انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 3:03pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2348 , 2349 , 2350 , 2351 , 2352 , 2353 , 2354 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

خدمت مهندس حمید عزیزوبچه های انجمن سلام :
چندتا تایپک بالاترراجع کیت فروشی کلاهبردار وتغییر pcb توسط بعضی دوستان صحبت شد من هم خواستم نظر خودم رو بگم و اون اینکه این شرکت اگر نسخه فول اون رو زده باشه وطرح pcb رو هم عوض کرده باشه ( که اصلا مورد تایید مهندس حمید نیست ) کاره شاقی نکرده چون طبق فیلمی که گذاشتن وقتی دستگاه روشن میشه کلمه Felez joo نمایش داده میشه ومطمئنا" داخل منو واز گزینه (About) نوشته ی (designed By Hamid (IRAN جلوی چشمات میاد و این یعنی اولا" ژن مهندس حمید توی دستگاه هست و دوما" یعنی کارایی طرح اونقدر بالا هست که خیلی ها رو مجبور کرده ازاین طرح برای مطامع خودشون مورداستفاده قرار بدن که بخاطر رعایت نشدن قانون کپی رایت یا بقولی (حق الناس ) ازاین دزدیها میشه که همه اینها یعنی تایید فلزجو .
اما دوستان خوب انجمن ... من با خودم عهد کردم اگر روزی مراد حاصل شد از مهندس شماره حساب بگیرم یا حداقل دستگاه ساخت انجمن رو بخریم که دینی رو که گردن ما دارندرو ادا کرده باشیم وتنها منفعتی که مهندس حمید وآقا مجتبی میبرند و اونهم ازفروش فلزجو هست به اون بزرگوتران تقبل کنیم .
( البته عهدونظرخودم رو گفتم ) خواه مقبول افتد وخواه ............. سپاس فراوان

پنج شنبه 20 مهر1396 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان انجمن فلزجو
جناب kiyaنکته خیلی جالبی رااشاره فرمودین منم کاملا باهاتون موافقم اگربنده هم دستوبالم بازبشه همچین کاری انجام میدم
موفق باشید
درودبرتمام مردان ایرانی که برااین مرزوبوم بی منت زحمت میکشن ازجمله استادبزرگ حمید
حمیدخان خبلی کاراکرده کارایی فراترازاین طرح اگریکم بریم تو بهرش متوجه میشیم
باسپاس فراوان @};- @};-

پنج شنبه 20 مهر1396 - 11:30am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از لطف شما دو عزیز. :ymhug: @};-

پنج شنبه 20 مهر1396 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز و ضمن تشکر مجدد بابت این طرح ارزشمند. @};- عرض کنم طی این 3 سالی که بنده دارم از طرح بسیار ارزنده @};- @};- مهندس حمید عزیز @};- @};- در کاوشهای خودم استفاده میکنم هر دفعه که دستگاهو روشن میکنم از خدای بزرگ تشکر میکنم که لیاقت اینو داشتم تا با شخصیت بزرگی چون مهندس حمید عزیز آشنا بشم و شاگردی ایشونو بکنم. بعد این مدت خدا شاهده حتی یه پیام این تایپکو جا نمیزارم. طی این 3 سال بارها شاهد بودیم که افرادی در پی تخریب مهندس اقدام کردن و هر بار هم با جواب قاطع مهندس روبرو شدن و از کرده خودشون پشیمون شدن. بعضیا وقتا واقعا نمیشه سکوت کرد. حرفای زده میشه که قلب آدمو به درد میاره :( واقعا باید برای یسری از آدمها تاسف خورد که چقدر کوچکند. بنظرم این اشخاص بیمارند و اینکارارو برای ابراز وجود انجام میدن. فقط میتونیم براشون دعا کنیم تا هرچه زودتر سلامتیشونو بدست بیارند و احترام گذاشتن به دیگرانو یاد بگیرن :YMPRAY: :YMPRAY:

پنج شنبه 20 مهر1396 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم جا داری به عنوان عضوی از فلزجو از زحمات مهندس حمید تشکر کنم، امیدوارم همیشه موفق و سرافراز باشن. دوستان کسی با لوپ دو متری فلزجو کار کرده؟چند دور سیم باید باشه؟امکانش هست اطلاعاتی در رابطه با کارایی دستگاه با لوپ دو متری و قدرت تفکیکیش به بنده بدید.ممنون میشم.

پنج شنبه 20 مهر1396 - 6:20pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. ممنون. لطف دارین. ^:)^ @};-

پنج شنبه 20 مهر1396 - 8:00pm

با عرض سلام خدمت دوستان و مهندس عزيز استاد حميد
من هم همينطور از مهندس بابت زحماتي كه براي اين انجمن ميكشن كمال قدرداني وتشكر را دارم اميدوارم هميشه وهركجا كه هستيد سلامت باشيد و خدا نگهدار شما باشه.

.No matter how the speed of light is high , Darkness is one step ahead

پنج شنبه 20 مهر1396 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر مهندس گل حمید..مهندس دستگاه بنده وقتی لوپ وصل میکنم خاموش میشه و لوپ رو که بر میدارم درست میشه مشکل از کجا میتونه باشه...با تشکر

جمعه 21 مهر1396 - 11:11am

دوستان در طول مدتی که با راهنمایی و کمک فرایند تکمیل این دستگاه در سطح بالا جایگاه خوش رو پیدا کرده و دماغ خیلی از اسباب بازی فروشها رو به خاک مالیده ، لطفا فقط و فقط پیشنهادات و انتقادات رو به صورت دوستانه مطرح کنید ، همه این تاپیک چند هزار صفحه ای رو دنبال کردیم که نتیجه مطلوب بگیریم نه اینکه کلکل کنیم و معلومات خودمون رو به رخ بکشیم. از همتون ممنونم. چند نمونه از چیز هایی رو که دوستان با فلزجو در آوردن رو آپلود میکنم

ArmaGeDDoN

جمعه 21 مهر1396 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

samiar نوشته است:
درود بر مهندس گل حمید..مهندس دستگاه بنده وقتی لوپ وصل میکنم خاموش میشه و لوپ رو که بر میدارم درست میشه مشکل از کجا میتونه باشه...با تشکر

با اجازه از مهندس حمید ،مشکل شما یا از bs170 هست یا از 840, ماسفت قدرت مدار شما در حالت روشن گریپ کرده

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

جمعه 21 مهر1396 - 1:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2348 , 2349 , 2350 , 2351 , 2352 , 2353 , 2354 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 116 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure