انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 6:44pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2346 , 2347 , 2348 , 2349 , 2350 , 2351 , 2352 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

جواد64 نوشته است:
درود براستاد عزیز حمید ودوستان
دوست عزیز جناب irani70نکاتی که مهندس فرمودن که تمامی باید رعایت بشه اگه رعایت نشه مدار درست کار نمیکنه
فیبری که دست شماست بنده زدم وبا فیبرمهندس حمید مقایسه کردم اون فیبری که شمادارین باعث بی ثباتی مدار میشه
یه توجه به عکسی که گذاشتین بکنیدفیبرکه بی شک بایدعوض بشه ولی یه نکته خیلی ریزوشایدخیلیارعایت نمیکنن ازجمله شماکه رعایت نکردین روغن لحیم خودسیم لحیم حتما بایدبا تینر20000شسته شه وگرنه به شدت دربرددستگاه تاسیرداره
موفق باشید
بازازاستادبزرگوارمون ازاین طرح عالی تشکرمیکنم @};-

اقای راستگو این طرح بردی که دیدی طراحی خود من هست و برای اینکه شما بتونی از روی این عکس پی سی بی بزنی حداقل 24 ساعت نیاز داری که بتونی طراحیش کنی بعد تازه چاپ بشه و بره رو برد و اسید تازه برسه به مونتاژ دفعه دیگه خواستی دروغ بگی یکم مزش کن در ضمن تاسیر رو تاثیر می نویسن نه با (س) یکم به جای اینکه برد بزنی برو املا یاد بگیر روغن لحیم رو من سال 63 شناختم زمانی که تو هنوز به دنیا هم نیومده بودی دوست من برو با بچه های هم سن و سال خودت بازی کن بازی با امثال من برات خطرناکه

سه شنبه 18 مهر1396 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من باشماازاول با درودشروع کردم ومودبانه صحبت کردم بگزریم
این طرحی که زدین حالا کارندارم شما طراحی کردین اگر شما طراحی کردین مبارکتون باشه ولی سال پیش من اونواز تلگرام ازدوستان سایت فلزجوگرفتم وزدم وشایدم شبیه اون باشه
شماکه اینقدمردبزرگی هستین یکم تواضع داشته باشیدمگه چقد سن دارید؟؟؟؟؟؟
من هرگزتواناییه شمارو زیرسوال نبردم
اگرم سنتون خیلی زیاده دیگه بازی بسته بازی کردنو بدین به بچه خودتون
یه عکس میزارم تا بهتر متوجه بشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 18 مهر1396 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خداوندبه داداین ملت برسه ای کاش بزرگمون شماییدیا امثال شماهستن شما که همه رو میخواین سربزنید

سه شنبه 18 مهر1396 - 11:33pm

سلام به همه دوستان عزیز
وقتتون بخیر
خواستم مطلبی رو عرض کنم
بنده خودم به شخصه فعالیت خاصی در این انجمن ندارم و فقط پیامهای بقیه دوستان رو میخونم تا شاید مطلبی یاد بگیرم
اما گه گاه پیامهایی رو می بینم که واقعا ناراحت کننده هستن
من روی بحثم به شخص خاصی نیست فقط بیاین و جانب ادب رو رعایت کنیم و به همدیگه احترام بذاریم
باید همه خدا رو شاکر باشیم که شخص با سواد و بسیار شریفی مثل حمید خان عزیز در این انجمن فعالیت دارن و انصافا از هیچ چیز دریغ نکردن و اینکه بهترین طرح ممکن رو رایگان در اختیار عموم قرار دادن
خدا شاهده با صداقت کامل میگم : واقعا افتخار میکنم که کسی مثل حمید خان عزیز هموطن ماست...
انشاالله همه سربلند و پیروز باشید...

چهارشنبه 18 مهر1396 - 12:26am
مدیر کل
مدیر کل

k.irani70 نوشته است:
مشکل دستگاه من حل شد هیچ ربطی به جعبه یا فیبری که طرح اونو خودم زدم هم نداشت ضمن اینکه این اولین فیبر من نیست اولین مدار من هم نیست ممکنه در مورد برد فلزیاب اطلاعاتم کمتر از شما باشه اما بنا به گفته مدارک و شواهد و گواهی هایی که اگر دوست داشتی بر خلاف شما که حتی عکس از مونتاز نداری موجود هست چندتایی سخت افزار و نرم افزار به ثبت رسوندم و 16 ساله که در حال تولید و فروش اونا هستم دلیلی نمی بینم که یکی بیاد اینجور با ادبیات کوچه بازاری که خودش نشون دهنده سواد و شخصیت شماست با من صحبت کنه مشکل دستگاه من از کابل رابط بود امروز rg58 برام رسید و وقتی جایگزین کردم مشکل من حل شد و دیلی به 19 رسید خسته نباشید اقای به اصطلاح مهندس در ضمن اونی که برد شما رو کپی کرده و فروخته من نیستم مشکلت رو با اونا حل کن الکی به خلق الله گیر نده من که دیگه تو این انجمن نمیام و عطا رو به لقا بخشیدم خودم با ازمایش خطا به جای بهتری میرسم تا اینکه بخوام شما راهنمایی اشتباه کنید و کلی هزینه الکی رو دست من بگذاری خوش باشی

شما تصویر فیبر و مونتاژت رو گذاشتی همه میبینن چه اشکالات متعددی داره. وگرنه من نه ایراد الکی میگیرم نه با شما مشکلی دارم! اینکه کیفیت مونتاژ شما در چه حدی هست و چقدر تجربه داری بهتره دوستان نظر بدن! نیاز به نظر من هم نیست. حالا میفرمایین مشکل دستگاهتون حل شده ؛ ببخشید این مونتاژ بقدری مشکل داره که اصلا با یک تغییر کوچک حل نمیشه! همینکه کسی که مدار رو طراحی کرده داره به اصرار به شما میگه مورد تاییدش نیست آیا براتون کفایت نمیکنه؟! پس شما اصلا چیو دارین میسازین؟! من مدار رو طرح کردم میگم کلیت ساخت این دستگاه شما رو قبول ندارم حالا میخوای بری خودتو علاف کنی یا به جای جواب مطلوب گرفتن به سلیقه خودت جوابی بگیری دیگه باید التماست هم بکنم درست بساز بهتر جواب بگیری؟! :D این مدل جدیده؟!
شما هر وقت طریقه کوپلاژ AC و زمین مجازی آپ امپ مدار رو درک کردی و هر وقت متوجه شدی هر یک از خازنهای دکوپلاژ مدار دقیقا برای چی و کجا در نظر گرفته شده و پاور پلین بخشها بخصوص در اطراف میکرو برای جداسازی در حد توان بخش زمین آنالوگ و دیجیتال مدار در بضاعت یک فیبر تک رو با چه دقتی کشیده شده میتونی از تجربه خودت صرفا در طراحی فیبر صحبت کنی! حالا طراحی و ثبت و اختراع و این حرفها جای خود. وانگهی کسی که مونتاژش در این سطح باشه دیگه بهتره ادعاهای اینجوری نداشته باشه!
شما هر چی طراحی کردی یا ثبت کردی برای خودت و در جای دیگه کردی ما هم ندیدیم و اصلا ربطی به موضوع این مدار نداره! فعلا شما اینجا داری مدار من رو میسازی از من سوال میکنی منم دارم جواب فنی میدم دیگه ادبیات کوچه بازاری رو از کجا آوردی؟ یه جور هم صحبت میکنین انگار من بدهکار شمام! نه عزیز من شما با این طرح به هر موفقیتی برسی تا روز آخر عمرت به من مدیونی و این عین واقعیته! ارزش کار وقتی مشخص میشه که قبول کنی حداقل فعلا هیچ طرح فلزیاب با ارزش تری برای دفینه یابی وجود نداره که بتونی خودت بسازی! پس بهتره اول نمک خوردن و نمکدان نشکستن رو یاد بگیری وگرنه آرزو میکنم هیچوقت و به هیچ صورتی توی این کار موفق نشی چون لیاقتش رو نداری و این طرز برخورد نشون میده از جمله آدمهایی هستی که به هر جایی برسی دیگه خدا رو هم بنده نیستی دیگه معلوم نیست چه بر سر بنده خدا بیاری!

چهارشنبه 18 مهر1396 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب آدمهای ناسپاسی پیدا میشن :|
بعد اینهمه کمک و راهنمایی اینطور جواب آدمو میدن :-Q
مهندس چرا این تاپیک رو نمیبندین؟؟
بنظرتون واقعن لزومی داره این بحثهای تکراری ادامه داشته باشه؟؟
آیا بهتر نیست وقت و انرژی با ارزشتون رو بزارید برای طرحهای دیگه؟؟
واقعن اعصابم خورد شد :ymtongue:

چهارشنبه 18 مهر1396 - 2:47am
مدیر سایت
مدیر سایت

مهرافرین نوشته است:
عجب آدمهای ناسپاسی پیدا میشن :|
بعد اینهمه کمک و راهنمایی اینطور جواب آدمو میدن :-Q
مهندس چرا این تاپیک رو نمیبندین؟؟
بنظرتون واقعن لزومی داره این بحثهای تکراری ادامه داشته باشه؟؟
آیا بهتر نیست وقت و انرژی با ارزشتون رو بزارید برای طرحهای دیگه؟؟
واقعن اعصابم خورد شد :ymtongue:

با سلام
رسول خدا (ص) هر روز برای نماز جماعت به مسجد مدینه می‌رفت. سر راه ایشان منزل یک نفر یهودی بود. پیامبر(ص) که به آن‌‌جا می‌رسید، آن مرد از پشت‌بام یا پنجره خانه‌اش مقداری خاکستر به پایین می‌ریخت و لباس آن حضرت (ص) آلوده می‌شد. رسول خدا(ص) از آن کار عصبانی نمی‌شد و با بردباری مانع مزاحمت انصار و مجادله با او می‌شد. روزی پیامبر(ص) از آن‌جا گذشت و متوجه شد که آن روز از خاکستر خبری نیست. از همسایه‌های یهودی پرسید: «این رفیق ما را چه شده؟!» گفتند: «مریض است و در بستر افتاده.» آن حضرت (ص) در خانه یهودی را کوبید و اجازه ورود خواست تا از او عیادت کند. وقتی یهودی فهمید رسول خدا (ص) به دیدنش آمده خجالت کشید و از شرمندگی پتو را بر سر خود کشید. حضرت(ص) وارد شد و احوال‌پرسی کرد. یهودی از کار خویش عذر خواست و پیامبر (ص) عذرش را پذیرفت. او در اثر این رفتار نیکوی پیامبر(ص) اسلام آورد و از یاران پیامبر(ص) شد. (سیره‌ی حکومتی پیامبر اسلام(ص)، جلد اول، حسین جوان‌مهر، انتشارات کتاب مبین)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 مهر1396 - 11:27am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
من عکس مونتاژ مدار خودم رو میزارم البته این فیبر سبز سومین مدار هست که میسازم ولی اولین مداری هم که خودم اسیدکاری و سوراخکاری کردم و با قطعات معمول و بی کیفیت بازار ساختم هنوز برای خودم از اون دارم استفاده میکنم و بسیار عالی و برد خوبی داره ! مهم رعایت و دقت و تحقیق صحیح در مورد نکات ریز مونتاژ هست ، که انشاا... با تحقیق بیشتر و فقط در همین انجمن به هدف خود برسید !
انشاا... این عکسها کمک کننده باشه ، بنده هم مدرک تحصیلیم دیپلم ادبیات هست و توسط راهنمایی های این انجمن به خودکفایی رسیدیم :-BD سپاس از استاد حمید بزرگوار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 مهر1396 - 11:34am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان لطفاً در بخش اپراتوری فلزجو کم لطفی نکنید و مطالب مفید و شرایط کشفیات رو بصورت فلز آهنی و حلبی حتی بیان کنید .

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 مهر1396 - 11:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز ما اینجا مهمان مهندس حمید هستیم و احترام میزبان واجب!
در ثانی مهندسان عزیز، کلمات نمیتونن احساسات مارو انتقال بدن و صرفاً برداشتی که ما از متن پست میکنیم به خودمون برمیگرده لذا وقتی دارین در یک انجمنی فعالیت میکنین فقط به منطق جملات دقت کنید نه برداشت خودتون!!!
ثالثاً دوست عزیز، مهندس حمید در تمام پست هاش اینطوری قاطع صحبت میکنه و شما باید اصل مطلب رو بگیرید نه برداشت احساسی خودتون!!!
هدف: کمک به هم در دثتیابی ;) به سیستمی که منفعتش رو همگان میبرند اینو فراموش نکنید.

چهارشنبه 19 مهر1396 - 12:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2346 , 2347 , 2348 , 2349 , 2350 , 2351 , 2352 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , panther1390 , vahidtiger , zagalo16 و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure