انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:14pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2351 , 2352 , 2353 , 2354 , 2355 , 2356 , 2357 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

یه چیزیو یادم رفت بگم من از سیم قلع نقره استفاده کردم برای مونتاژ مدار و از فیبر 12ozاستفاده کردم که امیدوارم نتیجه مطلوبی بده
مهندس حمید یه نوع چسب فویلی مسی هست که در موبایل زیر ال سی دی ها استفاده میشه داخله قاب دستگاه رو دور تا دور شیلد کنم به نظرتون خوبه و یه سوال دیگه داشتم سیم پیچ لوپ رو میشه با فویل مسی نازک شیلد کرد و از سیم رابط کوکسیال شیلد دار استفاده کرد

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:10pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
قبلا چند بار در مورد سیم نقره سوال شده و سیم نقره اندود رو هم شخصا تست کردم. باید عرض کنم تاثیر مثبتی نداره و بسته به کیفیت روکش سیم ممکنه نتیجه بدتری هم بدست بیاد! بنابراین بهتره از سیم مسی استفاده کنین.
برای فریم 1 متری 10 دور سیم افشان با مغزی حدود 1 میل و روکش ضخیم که ظرفیتی حدود 400 میکرو هانری و مقاومتی بین 0.5 تا 1 اهم خواهد داشت مناسب هست. بجای سیم با روکش ضخیم میتونین از فاصله گذاری بین سیمها استفاده کنین هر چند خیلی مشکل تر هست.
فیبری که استفاده کردین از نظر من مشکلی نداره. البته بهتر بود سیمکشی داخل جعبه رو کمی بهتر در نظر میگرفتین و مثلا از نزدیکی محل خروجی لوپ سیم دیگری عبور نمیکرد.
شیلد کل جعبه با چسب فویلی که فرمودین اشکالی نداره هر چند تاثیر مثبت زیادی هم نداره! در خصوص شیلد لوپ هم در راهنما توضیح دادم. خیر از فویل نمیشه استفاده کرد.

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:32pm
آواتار کاربر

مهندس لطف کردی سپاس ^:)^ از خدا هرچی میخوای بهت بده :YMPRAY: خیلی گلی مثله تو کم پیدا میشه تو این دورو زمونه :-BD

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:40pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

GOLD نوشته است:
دوستان سلام اینم مونتاژه بنده هست با بهترین کیفیت بزودی لوپ با سیم تمام نقره تست میکنم

سلام دوستان
GOLD عزیز این ال سی دی بزرگ چیه ؟
لطفا توضیح میدین؟
ممنون @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:42pm
آواتار کاربر

bina نوشته است:
GOLD نوشته است:
دوستان سلام اینم مونتاژه بنده هست با بهترین کیفیت بزودی لوپ با سیم تمام نقره تست میکنم

سلام دوستان
GOLD عزیز این ال سی دی بزرگ چیه ؟
لطفا توضیح میدین؟
ممنون @};-

سلام دوست عزیز بینا جان
صفحه نمایش مدار جی پی اسه هنوز کامل نکردم

چهارشنبه 25 مهر1396 - 12:05am

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی و دوستان .امروز pcb فلزجو با طرح جدیدو اماده کردم که امکان جاگذاری قطعات به مراتب بهتر و راحت تر هست . امیدوارم طرح جدید باعث پیشرفت و ارتقا فلزجو بشه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 25 مهر1396 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arshia91 نوشته است:
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی و دوستان .امروز pcb فلزجو با طرح جدیدو اماده کردم که امکان جاگذاری قطعات به مراتب بهتر و راحت تر هست . امیدوارم طرح جدید باعث پیشرفت و ارتقا فلزجو بشه .

دوست عزیز این طرح شما دوتا مشکل اساسی داره یکی زمین آنالوگ که در اولین نگاه قابل تشخیصه،قسمت زیر اپ آمپ گراند پهن نشده و همینطور زمین دیجیتال. این طرح شما اگه ساخته بشه به مراتب مشکل نویز و بی‌ثباتی خواهد داشت

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 26 مهر1396 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

1426539 نوشته است:
arshia91 نوشته است:

دوست عزیز این طرح شما دوتا مشکل اساسی داره یکی زمین آنالوگ که در اولین نگاه قابل تشخیصه،قسمت زیر اپ آمپ گراند پهن نشده و همینطور زمین دیجیتال. این طرح شما اگه ساخته بشه به مراتب مشکل نویز و بی‌ثباتی خواهد داشت

در ضمن سایز clegrance رو خیلی کم گرفتی که ممکنه توی پهنای پالس بالا برای قسمت سوئیچ قدرت مشکل بوجود بیاد

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 26 مهر1396 - 9:14am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
به هر حال کارشون قابل تحسینه ، سپاس از وقتی که گذاشتی ، فکر میکنم مهندس حمید بهترین چیز ممکن رو با توجه به شرایط مدار در آورده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 مهر1396 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان
یه سوال دارم مگه کسی بااین طرح به مشکل خورده که هرکی ازراه میرسه یه کیت مدل جدیدبراش میزنه اقایون یه مقدار به خودتون بیاید
دیگه همه جوره این طرحوماامتحان کردیم وقتی داره بابهترین کیفیت جواب میده اصلادیگه نیازبه تغییرات تومدارنیست اگرقیرازاین هست کسی که میادتغییرات توش ایجادمیکنه بایدازطرح اصلیش ایرادی گرفته باشه که به طراح بگه یادوستان باتجربه تاییدکنندوبعدازطراح سوال کنندکه اجازه همچین کاری میدهید یانه این یک نوع بی احترامی محسوب میشه
لطفاهمه جوانبودرنظر بگیرید :-w

چهارشنبه 26 مهر1396 - 1:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2351 , 2352 , 2353 , 2354 , 2355 , 2356 , 2357 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: beiduo , mnbvcxzaqwsx و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure