انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:07pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2357 , 2358 , 2359 , 2360 , 2361 , 2362 , 2363 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arshia91 نوشته است:
سلام استاد خسته نباشید. استاد ی برد تازه مونتاژ کردم . وقتی لوپ به دستگاه وصل میشه دستگاه LCD روشن نمیشه ولی خود دستگاه روشنه ریگلاتور 12 ولتی بشدت داغ میکنه وقتی لوپ در میاری LCD روشن میشه وقتی روشن روشن میزنی به دستگاه کویل میشناسه اینقد بوق میزنه که .... چرا ریگلاتور داغ میکنه . مشکل از چی میتونه باشه

Bs170 یا irf840 مشکل دارن

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

جمعه 5 آبان1396 - 7:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت مهندس حمید.خواستم بدونم استفاده از مقاومت ۱/۷وات با درصد خطای حرارتی پایین المانی به جای ۲ وات پنج حلقه میشه استفاده کرد؟!مشکلی برا مدار پیش نمیاد؟؟

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

شنبه 5 آبان1396 - 1:27am
مدیر کل
مدیر کل

اگر واقعا 1.7 وات باشه ایرادی نداره. بهرحال استفاده از مقاومت بالاتر از 2 وات بیشتر مورد توصیه هست تا کمتر از 2 وات. دیگه بستگی به تنظیمات فرکانس و عرض پالس مورد استفاده داره.

شنبه 5 آبان1396 - 2:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون بابت لطفی که به بچه های انجمن و بنده دارین.فدای شما استاد عزیز...

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

شنبه 6 آبان1396 - 10:53am
آواتار کاربر

1426539 نوشته است:
arshia91 نوشته است:
سلام استاد خسته نباشید. استاد ی برد تازه مونتاژ کردم . وقتی لوپ به دستگاه وصل میشه دستگاه LCD روشن نمیشه ولی خود دستگاه روشنه ریگلاتور 12 ولتی بشدت داغ میکنه وقتی لوپ در میاری LCD روشن میشه وقتی روشن روشن میزنی به دستگاه کویل میشناسه اینقد بوق میزنه که .... چرا ریگلاتور داغ میکنه . مشکل از چی میتونه باشه

Bs170 یا irf840 مشکل دارن

منم همین مشکل رو داشتم خازنهc22رو از مدار جدا کردم درست شد خوده خازن مشکل داشت یه خازن دیگه جایگزین کردم

شنبه 6 آبان1396 - 1:46pm
آواتار کاربر

بهرنگ نوشته است:
GOLD نوشته است:
Gگ نوشته است:
سلام0بعد مدتها موفق شدم رمز اکانتم فعال کنم :|
خیلی وقته فلزجو ساختم . وقتی لوپ یک متری بهش وصله روشن نمیشه!!باید لوپ جدا کنی روشن کنی بعدش وصل کنی تا بالانس بشه و کار کنه.دیلی لوپ یک متری حدود 27 یه برد مسی 20 در 30 حدود220 سنس میشه.
مشکل چی میتونه باشه؟

برا منم دقیقا همینجوریه--ماسفت تعویض کردم حل نشد میخوام bs170رو تعویض کنم شاید حل بشه
Bs170رو عوض کردم درست نشد

من عوضش کردم مشکلم حل شد !
شاید احتمالش باشه این که جدید گذاشتین هم مشکل داشته باشه!

بهرنگ جان سلام ،خدارو شکر حل شد مشکلت
من بازم قطعه خریدم از حسین اقا قطعاته خوبیم هستن تعویض کردم بازم جواب نداد :-?

شنبه 6 آبان1396 - 2:04pm
آواتار کاربر

هفت ابان روز پدر ایران زمین کوروش بزرگ فرخنده باد. :ymparty:

یکشنبه 7 آبان1396 - 2:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بادرود خدمت همه دوستان و استاد مهندس حمید و تبریک روز پدر تمدن کوروش کبیر...دوستان بنده چندروز قبل یک multi avr از eca خریدم متاسفانه وقتی به پورت یو اس بی لپ تاب وصل میکنم خطای usb not recognize میده کسی از دوستان یا استاد بزرگوار میتونه من رو راهنمایی بفرمایند..شدیدا کارم لنگ مونده خدا خیرتون بده سپاس ~X( :( @};-

یکشنبه 7 آبان1396 - 6:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستانی که مدار فلز جو رو هم با قطعات فروشگاههای( ایران میکرو و چهره الکتریک و ...) ساختند و هم قطعات قطعات حسین اقا.
لطف کنن یه توضیحی هم از نظر برد مدار و هم از نظر ثبات مدار و هم حساسیت به بعضی املاحها در یک مکان مشخص توضیح بدن.ممنون

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

یکشنبه 7 آبان1396 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت همه دوستان
من این مدار رو چند ماه پیش ساخته بودم امروز موقعیتی پیش اومد که بتونم باهاش کار کنم ولی امروز به یه مشکلی برخوردم که میخاستم ببینم این مشکل با تعویض لوپ درست میشه یا نه ؟ لوپ دستگاه رو با کابل cat6 درست کرده بودم اهمش دور و بر ۲.۲ بود ظرفیتش رو دقیق یادم نیست ولی دستگاه لوپ رو با دیلی ۱۸ میشناخت مشکلم این بود که ذرات رو خیلی میزد با فرکانس ۱۰۰ و پهنای پالس ۱۸۵ و دیلی ۳۸ تنظیمش کرده بودم میخام امروز با سیم نمره ۱ افشان یه لوپ ۶۰ سانت معمولی درست کنم دوباره فردا برم همون جا تستش کنم سیم لاکی نمره ۰۸ یا ۰۷ ندارم میخاستم بدونم چند دور باید واسه لوپ ۶۰ این سیم رو بپیچم تا اهم لوپ بین ۱ تا ۱.۵ بشه ممنون میشم جواب بدین

یکشنبه 7 آبان1396 - 10:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2357 , 2358 , 2359 , 2360 , 2361 , 2362 , 2363 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mnbvcxzaqwsx , Reza.t و 144 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure