انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 2:02am

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2209 , 2210 , 2211 , 2212 , 2213 , 2214 , 2215 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس ولتاژ های خازن های 15-16و1loop:روتست کردم12.11هستش
مقاومت 13تست اش 9.57
مقاومت14تست اس2.52
خازنc12تست اش 2.52
رگلاتور7805پایه ای که وصل به خازن c19 مقدارش5.08هست وپایه ای که مربوط به خازنc22هست ولتاژاش 12.09هست

سه شنبه 2 خرداد1396 - 10:18pm
مدیر کل
مدیر کل

gogoli نوشته است:
سلام به دوستان و مهندس حمید عزیز
مهندس حمید فرموده بودید در مکانی جدید برم و فیلم بگیرم و قرار بدم تا مشکل عدم ثبات دستگاه من مشخص بشه
من از دو تا لوپ استفاده کردم که در بعصی مواقع با لوپ بزرگ میتر و آی دی هم می داد اما با لوپ کوچیکه میتر و ای دی نمی داد و یک بند بوق میزد با سنس مثلا ۱۲ یا ۱۳
چون با دوتا لوپ این مشکل رو داشتم فکر نکنم دیگه ربطی به لوپ داشته باشه
تنظیمات رو هم همون طور که فرمودید انجام دادم

دوتا فیلم اول مال لوپ 50 هست و فیلم آخر مال لوپ کوچک ترم

خسته نباشین.
فیلمها خیلی واضح نیستن ولی حالت بوق نشون میده نویز ضعیف و دائمی وجود داره. نمیدونم شما اصلا دستگاه رو بالانس کردین؟! باید اجازه بدین دستگاه یکی دو دقیقه کار کنه و بعد دوباره با دکمه پایین بالانس کنین تا مشخص بشه ایراد از کجاست. اگر باز هم این مشکل وجود داشت یا نویز محیط علتش هست و یا یکی از خازنهای مدار مشکل داره.

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 12:15am
مدیر کل
مدیر کل

رهاد نوشته است:
مهندس ولتاژ های خازن های 15-16و1loop:روتست کردم12.11هستش
مقاومت 13تست اش 9.57
مقاومت14تست اس2.52
خازنc12تست اش 2.52
رگلاتور7805پایه ای که وصل به خازن c19 مقدارش5.08هست وپایه ای که مربوط به خازنc22هست ولتاژاش 12.09هست

خسته نباشین.
ولتاژهایی که فرمودین درست هستن.

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خسته نباشید
بااجازه استاد
جناب googleمن دستگاموروشن میکنم به زمین کامل الوده میزنم ای دی 99نمیشه توخونه تمام لامپای خونه تمام وسایل خونه روروشن میکنم دستگاه دوسه باربوق میزنه یه مقدارتنظیماتو دسکاری میکنم دیگه ساکت میشه من فیلم اولتونودیدم بقیه رودارم دانلودمیکنم .بعدظاهرا توفیلم اولتون شما دستگاتونوتوپارک دارین تست میکنین عدددیباک دومتوهمون جاتست کنین من توفضای بازتست کردم دیباک دوم بالوپ70تخت مربع هردوسه ثانیه یه بارعددتکون میخورد
داداش خروجی لوپتون اصلا جای مناسبی نیست من متمعنم بالانستونم خوب انجام نمیدین لوپم اینهمه نبایدنزدیک زمین باشه
من امدارم عکس دارم چون گوشیم 1مگ بالاعکس میگیره نمیشه اینجاگذاشت باگوشی دوستانم میگیرم میزارم

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جان سلام
ببخشیددقیقازمان پستمون یکی بودجسارت منوببخشید ^:)^

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 12:28am

حمید نوشته است:
gogoli نوشته است:
سلام به دوستان و مهندس حمید عزیز
مهندس حمید فرموده بودید در مکانی جدید برم و فیلم بگیرم و قرار بدم تا مشکل عدم ثبات دستگاه من مشخص بشه
من از دو تا لوپ استفاده کردم که در بعصی مواقع با لوپ بزرگ میتر و آی دی هم می داد اما با لوپ کوچیکه میتر و ای دی نمی داد و یک بند بوق میزد با سنس مثلا ۱۲ یا ۱۳
چون با دوتا لوپ این مشکل رو داشتم فکر نکنم دیگه ربطی به لوپ داشته باشه
تنظیمات رو هم همون طور که فرمودید انجام دادم

دوتا فیلم اول مال لوپ 50 هست و فیلم آخر مال لوپ کوچک ترم

خسته نباشین.
فیلمها خیلی واضح نیستن ولی حالت بوق نشون میده نویز ضعیف و دائمی وجود داره. نمیدونم شما اصلا دستگاه رو بالانس کردین؟! باید اجازه بدین دستگاه یکی دو دقیقه کار کنه و بعد دوباره با دکمه پایین بالانس کنین تا مشخص بشه ایراد از کجاست. اگر باز هم این مشکل وجود داشت یا نویز محیط علتش هست و یا یکی از خازنهای مدار مشکل داره.

چشم مهندس من این روش بالانس رو هم چک می کنم نتیجه رو می گم
مهندس کدوم خازن هارو می گید
الکترولیتی یا تانتال ها یا عدسی ها
و اینکه از کجا بفهمم مشکل نویز هست یا خازن ها

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 1:03am

جواد64 نوشته است:
سلام خسته نباشید
بااجازه استاد
جناب googleمن دستگاموروشن میکنم به زمین کامل الوده میزنم ای دی 99نمیشه توخونه تمام لامپای خونه تمام وسایل خونه روروشن میکنم دستگاه دوسه باربوق میزنه یه مقدارتنظیماتو دسکاری میکنم دیگه ساکت میشه من فیلم اولتونودیدم بقیه رودارم دانلودمیکنم .بعدظاهرا توفیلم اولتون شما دستگاتونوتوپارک دارین تست میکنین عدددیباک دومتوهمون جاتست کنین من توفضای بازتست کردم دیباک دوم بالوپ70تخت مربع هردوسه ثانیه یه بارعددتکون میخورد
داداش خروجی لوپتون اصلا جای مناسبی نیست من متمعنم بالانستونم خوب انجام نمیدین لوپم اینهمه نبایدنزدیک زمین باشه
من امدارم عکس دارم چون گوشیم 1مگ بالاعکس میگیره نمیشه اینجاگذاشت باگوشی دوستانم میگیرم میزارم

سلام
gogoli هستم :-BD
والا قرار شد تنظیمات همونی که مهندس فرمودن رو پیاده کنم ودستکاری نکنم
اما بالان رو همون طور که مهندس فرمودند دوباره چک می کنم
نه پارک نیست :-s یکی مارو ببینه شک می کنه (خارج تهران هست)
در مورد جای دستگاه که آخه من تکونش نمی دم اصلا که بخواد ازبالانس خارج بشه وگرنه دسته هم داره اول این مشکلش حل بشه موقع جستجو هم بررسیش می کنم
مثلا این مشکل رو با لوپ 1.5 هم داشتم یک دفعه شروع می کرد بوق زدن ول هم نمی کرد چندین چند متر از محوطه قبرستان میرفتم بیرون بازبوق داشت تا دوباره دکمه بالانس رو بزنم :-\
تازه فاصله لوپ تا زمین رو 50 یا 60 می گرفتم
من به گیرنده مدارم مشکوک هستم
البته باز تستی که مهندس گفتن رو انجام می دم تا ببینم چی میشه و مهندس چی می فرمایند
مثلا من حساسیت رو رو 14 میزارم مدار ساکته اما افت برد دارم X_X
و جالبه تو این مکان جدید هی!و _ می شد نشون میده یا نویز دارم یا یجای کارم می لنگه تازه رو حساسیت 16

چهارشنبه 2 خرداد1396 - 1:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
ازدوستان حاضرکسی هست مشکل coil Error.روبدونه .ممنون میشم.

چهارشنبه 3 خرداد1396 - 5:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
1495633058067755420405.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 3 خرداد1396 - 5:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
۲۰۱۷۰۵۲۴_۱۷۳۵۰۱.jpg
کویل روموقت نصب کردم تغییری نداشت.وبدون کویل هم ارورمیده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 3 خرداد1396 - 5:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2209 , 2210 , 2211 , 2212 , 2213 , 2214 , 2215 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman , bantama , jasem313najat , jokerp و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure