کنید
با تشکر از شما دوستان مخصوصا جناب مهندس حمید

جمعه 17 آذر1396 - 5:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2381 , 2382 , 2383 , 2384 , 2385 , 2386 , 2387 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure