انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 6:15pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز زحمت بکشن برای تست و قرار دادن نتایج بهتره همه از یک مدل سیم و متراژ معین و همچنین حتی بهتره با یک مارک سیم لوپ با سایزهای مساوی تهیه کنن و بعد از اماده شدن لوپها اونایی که خودشون سلف سنج دارن خودشون اندوکتانس لوپشون رو اندازه گیری و اعلام کنن و اون دسته از دوستانی که سلف سنج ندارن از فروشگاهها میتونن اندوکتانس سلفشون رو تست بگیرن و اعلام کنن تا بشه نتیجه نهایی رو برای این دستگاه اعلام کرد

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 12:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت اساتید محترم و جناب مهندس حمید. من دیشب دستگاهم روشن بوده تا صبح و یادم رفته بود خاموش کنم. صبح دیدم روشن نمیشه و باطری خالی کرده. الان که باطری رو شارژ کردم و زدم روی صفحه میزنه DEMO!!! و وقتی یه میکروی دیگه جاگذاری کردم خیلی طول میکشه تا دستگاه لود بشه و 5 دقیقه روی felezjoo pl میمونه و کند شده. مشکل از کجاست؟؟ افت ولتاژ باعثه این اتفاق شده؟ چه قطعاتی احتمال معیوب شدن دارن؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید دوستان.

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روى کابل نوشته
AMOL WIRE & CABLE CO .4*1 (607) 53
حامد جان اين مارکشه

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون آرش جان . میشه لطفا اهم و اندوکتانس لوپت رو هم بگی ؟

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان و مهندس عزیز
با تمام شدن کار منتاژ دستگاه رو با دو باطری کتابی بدون لوپ و اسپیکر روشن کردم و بعد از تایید کنتراست صفحه این طوری دیده شد و قبل از تایید کنتراست هم یک علامت نردبانی سمت چپ ویک علامت ؟ سمت راست دیده می شد ضمنا پروگرم رو با نرم افزار مهندس مثل توضیحات انجام دادم مهندس کمکم کن با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:20pm
آواتار کاربر

uranus_afshar نوشته است:
سلام خدمت اساتید محترم و جناب مهندس حمید. من دیشب دستگاهم روشن بوده تا صبح و یادم رفته بود خاموش کنم. صبح دیدم روشن نمیشه و باطری خالی کرده. الان که باطری رو شارژ کردم و زدم روی صفحه میزنه DEMO!!! و وقتی یه میکروی دیگه جاگذاری کردم خیلی طول میکشه تا دستگاه لود بشه و 5 دقیقه روی felezjoo pl میمونه و کند شده. مشکل از کجاست؟؟ افت ولتاژ باعثه این اتفاق شده؟ چه قطعاتی احتمال معیوب شدن دارن؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید دوستان.

سلام
عزیز میکرو رو درست پروگ نکردی که کند شده تو صفحات قبل آقا حمید دربارش توضیح دادن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

reza_125 نوشته است:
uranus_afshar نوشته است:

سلام
عزیز میکرو رو درست پروگ نکردی که کند شده تو صفحات قبل آقا حمید دربارش توضیح دادن

ممنون از جوابگوییتون. پس چرا دو روزه با همین میکرو کار میکرده؟ ولی حالا میزنه !!!DEMO. به نظرم یک قطعه تاثیر گذاشته رو عملکرد میکرو که باید تعویض بشه. حالا اساتید باید نظرشونو بگن

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:
با تمام شدن کار منتاژ دستگاه رو با دو باطری کتابی بدون لوپ و اسپیکر روشن کردم و بعد از تایید کنتراست صفحه این طوری دیده شد و قبل از تایید کنتراست هم یک علامت نردبانی سمت چپ ویک علامت ؟ سمت راست دیده می شد ضمنا پروگرم رو با نرم افزار مهندس مثل توضیحات انجام دادم مهندس کمکم کن با تشکر

سلام دوست عزیز. ایراد از اتصالات ال سیدی هست. واسه منم اینطوری بود. چک کردم دیدم یه سیم رو جابجا زدم و اصلاحش کردم درست شد. موفق باشید

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fereidon نوشته است:

داداش مشگل شما پروگرم بد ميکرو 328 هستش

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:37pm
آواتار کاربر

uranus_afshar نوشته است:
reza_125 نوشته است:
uranus_afshar نوشته است:

سلام

ممنون از جوابگوییتون. پس چرا دو روزه با همین میکرو کار میکرده؟ ولی حالا میزنه !!!DEMO. به نظرم یک قطعه تاثیر گذاشته رو عملکرد میکرو که باید تعویض بشه. حالا اساتید باید نظرشونو بگن

سلام دمو رو دیگه نمیدنم واسه مشکل کند شدن هم تو صفحه 192 آقا حمید توضیح دادن.
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=8&t=2182&start=1910

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 1:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 219 , 220 , 221 , 222 , 223 , 224 , 225 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Hamed0070 , mirhossein , mnbvcxzaqwsx , saraqueen و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure