انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 4:41am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 , 226 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا رضای گل ممنون از لطفت. مشکل از پروگرام بود. یادم رفته بود تیک های write رو بزنم. سیستم درست کار میکنه ولی میکروی اول رو که میذارم کلمه DEMO!!! میاد. به نظرتون مرخص شده؟؟؟ اخه بدبختی صدا نداره این مدار ما. هرکاری میشد کردم :(

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا اورانوس اگه لوپ به دستگاه وصل نشه صدا هم ندارید دستگاه شما گفتید روی دمو میمونه

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا فریدون مشکل شما از درست پروگرام نکردن میکرو هست یا اینکه تیک گزینه فیوز بیت رو نزدی

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
اقا اورانوس اگه لوپ به دستگاه وصل نشه صدا هم ندارید دستگاه شما گفتید روی دمو میمونه

بله جناب مهندس. لوپ وصله ولی صدا ندارم. با میکروی اولم دستگاه روی کلمه دمو میمونه

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:32pm
مدیر کل
مدیر کل

uranus_afshar نوشته است:
سلام خدمت اساتید محترم و جناب مهندس حمید. من دیشب دستگاهم روشن بوده تا صبح و یادم رفته بود خاموش کنم. صبح دیدم روشن نمیشه و باطری خالی کرده. الان که باطری رو شارژ کردم و زدم روی صفحه میزنه DEMO!!! و وقتی یه میکروی دیگه جاگذاری کردم خیلی طول میکشه تا دستگاه لود بشه و 5 دقیقه روی felezjoo pl میمونه و کند شده. مشکل از کجاست؟؟ افت ولتاژ باعثه این اتفاق شده؟ چه قطعاتی احتمال معیوب شدن دارن؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید دوستان.

دوست عزیز خصوصی هم به شما توضیح دادم! باید فیوز بیتها رو درست پروگرام کنین وگرنه با چند بار روشن و خاموش کردن دستگاه با کلمه دمو برخورد میکنین! چند نفر از دوستان همین مشکل رو داشتن و بدلیل عدم توجه کافی به نحوه تنظیم صحیح فیوز بیتها بود.
مساله کند بالا اومدن دستگاه هم باز نشانه تنظیم اشتباه فیوز بیتهاست! افت ولتاژ بخودی خود ارتباطی به این مشکلات نداره.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض ادب
دوستان کسی میدونه برای لوپ 1*1 با سیم افشان 1*1 چند دور باید بپیچم؟تازه از سر کار برگشتم و تا 1 ساعت دیگه باید برم جای دیگه . نتایج جالبی گرفتم که فردا بعد از اینکه از جای سوم رسیدم منزل بر روی انجمن به اشتراک میزارم.
مهندس حمید بازم دمت گرم.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 3:25pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون مجید عزیز.
همونطور که قبلا عرض شد برای لوپ 1 در 1 با ظرفیت 400 میکرو هانری 10 دور مناسب هست. حالا اگر سیم ضخیمتر باشه و شل تر پیچیده بشه 11 دور شاید بهتر جواب بده هر چند ظرفیت کمی بالای 400 در میاد! بنابراین فکر میکنم همون 10 دور مناسب تر باشه. در عین حال اگر مقاومت رو بخواین حدود 1 اهم در بیارین باید از سیم با مغزی 1.2 میل برای این لوپ استفاده کنین.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز از پاسخی که دادید متشکرم
یا حق

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من برای کاهش وزن لوپ سیم 75 افشان رو کارتن پلاست پیچیدم ولی باز لوپ خیلی سنگین و کمر شکن در اومده !! با اینکه لوپ45 هست !! بدبختی سیم لاکی قدرت و کیفیت افشان نداره در ثانی نویز بیشتری نسبت به افشان میگیره!
نمییدونم چکار کنم ؟

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دقیقا منم همچین مشکلی دارم.شما این لوپو با سیم لاکی هم درست کردید که میگید نویز داره؟

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 6:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 , 226 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel , Majestic12 و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure