انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:18am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 225 , 226 , 227 , 228 , 229 , 230 , 231 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید مرسی بابت ورژن جدید

دوستان چند روزه کامپیوتر خونگی رو فروختم می خوام مبلغی روش بذارم یه لپ تاپ دست دوم بخرم .اگه دوستان برای فروش دارند یا کسانی رو میشناسند که قابل اعتماد هستند لپ تاپ شون مشکلی نداره خصوصی پیام بدند واگه تو تهران هم جایی قابل اعتماد هست معرفی کنند چند روزه سیستم ندارم حالم گرفته است فعلا باگوشی ان هستم مرسی منتظرم درضمن cpu i5‎ or ‎7

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس عزیز از خداوند برایتان عمر باعزت و پر برکت را ارزو دارم همیشه سربلند و پیروز باشی ^:)^ ^:)^
دمت گرم مهندس یه دونه ای :x :x :x

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

آخرین بار توسط archilO در پنج شنبه 8 بهمن1393 - 2:09am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: نسخه جدید خوش آمدی دانشمند حمید خدا قوت برادر خسته نباشی

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 2:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد عزیز تابستون یه جایی رو با دستگاه زمین شناسی چندین نوبت اسکن کردیم که هر دفعه به صورت حفره نشون داده میشد و ار تفاعش هم 1 تا 1.5 متر بود ما هم به امید حفره اونجا رو حفاری کردیم که متاسفانه بعد از 1 متر به یک لایه بسیار سفته نیم متری رسیدیم که بعد از اون هم لایه نرم خاک بود که خاک بکر بود و دیگه کار رو متوقف کردیم حالا سوالم خدمت شما اینه که ایا ممکنه این سیستم تو چنین شرایطی اونجا رو به صورت حفره بزنه ؟البته میدونم که باید تست بشه تا بیشتر معلوم بشه ولی الان امکانش نیس چون اونجا پره برفه ولی میخواستم از نظر تئوری بدونم که به چه شکلی ممکنه باشه
باز هم ممنون از بذل توجهتون استاد بزرگوار @};- :x @};- :x

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 2:30am
آواتار کاربر

ارجمند نوشته است:
amiri11 نوشته است:
ارجمند نوشته است:
جناب مهندس من ویندوز 8.1 هست چکار کنم این برنامه شما run نمیشه ایا برنامه دیگه میشه انجام داد extreme_burner_avr_v1.4.2.zip - 2.82MB

..........................................................
برادر عزیز اول فایل اجرایی را توی درایو c همانجایی ویندوز نصبه کپی کن .روی فایل اجرایی کلیک راست کن بعد run as administrator را بزن و نصبش کن. تمام

همکار گرامی مرسی ...

پیغام ارور DLL تو برنامه extreme_burner توی ویندوز 8.1 فقط بخاطر اینه گه چون به صورت پیشفرض Digital Signature در ویندوز 8.1 فعاله اجازه نصب درایور USBASP و این برنامه رو نمیده.
پس شما باید اول Digital Signature رو غیر فعال کنی و دوباره درایور پروگرامر رو نصب کنی و در آخر برنامه extreme_burner رو نصب کنی. من هم همین مشکل رو داشتم که بعد از انجام این کارها مشکلم حل شد.

برای غیر فعال کردن Digital Signature هم این مراحل رو انجام بده:

1) You need to disable the Digital Signature In windows.For that follow these steps
Press and Hold Shit key and Click on Restart.
This will bring a bunch of options when the computer restarts.

2)Click Troubleshoot
Digital Signature Turn OFF Windows 8.1-Step-1

3)Click Advanced Option
Digital Signature Turn OFF Windows 8.1-Step-2

4)Click Start up Settings
Digital Signature Turn OFF Windows 8.1-Step-3

5)Click Restart
Digital Signature Turn OFF Windows 8.1-Step-4

6)Select the Option Disable Driver signature enforcement (i.e Pressing F7 here)
Digital Signature Turn OFF Windows 8.1-Step-5

7)Now right Click on Start Icon and select Device manager
Usbasp Driver Install -step 1

8)Open “Other devices”
Usbasp Driver Install -step 2

9)Right click on Usbasp and select Update driver software
Usbasp Driver Install -step 3

10)Select “Browse My computer for driver software”
Usbasp Driver Install -step 4

11)Go to the location where you have extracted the zip folder
Usbasp Driver Install -step 5

12) Click next and when you are Prompted with this warning message please click “Install Driver Software Anyway”

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 7:48am
آواتار کاربر

استاد گرامی و بزرگوار، جناب مهندس حمید عزیز
ممنون بابت نسخه ی جدید برنامتون.
پس از ساخت لوپ یک در یک که با کابل 6 زوج دو دور چرخیده شده، مقاومتش 3.7 اهم بود و القای حدودی 650 میکروهانری داشت. نتایج تستمو اواخر هفته قبل اعلام کردم که FPI با همین لوپِ به درد نخور هم نتایج خیلی خوبی گرفته بود.
این هفته یه لوپ دو در دو با کابل هشت رشته افشان یک میل درست کردم که مقاومتش 2.2 اهم و القای حدودی 600 میکروهانری داشت. چون مقاومتش بالا در اومد و از طرفی شما هم نسخه جدید رو تو سایت گذاشتید و ارتقای نرم افزار برام مقدور نبود، به همین خاطر امروز و فردا رو بیخیال تست شدم تا تو هفته ی دیگه لوپ جدیدمو با کابل 7 رشته 1.5 میل که مقاومتش نزدیک 1 با القای حدودی 450 م.ه در میاد رو با نسخه ی جدید تستش کنم.
برای من اولویت اول عمق بالای 3 متر و بعد از اون تفکیک آهن از غیر آهنه. در کنارشون تشخیص حفره هم برام جالبه و به کارم میاد.
باز هم ممنون از تلاش بی وقفتون. @};-

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 8:51am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان. اولین باره که میخوام لوپ درست کنم. دادم طرحشو با لیزر رو چوب در آوردن. قطر بیرونیش 60 شده. سیمی هم که دارم روش زده 0.75
چند دور باید به روش عنکبوتی بپیچم تا اهم و ظرفیتش خوب در بیاد؟؟

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 11:32am
مدیر سایت
مدیر سایت

uranus_afshar نوشته است:
سلام دوستان. اولین باره که میخوام لوپ درست کنم. دادم طرحشو با لیزر رو چوب در آوردن. قطر بیرونیش 60 شده. سیمی هم که دارم روش زده 0.75
چند دور باید به روش عنکبوتی بپیچم تا اهم و ظرفیتش خوب در بیاد؟؟

با سلام
سیم 075 برای لوپ 60 مناسب نبوده ، شما از سیم 1 میل استفاده کنید و 17 دور بپیچید که بهترین عملکرد رو خواهید داشت @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من با سیم 1 میل 18 دور پیچیدم 400 میکرو و 0.8 اهم در اومد
با سیم 0.75 مقاومت با کابل رابط بالای 1.2 در میاد

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خيلی بده آدم خودش نتونه ميکروی دستگاهش رو پروگرم کنه هنوز ورژن جديد رو پروگرم نکردم :-w

خدايا مددی کن

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 11:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 225 , 226 , 227 , 228 , 229 , 230 , 231 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , MOHAMED ALI , vahed.m63 و 256 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure