انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:11am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 226 , 227 , 228 , 229 , 230 , 231 , 232 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

با تشکر فراوان از مهندس حمید عزیز به خاطر ارتقاء هرچه بهتر برنامه نقطه زن فلزجو FPi ، مطمئناً مهندس حمید با تغیرات گراند که از آیتم های خیلی حساس و مهم در این فلزیاب بوده به نفوذ بهتر فرکانس و ثبات بیشتر دستگاه و برد بیشتری در خاک هم خواهیم رسید .. تشکر مهندس

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 11:59am
مدیر سایت
مدیر سایت

غضنفر نوشته است:
خيلی بده آدم خودش نتونه ميکروی دستگاهش رو پروگرم کنه هنوز ورژن جديد رو پروگرم نکردم :-w

خیلی راحته به خدا ! یک پروگرمر خوب مولتی AVR بخرید و با نرم افزاری که مهندس در صفحه اول قراردادن مثل آب خوردن پروگرم کنید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام. اینم عکس از مدارم. بنده خدا بی صداست. هم اکنون نیازمند یاری شماست تا صداش در بیاد. بلندگو، خازن 17، ترانزیستور 337 رو عوض کردم و مقاومتهارو چک کردم ولی بازم صداش در نیومد. میکرو هم دوباره پروگ کردم و حتی عوض کردم ولی نشد. درضمن به لحیم کاریم نخندید چون مبتدیم ولی خیالتون راحت هیچ اتصالی نداره مدار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میگم حالا که ما پول دادیم و سیم 0.75 رو خریدیم. راهی نداره به لوپ 60 بپیچیم؟؟ و منظور از تعداد دور چیه؟ از یک طرف بشمرم یا منظور دو طرف هست؟

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این اپ امپ 357 هم معظلی شده .برا ما .از اقای کاوگر درخواست دارم ادرس جایی که این اصلی این ای سی را دارند قرار دهند تا همه بتونند بخرند .در ضمن اگه بتوننن عکسی هم قرار دهندممنون می شیم.

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت

uranus_afshar نوشته است:
میگم حالا که ما پول دادیم و سیم 0.75 رو خریدیم. راهی نداره به لوپ 60 بپیچیم؟؟ و منظور از تعداد دور چیه؟ از یک طرف بشمرم یا منظور دو طرف هست؟

میتونید بپیچید ، ولی هدف بدست آمدن برد و عمق نفوذ بیشتر توسط لوپ شماست که میسازید ، و چون متحمل زحمت میشید باید سعی کنید قبل از خرید و ساخت خوب تحقیق کنید و بعد اقدام کنید ، برای همین طبق آزمایشات و نتایج خوب گذشته ، بهترین سیم برای لوپ 60 همین سیم لاکی یا افشان 1 میل هست به تعداد 17 الی 18 دور بصورت شمارش دوطرف لوپ .. موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

talar نوشته است:
این اپ امپ 357 هم معظلی شده .برا ما .از اقای کاوگر درخواست دارم ادرس جایی که این اصلی این ای سی را دارند قرار دهند تا همه بتونند بخرند .در ضمن اگه بتوننن عکسی هم قرار دهندممنون می شیم.

اگر تهران هستید در پاساژ امجد طبقه همکف فروشگاه ( پروژه الکترونیک ) فروشنده آقا شاهین ، انواع آی سی های نظامی درجه یک رو به شما میده ولی قیمتها مقداری بالاست که به نظر من اصلی بودن آی سی ارزش داره

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اورانوس عزیز سیم .75 هم خوب هست در واقع مقاومت بین 0.8 تا 1.5 اهم ایده ال هست . من خودم 60 رو با .75 پیچیدم که مقاومت 1 اهم شد

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

talar نوشته است:

دوستان گرامی این نکته رو لازم دونستم عرض کنم که فقط به روی آیسی توجه نکنید و پشت آیسی رو هم مد نظر قرار بدید
روی آیسی رو تو نور اگر نگاه کنید باید کاراکتر ها حک شده باشند یعنی کمی فرو رفته باشند در صورتی که اگر روی آیسی پاک شده باشه و مجددا نوشته شده باشه فقط رنگ روی آیسی دیده میشه و فاقد فرورفتگی و حک شدگی است
از دوستانی که آیسی اصلی دارند خواهش میکنم که از پشت آیسی هم عکسی بذارند برای راهنمایی دوستان @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

zilan نوشته است:
اورانوس عزیز سیم .75 هم خوب هست در واقع مقاومت بین 0.8 تا 1.5 اهم ایده ال هست . من خودم 60 رو با .75 پیچیدم که مقاومت 1 اهم شد
ممنون از جوابگوییتون دوست عزیز. میشه لطف کنید بگید چند دور باید بپیچم؟

استاد مهدی از شما هم متشکرم

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 12:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 226 , 227 , 228 , 229 , 230 , 231 , 232 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 142 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure