انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:42pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2246 , 2247 , 2248 , 2249 , 2250 , 2251 , 2252 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

پندار نوشته است:

سلام مهندس جان ممنون از راهنماییتون،
با لوپ 50 عنکبوتی 19 دور سیم 7 دهم اعداد سه گانه A234 B 750 C785 میشه و تقریبا میشه گفت تفکیک میکنه ولی عدد اول کمی پایین در میاد،
مهندس جان سیم 1*1که برای لوپ 1 متری استفاده کردم ضخامتش از 3 میلیمتر هم کمی بیشتر هست ولی سه گانه ها درست درنمیاد،
کابل فرمان 10 در 1 هم دقیقا همین عدد رو نشون میده،
عمق زنی و ثبات رو داخل خاک تست کردیم فوق العادست فقط تفکیک ایراد داره مهندس،
اگه ایراد از مدار باشه کدوم قطعه یا کدوم بخش مد نظر هست؟؟؟؟

سپاسگزارم مهندس جان

خواهش میکنم.
اعداد با لوپ 50 تقریبا درست هستن و لذا مشکل از جنس سیم استفاده شده در فریم 1 متری هست. گاهی ممکنه جنس روکش سیم خوب نباشه و سبب افزایش حالت خازنی داخل کویل بشه. اغلب کابلهای فرمان هم به همین صورت هستن کما اینکه دوستان قبلا تست کردن. بنظر من چاره ای جز آزمایش سیم از نوع دیگه نیست! نهایتا اگر فقط کمی اعداد بالا بود میتونین یک دور از سیم پیچ کم کنین تا اعداد بهتر بشن.

سه شنبه 30 خرداد1396 - 2:27pm
مدیر کل
مدیر کل

0707 نوشته است:
0707 نوشته است:
باسلام و خسته نباشید ...یه لپ عنکبوتی ۴۵ طبق دستور درست کردم اعداد سه گانه هم درست هست و دیلی اتوماتیکم ۱۹ شناخته ولی خیلی بی ثبات هست و نیز تا یه ذره زمین خیس باشه دیگه بی ثباتیش شدید میشود و از زمین فاصله میگیره سنس داره و به زمین میچسبه سنس نداره ولی در زمین خوشک این برعکس میشه

لطفا راهنماییم کنید مهندس

با توجه به مجموع پستهای قبلی شما که هر بار مشکل خاصی داشتین نمیدونم اصلا الان دستگاهتون در چه وضعیتی هست! بهرحال بخشی از توضیحی که دادین کاملا طبیعیه. فلزیاب روی حساسیت یا قدرت بالا باید کمی به زمین حساس باشه و البته این حساسیت در صورت خیس و پر املاح بودن زمین تشدید هم میشه. این مسائل رو در راهنما مفصلا توضیح دادم. لذا اگر توقع شما این باشه که مثلا لوپ رو در آسمان بگیرین و دستگاه رو بالانس کنین و سپس به زمین بچسبونین هیچ سنسی نداشته باشین باید عرض کنم با هیچ فلزیابی که با مونولوپ و سنس غیر حرکتی عمل میکنه این مساله ممکن نیست! سایر مدارات پالسی موجود هم همینطور هستن. مگر اینکه هم قدرت و هم حساسیت تا حد زیادی کم بشه که طبیعتا منجر به افت برد زیادی هم میشه. لذا تست ثبات همیشه توام با تست برد معنی داره.

سه شنبه 30 خرداد1396 - 2:34pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

پندار نوشته است:
جواد64 نوشته است:
سلام دوستان واستادحمید
بااجازه استاد
دوست عزیزپندارلطفا جنس کابل رابط وکانکتورتونوهم ذکربفرمایید

سلام جواد جان ممنون از توجهتون.
کابل رابط rg58 و کانکتور پلاستیکی سه پین قفل شو استفاده کردم،
کلا مقاومت هر دو میشه دو دهم.

سلام دوستان
پندار عزیز ممکنه لطفا عکس کانکتور پلاستیکی رو بذارین؟
از کدوم فروشگاه و چه قیمتی تهیه کردین؟
ممنون
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 30 خرداد1396 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود استاد بینا
خیابان جمهوری پاساژامجدزیرهمکف پلاک 39قیمت 2پین من 7عدد خریدم برام دونه ای 12000حساب کرد ولی تکی رو16000میفروشه
شماره تماس 02166752284

سه شنبه 30 خرداد1396 - 6:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

0707 نوشته است:
0707 نوشته است:
باسلام و خسته نباشید ...یه لپ عنکبوتی ۴۵ طبق دستور درست کردم اعداد سه گانه هم درست هست و دیلی اتوماتیکم ۱۹ شناخته ولی خیلی بی ثبات هست و نیز تا یه ذره زمین خیس باشه دیگه بی ثباتیش شدید میشود و از زمین فاصله میگیره سنس داره و به زمین میچسبه سنس نداره ولی در زمین خوشک این برعکس میشه

لطفا راهنماییم کنید مهندس

این موضوع رو در بخش اپراتوری مطرح بفرمائید تا مطالب پراکنده نشه . ممنونیم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 1:48pm
آواتار کاربر

محل اقامت: Türkiye
selam aleyküm merhama;
40x40 coil için bobin değerleri nasıl olmalı.

saygılarımla

Ahirette Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Taktirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet verme! Bediiüzzaman

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 3:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد حمید عزیز سلامت باشید
میخواستم بدونم صلاح میدونید برای کانکتور از نوع اتصالی که معمولا برای وصل کردن باند به ضبط صوت یا سینمای خانگی که به صورت فشاری (اهرمی) هست استفاده کنم .سپاسگزارم برای کمکهایی که انجام میدید.

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 8:22pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
نمیدونم دقیقا منظورتون چه نوع فیش یا کانکتوری هست ولی اگر فلزی نباشه و اتصال محکمی هم برقرار کنه مناسب هست.

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 8:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

رهاد نوشته است:
کریستال هم به مدل بهم دادن 20/000B30 نوشته.

دوست عزیز این فیبر رو از کجا تهیه کردین؟

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت همه دوستان عزیز وقتتون بخیر.
پروگرام پیشنهادی مهندس حمید تو قسمت فروشگاه تاپیک فروش قطعات اورجینال اصلی و ارزان اوردن میتونید برید و پروگرام multi AVR را تهیه کنید کمتر از 48 ساعت هم میرسه دستتون قطعات هم دارن عالی و قیمت مناسب از لینک تلگرام زیر هم میتونید وارد بشید انشاالله با این پروگرامر راحت پروگرام انجام بدید .با سپاس
@Hosseinmm3

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2246 , 2247 , 2248 , 2249 , 2250 , 2251 , 2252 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure