انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:41pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2358 , 2359 , 2360 , 2361 , 2362 , 2363 , 2364 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سیم افشان ۱ رو میخام داخل لوله پلی اتیلن ۲۵ بندازم تا سر زمین میرم لوپ رو به بدنه لوله چسب نزنم احساس میکنم کابل cat6 کیفیت مناسب برای این کار رو نداره چون خیلی ذرات رو سنس میکنه عدد تفکیک بین ۵۰ تا ۶۰ هر جا رو زد سفال در اومد فقط یه جا تو ۳۵ سانت یه فلز اهنی پیدا کردم ما بقی همه ذرات بودن خیلی حال گیری شد خدا کنه فردا یه چیز درست پیدا کنم

یکشنبه 7 آبان1396 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

علي مولايي نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان
من این مدار رو چند ماه پیش ساخته بودم امروز موقعیتی پیش اومد که بتونم باهاش کار کنم ولی امروز به یه مشکلی برخوردم که میخاستم ببینم این مشکل با تعویض لوپ درست میشه یا نه ؟ لوپ دستگاه رو با کابل cat6 درست کرده بودم اهمش دور و بر ۲.۲ بود ظرفیتش رو دقیق یادم نیست ولی دستگاه لوپ رو با دیلی ۱۸ میشناخت مشکلم این بود که ذرات رو خیلی میزد با فرکانس ۱۰۰ و پهنای پالس ۱۸۵ و دیلی ۳۸ تنظیمش کرده بودم میخام امروز با سیم نمره ۱ افشان یه لوپ ۶۰ سانت معمولی درست کنم دوباره فردا برم همون جا تستش کنم سیم لاکی نمره ۰۸ یا ۰۷ ندارم میخاستم بدونم چند دور باید واسه لوپ ۶۰ این سیم رو بپیچم تا اهم لوپ بین ۱ تا ۱.۵ بشه ممنون میشم جواب بدین

سلام.برای لوپ ۶۰ شما ۲۶ دور سیم۰/۷ بپیچی خوبه.البته با اجازه مهندس حمید بزرگوار...البته در حالت عنکبوتی.سیم افشان برای لوپهای کوچکتر از فریم یک در یک جواب خوبی نمیده.بهتره از سیم لاکی استفاده کنین

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

دوشنبه 7 آبان1396 - 1:02am
مدیر کل
مدیر کل

لوپ 60 با کابل کت6 اتفاقا باید حساسیت کمتری به زمین داشته باشه. ساخت این لوپ با سیم افشان جواب خوبی نمیده و با 16 دور سیم لاکی 0.7 از نظر من در مجموع بهتر هست ولی فکر نمیکنم مشکل شما رو حل بکنه. عرض کردیم سفال باید سنس بشه! اگر جز این فکر میکنین کلا استفاده از فلزیاب رو برای اون منطقه کنار بذارین. توضیح مفصل در این مورد در راهنما ذکر شده. سنس سفال علت علمی داره و با تغییر لوپ هر چقدر سنس فلز قویتر یا ضعیف تر بشه سنس سفال هم به همون میزان قویتر یا ضعیف تر میشه! اگر وقت بذارین و دقیق تست کنین به همین نتیجه میرسین. در عین حال مشخصات تفکیک سفال و حالت سنس اون در اون منطقه باید به شما این آگاهی و تجربه رو داده باشه که سایر موارد مشابه خطا رو متوجه بشین.

دوشنبه 7 آبان1396 - 2:00am
آواتار کاربر

سلام درود به همه دوستان انجمن فلزجو بخصوص اقا حمید گل که زحمت های فراوانی کشیدن من دستشونو میبوسم واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم از زحماتشون به معنای واقعی کلمه نمیشه نمیشه تو نوشتن و گفتار از ایشون قدر دانی کرد دروود به شرفت، اقا حمید نمونه ی یک انسان واقعی هستن خدا حفظشون کنه برا خانوادشون برای ما ایرانیا
نتیجه ی زحمات اقا حمید در روزهای گذشته جواب داد و من تونستم طی ازمایشات عملی که در عمق های مختلف با دستگاه فلزجو انجام دادم فلز 50×50رو جنس استیل با لوپ1×1 در ارتفاع 3/20 زیر خاک رسی مرطوب و با ریشه و املاح سنس کنم دستگاه ثبات بسیار خوبی داره و تک بوقهای داره به ندرت ولی بوق ممتد فقط و فقط برای فلز هست در ضمن این دستگاه حفره هم میزنه این دستگاه واقعا عالیه قابل مقایسه با لورنز هست.
من قطعاته مصرفیم رو از حسین اقا تهیه کردم قطعاتش عالیه جا داره اینجا از ایشونم تشکر کنم

دوشنبه 7 آبان1396 - 2:18am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بادرود خدمت تمامی دوستان واستاد گرانقدر جناب مهندس حمید بزرگوار.دوستان کسی ازین خطا سردرمیاره ؟استاد بنده براتون دوباره هم همین شکلرو فرستادم.البته بالاخره چراغ پروگرامر سبز شد ولی متاسفانه پس ازطی تمامی مراحل به این نوع ارور میخورم.لطفا استاد راهنمایی بفرمایید.دنیاها سپاس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 7 آبان1396 - 3:20am
مدیر کل
مدیر کل

GOLD نوشته است:
سلام درود به همه دوستان انجمن فلزجو بخصوص اقا حمید گل که زحمت های فراوانی کشیدن من دستشونو میبوسم واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم از زحماتشون به معنای واقعی کلمه نمیشه نمیشه تو نوشتن و گفتار از ایشون قدر دانی کرد دروود به شرفت، اقا حمید نمونه ی یک انسان واقعی هستن خدا حفظشون کنه برا خانوادشون برای ما ایرانیا
نتیجه ی زحمات اقا حمید در روزهای گذشته جواب داد و من تونستم طی ازمایشات عملی که در عمق های مختلف با دستگاه فلزجو انجام دادم فلز 50×50رو جنس استیل با لوپ1×1 در ارتفاع 3/20 زیر خاک رسی مرطوب و با ریشه و املاح سنس کنم دستگاه ثبات بسیار خوبی داره و تک بوقهای داره به ندرت ولی بوق ممتد فقط و فقط برای فلز هست در ضمن این دستگاه حفره هم میزنه این دستگاه واقعا عالیه قابل مقایسه با لورنز هست.
من قطعاته مصرفیم رو از حسین اقا تهیه کردم قطعاتش عالیه جا داره اینجا از ایشونم تشکر کنم

خیلی ممنون. لطف دارین. ایشالا موفق باشین. @};-

دوشنبه 7 آبان1396 - 3:26am
مدیر کل
مدیر کل

amin.rahjoo نوشته است:
بادرود خدمت تمامی دوستان واستاد گرانقدر جناب مهندس حمید بزرگوار.دوستان کسی ازین خطا سردرمیاره ؟استاد بنده براتون دوباره هم همین شکلرو فرستادم.البته بالاخره چراغ پروگرامر سبز شد ولی متاسفانه پس ازطی تمامی مراحل به این نوع ارور میخورم.لطفا استاد راهنمایی بفرمایید.دنیاها سپاس

خسته نباشین.
لطفا سوال خودتون رو یا بصورت عمومی مطرح کنین یا خصوصی! درست نیست هر دو جا پاسخ یک سوال رو بدم.
پیغام خطای شما به این معنی هست که کامپیوتر پروگرامر شما رو درست نشناخته. این مشکل میتونه دلایل مختلفی داشته باشه. مثلا شاید کابل یو اس بی درست متصل نشده یا درایور USBasp نصب نشده.

دوشنبه 8 آبان1396 - 3:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چشم استاد گرانمایه.یک دنیا پوزش میطلبم @};- @};- @};- @};-

دوشنبه 8 آبان1396 - 4:15am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بادرود مجدد به همه دوستان واستاد گرانقدر.ایا از دوستان کسی در گرگان هست که بتونه ایسی بنده رو پروگرام کنه.واقعا نیاز مبرم هست..متاسفانه پروگرامر بنده معیوب هست و تا بره گارانتی بیاد یکهفته طول میکشه...واقعا تشکر میکنم اگر کسی ازدوستان بتونه کمکی بکنه.ی دنیا سپاس @};-

دوشنبه 8 آبان1396 - 4:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت مهندس حمید عزیز.ببخشید مهندس فایل هگز نهایی فلزجوv2-40 هستش یا 3/5.ممنون میشم راهنمایی کنین

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

دوشنبه 8 آبان1396 - 9:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2358 , 2359 , 2360 , 2361 , 2362 , 2363 , 2364 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh و 164 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure