انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 8:07am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2360 , 2361 , 2362 , 2363 , 2364 , 2365 , 2366 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

هنرجو نوشته است:
ممنون مهند س حمید حرف منطقی جواب نداره.
تو حفاری به هیچ عتوان نمیشه رو میتر مرکز ۱۵ حساب باز کرد.مگر اینکه مدرکی در دست داشته باشین که در این عمق و در این مکان فلزی مدفون هست.
بهترین تنظیم برای این مدار به نظر بنده حساسیت ۱۲ میتونه باشه .بدون صدای اضافی و شکار بدون دقدقه فلز مدفون.مهندس جان خودتون گلین اینم تقدیم به شما @};-

خواهش میکنم. @};-
بله مواردی که فرمودین در راهنما قید شده. اگر میخواین حفاری بیمورد نداشته باشین باید سنسهای ضعیف رو صرفا در مکانهای خیلی مهم و دارای نشانه یا سند ملاک قرار بدین و در حالت عمومی کاوش که احتمال منطقی وجود هدف با ارزش در مکان مورد نظر کم هست بهتره از سنسهای ضعیف صرفنظر کنین یا حداقل قبل حفاری خیلی بیشتر بررسیش کنین. قبلا عرض کردم درجه حساسیتی که من توصیه میکنم بین 10 تا 15 بسته به شرایط کاوش و توام با گراند خاموش هست.

دوشنبه 8 آبان1396 - 5:58pm
آواتار کاربر

محل اقامت: Türkiye
Selam aleykum hamid bey kardeşim bu guzel proje için çok teşekkür ederim allah razı olsun gerçekten takdire şayan bir dedektor.sizden rica etsem kendi toparladiginiz devre ve bobin resimlerini paylasabilirmisiniz.zaman buldukça bende ugrasiyorum bir seyler yapalim diye.

Saygılarımla

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Ahirette Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Taktirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet verme! Bediiüzzaman

سه شنبه 9 آبان1396 - 8:51pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما. @};-
خیر! :D

سه شنبه 9 آبان1396 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استادعزیزدرود @};-
جسارتن این مولوی ماچی گفت کنجکاوشدم

چهارشنبه 9 آبان1396 - 12:09am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خود مهندس حمید هم متوجه نشدن :D
از مهندس حمید تشکر می کنه و فکر کنم نوع سیم لوپ (بوبین )و درخواست گذاشتن عکس لوپ و مدار مورد تایید مهندس رو کردن.

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

چهارشنبه 9 آبان1396 - 1:00am
مدیر کل
مدیر کل

ایشون هم مثل برخی دوستان از بنده درخواست عکس کردن که من هم مثل همیشه پاسخ منفی دادم! :D وانگهی نمیدونم چرا با وجود این همه عکس و فیلم از این دستگاه پس از 3 سال کماکان برخی دوست دارن تصویر نمونه ساخته شده بنده رو ببینن در شرایطی که بارها عرض کردم اتفاقا من دستگاه رو اصلا به زیبایی بسیاری از دوستان نساختم که تصویرش وجهه ای داشته باشه یا احیانا کمکی بکنه!
در ضمن بنده آشنایی به زبان ترکی ندارم و اون متن رو هم با مترجم گوگل ترجمه کردم! :D

چهارشنبه 9 آبان1396 - 1:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
koorosheparsi نوشته است:
با درود به دوستان
من سه بشقاب مسی هم اندازه را به صورت تکی و دوتایی و سه تا باهم تست کردم البته با عدد میتر ۹۹۹ ولی هربار یک عدد ID متفاوت را داشتم علت چیه؟ ممنون

اولا همونطور که در راهنما تاکید کردم برای داشتن اطلاعات تفکیک صحیح فلز نباید دفعتا به لوپ چسبانده بشه! انجام این کار که توام با میتر سنس 999 هست سبب آورلود کانالهای تفکیک میشه و اطلاعات دقیقی نمایش داده نمیشه. در واقع در این حالت آخرین اطلاعات معتبر در لحظه قبل از آورلود کانالهای تفکیک روی صفحه ثابت باقی میمونه. پس اگر فلز تا حدی آرام به لوپ نزدیک شده باشه تفکیک با میتر سنس 999 مشکلی نخواهد داشت.
در ثانی همونطور که در راهنما قید کردم عدد تفکیک یا آیدی بیش از هر چیز به ابعاد و شکل هندسی و تا حدودی ضخامت فلز بستگی داره و تقریبا آخرین پارامتری که دخیل هست جنس فلز هست! پس مس با ابعاد مختلف آیدی متفاوتی داره و دو یا سه تکه مس هم به همین صورت هست. کد تفکیکی که در فلزیاب های لورنز هم میبینید دقیقا به همین صورت عمل میکنه و تفاوتی نداره.

سپاس. من فلز را تا نزدیک لوپ و به تدریج حرکت دادم. یه سوال دیگه بهترین استفاده و کاربردی که میشه از آپشنهای دستگاه کرد برای تشخیص حدودی جنس هدف به چه شکلیه؟ ممنون

چهارشنبه 10 آبان1396 - 10:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان لطفا اگه کسی از شما عزیزان مدار شارژری که چند صفحه قبل مهندس زحمت کشیدن رو درست کرده لطفا یک عکس بذارین ممنون

چهارشنبه 10 آبان1396 - 10:44am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با درود وعرض خسته نباشید خدمت استاد گرانمایه جناب مهندس اقا حمید و دوستان گرانقدر.این جناب mole از دنیزلی ترکیه هستن که دستگاه رو ساختند و از استاد خیلی تشکرکردند و ازخداوند برای استاد صحت وتوفیق طلبیدن و نوشتن هرروز که میره چیزهای زیادی یاد میگیرن و روز به روز قدر این فلزیاب معلوم میشه.ایشون از مهندس نحوه سیمکشی مدارشخصی و ایسی های بکاربرده خودشون رو باشکل خواستند.که صدالبته جناب استاد بدرستی مهنی فرمودند... با پوزش ازمحضرعزیزان واستاد @};- @};-

چهارشنبه 10 آبان1396 - 5:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

البته نقشه لوپ شخصی استاد و طرز تهیه اون همراه بانقشه رو ازاستاد پرسیدن که ایا میشه با ایشون به اشتراک بگذارند..که بنده یادم رفت بگم..باسپاس و پوزش @};- @};-

چهارشنبه 10 آبان1396 - 6:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2360 , 2361 , 2362 , 2363 , 2364 , 2365 , 2366 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mnbvcxzaqwsx , محمد ص و 142 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure