انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 10:08pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 231 , 232 , 233 , 234 , 235 , 236 , 237 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

puya_ha نوشته است:
خیلی خیلی ممنون من جای پدرتم اینجوری مسخره می کنی ، منظور من یک تکه و دو تکه بودن لوپ است

پويا جان اصلا شما تاج سر شما پدرما ،دايی ما، عزيزما،آخه عزيز من کى اول لوپ رو ساخته بعد واسش مدار رو ساخته مثل اينه که بگی من يه بند گوشی پيدا کردم برم واسش يه گوشی بخرم اگه ماهم گوشزد ميکنيم به خاطر پيشبرد اهدافه ،لوپ مونو و استريو هم شايد از روى ندانستن بود ايراد نداره اما اگه دنبال ساخت مداری اولين مرحله دانلود فايل توضيحات و ساخت مداره بعد رفتن سراغ طراحى و ساخت لوپ منم قصد نداشتم مسخره کنم شما رو چون يادم دادن باهم بخنديم نه به هم پس بسم الله بگو کمکت ميکنيم ،اما پدر جان اول با پرسش جلو برو بعد سوالت رو ببر در غالب همفکری مثلا : بگو آيا لوپ مونو داريم يا نه ؟ استريو چطور؟ جواب مياد بله مونو داريم اما استريو يه اصطلاحه واسه صدای دو طرفه برای مثلا ضبط و پخش اما وقتی يه دفعه ميگی لوپ عنکبوتی مونو بهتره يا استريو !!!اين حرف شما چند حالت داره لوپ عنکبوتی بحثش جداست ،مونو هم بحثش جدا و استريو هم اصلا به فلزياب ربطی نداره پس حق بده برخورهای متفاوتی ببينى ،در هرصورت شرمنده اما بازم اما داره
ياحق

جمعه 9 بهمن1393 - 12:19am
آواتار کاربر

puya_ha نوشته است:
سلام به همه بویژه استاد حمید آقا
منم می خوام این مدار را بسازم اگه استاد اجازه بدن! و چند تا سوال داشتم
برای این مدار لوپ عنکبوتی مونو بهتره یا استریو ؟
جنس بدنه لوپ میتونه فلکسی باشه یا چوب بهتره؟
آیا به خاطر سنگینی لوپ میشه از چرخ غیر فلز زیر لوپ استفاده کرد؟
من ابتدا می خوام لوپ رو بسازم بعد مدار، راهنمایی کنید چه نوع لوپی برای این مدار بهتره؟

سلام پدر جان ! من دربست در خدمت شما هستم . اینجور که معلومه وضعت خوبه اما حال گرفتن لوپ نداری ! چرخ هم نمیخواد زیرش بگزاری چون چرخ گرونه استهلاک هم داره ! تو بر و بیابونه پنچر شد چیکار می کنی ؟ جاهای سنگلاخی و کوه چرخ فایده ای نداره .هر جا خواستی بینوا جان میاد برات لوپ می گیره. ارزون هم حساب می کنه اپراتوری هم بلدم. کمکت هر جا را خواستی هم می کنم. خواستی پیغام خصوصی بده :p

آخرین بار توسط binava در جمعه 9 بهمن1393 - 12:47am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 9 بهمن1393 - 12:25am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
اقا بابایی سوکت هدفون های بزرگ راحت همین کار رو میکنه میتونی ٢ تا سیم که از برد برای خروجی صدا میاد رو به دو پایه سوکت هدفون وصل کنی و ٢ پایه دیگه سوکت هدفون رو به بلندگو وصل کنی که این راحت ترین روش هست

سلام دوستان
ابی جان فکر کنم اگه هدفون بدون ولوم باشه باید یک مقاومت به پایه خروجی هدفون بزنیم که صداش گوشو اذیت نکنه درسته.
ممنون میشم دقیق راهنمایی کنین.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 9 بهمن1393 - 12:42am

درسته من الان پست زدم ولی از اول این تاپیک تا به اینجا را خواندم و از اطلاعات دوستان استفاده کردم ، به گفته استاد حمید لوپ از همه چیز در این مدار مهم تر است ، پس لذا ما اگه لوپ خوبی نداشته باشیم بهتر است مدار رو هم نداشته باشیم ، بنده اگر توانایی ساخت لوپ را داشته باشم بعد میرم سراغ برد که یک مونتاژ سادست. نکته مهم این که همه فقط مونتاژ کاریم طراحی چیزه دیگه است.

جمعه 9 بهمن1393 - 12:52am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

البته جناب پویا این را هم در نظر داشته باش که معمولا لوپ اول و دوم خوب در نمیاد ولی در نهایت همه ی ما توانایی درست کردن لوپ خوب رو داریم پس به فکر مدار باش فعلا

جمعه 9 بهمن1393 - 1:01am

zilan جان می تونه صفحه توضیح مهندس در اون مورد بزاری ممنون می شم

جمعه 9 بهمن1393 - 1:05am
مدیر کل
مدیر کل

جناب پویا پدر عزیز! به فلزجو خوش اومدین! :D
دوست من نمیدونم شما و امثال شما واقعا هدفتون چیه که دقیقا هم میاین وسط این تاپیک فعالیتتون رو در انجمن آغاز میکنین! اگر به بنده بود پست امثال شما رو تایید نمیکردم! بهرحال اینکه لوپ استریو باشه یا مونو باشه یا دالبی باشه دیگه مشخصه شما با کلیت این پروژه مشکل داری! وگرنه تفاوت این لوپها صدها بار توی انجمن و حتی در همین تاپیک عنوان شده و تصاویرش هم گذاشته شده. این فلزیاب مشخصا از مونولوپ استفاده میکنه. مثل اکثر مدارات پالسی. بنده هم اگر عرض کردم لوپ بسیار مهم هست منظور در حالت کلی برای هر فلزیابی بود نه برای این مدار! وگرنه انواع لوپهایی که حتی در مدارات دیگه کار نمیکنن برای این مدار کار میکنن!!! علتش هم وجود سیستم اتوماتیک پیدا کردن دیلی مخصوص به اون لوپ هست که در هیچ مداری تا بحال ندیدین. پس بیان اینکه اگر لوپ رو نداشته باشین مدار هم بهتره نداشته باشین دیگه نشان از غرض و مرض شخصی شما داره! اگر هم شما و امثال شما بخواین به این صورت ادامه بدین بنده دیگه زحمت خواندن مطالب فکاهی شما رو بخودم نمیدم و بجاش از دکمه تحریم استفاده میکنم! دیگه تصمیم با شماست.

جمعه 9 بهمن1393 - 1:09am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سخن عزیز اگه مطالبو دنبال کرده باشی مهندس بار ها توضیح داده که اگه دستگاه در زمینه ی ال متال به نهایت خودش رسید شروع میکنن به کار روی تفکیک دستگاه حالا دقیقا یادم نیست کدوم صفحه. موفق باشید

جمعه 9 بهمن1393 - 1:19am

شرمنده با تشکر از جواب
\M/

جمعه 9 بهمن1393 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

لوپ دالبی(لوپ سخنگو) =)) =)) مهندس این دیگه اخرش بود :D

جمعه 9 بهمن1393 - 1:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 231 , 232 , 233 , 234 , 235 , 236 , 237 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 , kaakasat , Majestic12 , zanlog و 111 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure