انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 7:11pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2333 , 2334 , 2335 , 2336 , 2337 , 2338 , 2339 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

درود بر مهندس حمید عزیز bs170 هم عوض کرده بودم نشد الان داشتم صفحات قبلو میخوندم چشمم به یه مطلبی از شما افتاد سیم رابط از برد به کانکتور شما فرمودین مفتولی نباشه و رشته ای باشه همون دو سانت سیمو عوض کردم درست شد باورم نمیشد راهنمایی شما نمیبود هرگز نمیدونستم واقعا سپاسگذارم

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 8:09pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
بله عرض کردیم سیم مفتولی برای اینجور اتصالات مناسب نیست چون شکنندگی داره و احتمال قطع و وصل بوجود میاد. طبیعتا اگر سیم لوپ چنین حالتی داشته باشه نه تنها با کویل ارور مواجه میشین بلکه اگر هم کار کنه ثبات رو پایین میاره! به همین دلیل عرض کردم کیفیت اتصالات کابل و کانکتور و دو سر خود لوپ باید بسیار خوب باشه.

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود به دوستان. مدت زمان پروگرام شدن آیسی من حدود ۱۵ ثانیه میشه وای دفعه قبل که پروگرام کردم حدود ۳دقیقه شد. آیا مشکلی در کار هست؟

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 9:49pm
مدیر کل
مدیر کل

مشکلی نداره و طبیعی هست. بار اول چون فیوز بیت میکروی خام بصورت پیشفرض روی کریستال داخلی تنظیم شده پروگرام چند برابر بیشتر طول میکشه. اما در دفعات بعدی که فیوز بیت روی کریستال خارجی هست بسته به عدد کریستال قرار گرفته روی پروگرامر پروگرام سریع تر انجام میشه.کیفیت پروگرام سریع تر یا آهسته تر بشرط موفقیت آمیز بودن تفاوتی نداره.

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 10:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
مشکلی نداره و طبیعی هست. بار اول چون فیوز بیت میکروی خام بصورت پیشفرض روی کریستال داخلی تنظیم شده پروگرام چند برابر بیشتر طول میکشه. اما در دفعات بعدی که فیوز بیت روی کریستال خارجی هست بسته به عدد کریستال قرار گرفته روی پروگرامر پروگرام سریع تر انجام میشه.کیفیت پروگرام سریع تر یا آهسته تر بشرط موفقیت آمیز بودن تفاوتی نداره.

سپاس از شما

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 11:44pm

سلام دوستان کسی که مدار جناب اقا مجتبی رو خریده بیاد پی وی من لطفا

پنج شنبه 30 شهریور1396 - 5:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
شیرعلی نوشته است:
این فیلم فول فلزجو بدون محدودیت

از این فیلمها زیاد نشون ما دادن! خیلی چیزی مشخص نیست ولی بازم عرض میکنم اینجور مسائل چه از نظر فنی و چه غیر فنی مورد تایید من نیست. حالا یک نفر راست یا دروغ خواسته کلاه ما رو برداره توی روز روشن از ما دزدی بکنه شما چه برخوردی باهاش میکنین؟! اگر برخورد شما و امثال شما معقول و منصفانه باشه شاید باز هم از من خیری به دوستان برسه وگرنه وقتی امثال شما و مخاطبان اصلی بیشتر بصورت یک خبر بیار بی تفاوت عمل میکنین و انگار هیچ درایتی در نحوه برخورد صحیح با موضوع ندارین دیگه من برای چه کسی دارم زحمت میکشم؟! من کار خودم رو کردم. دیگه نوبت شماست که با برخورد صحیح ثابت کنین آیا لیاقت یک کار عام المنفعه که انجام دادم رو داشتین یا نه! کاری که کسی دیگه در این مقیاس فنی بهیچ وجه تا الان انجام نداده.

باسلام خدمت مهندس حمید بزرگوار و ارجمند ، ما واقعا از شما کمال تشکر رو داریم که چنین سیستم کارامدی رو دراختیار ما قرار دادید که هر کدام از ماها دارای سیستمی کارا بشیم من به نوبه خودم همیشه سپاسگذار شما بوده و هستم انشاالله در تمام مراحل زندگی سربلند و پیروز باشید ،.

پنج شنبه 30 شهریور1396 - 6:42am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خیلی ممنون. :ymhug: @};-

پنج شنبه 30 شهریور1396 - 1:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
بنده یه کیت مونتاژ کردم مشکل ردیف مربع دارم
اتصالات چک کردم
کریستال عوض کردم
السیدی و خازن 18 عوض کردم
پروگرام هم فکر کنم مشکلی نداره
بوق خاموش و روشن میزنه
ولتاژ چک شد
بیشتر صفحات رو مطالعه کردم از صبح تا حالا دیگه خسته شدم
هیچی به فکرم نمیاد
ایا میشه کریستال 20 مگ بجاش 16 یا 27 مگ انداخت
سپاس از همه عزیزن
فقط خازن های 104 زو عوض ننکرردم
^:)^

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

پنج شنبه 30 شهریور1396 - 10:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عزیزان لطفا کمکم کنید این سومین مداری که دارم مونتاژ میکنم و به مشکل میخورم

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 30 شهریور1396 - 1:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2333 , 2334 , 2335 , 2336 , 2337 , 2338 , 2339 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fibonacci , zagalo16 و 171 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure