انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:35am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 214 , 215 , 216 , 217 , 218 , 219 , 220 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام کسی که مشکله مارو حل نکرد و دستگاهم لال و بی صداست. دوستان به نظرتون عکسی که گذاشتم میشه به عنوان کاور لوپ ازش استفاده بشه؟ زیاد سنگین نیست ولی در هرحال باید داخلش خالی بشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

سه شنبه 7 بهمن1393 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ناگفته نمونه قطرش 40 سانته و بدرد لوپ 40 میخوره

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

سه شنبه 7 بهمن1393 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من بنده با خالی نمودن قسمتهای مازاد داخلی از این نمونه استفاده کردم ولی به علت ضخامت زیاد پلاستیک خیلی سنگین در میاد . پیشنهادم اینه از این سرو ته قرقره استفاده نکنید .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سنه دژ عزیز سپاس :x

سه شنبه 7 بهمن1393 - 1:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hoshyar191 نوشته است:
دوست من بنده با خالی نمودن قسمتهای مازاد داخلی از این نمونه استفاده کردم ولی به علت ضخامت زیاد پلاستیک خیلی سنگین در میاد . پیشنهادم اینه از این سرو ته قرقره استفاده نکنید .

ممنون از راهنماییتون

سه شنبه 7 بهمن1393 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام آرش جان مدارتو به کجا رسوندی؟
من که متاسفانه یه سفر کاری برام پیش اومد نتوتستم تست کنم .ایشالا تا هفته بعد که برگشتم تستش میکنم

سه شنبه 7 بهمن1393 - 2:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام رضا جان به مولا قسم من اين مدار رو ندارم اونيکه ساختم و عکسش رو گذاشتم مال محسن بود که به دستش رسيد و بقيه ماجرا که خودت ازش خبر دارى ، بنده الان با ردياب انجمن براى رديابى و از يه دستگاه شرکتى براى نقطه زنى استفاده ميکنم ،انشاالله بعد سفر بقيه کارها و تستهاتو انجام بده به حميد جان اعتقاد داشته باشيد و قدر دان زحماتش انشاالله لايق يه بار خوب باشی و خدا به روی همه مخصوصا بچه های گل انجمن يه نيم نظرى بندازه
انشاالله
ياحق

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:06pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهندس حميد عزيز خدا قوت و تشكر از راهنماييهاي شما.
راستش من مدار رو توي خاك و در مناطق كوهستاني و سرد خيلي تست كردم كه فكر كنم سرما تاثير منفي زيادي روي مدار ميذاره.
بخصوص وقتي كه از لوپ بزرگتر استفاده ميشه.
مثلا وقتي كه لوپ رو روي هوا و فاصله 10 - 15 سانتي بالانس ميكنم و بعد كه ميارم پايين چه با گراند روشن و خاموش صداي مدار در مياد و با كم كردن قدرت سنس هم زياد فرق نميكنه.
از طرفي وقتي روي زمين بالانس ميشه بعد از چندثانيه دوباره صداي مدار خودبخود و بدون حركت زياد ميشه .
ايا راهي هست كه بشه دماي داخلي مدار رو متعادل نگه داشت (در سرما و گرما)؟
ممنون از همه @};-
ياحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
arash99 نوشته است:
سلام رضا جان به مولا قسم من اين مدار رو ندارم اونيکه ساختم و عکسش رو گذاشتم مال محسن بود که به دستش رسيد و بقيه ماجرا که خودت ازش خبر دارى ، بنده الان با ردياب انجمن براى رديابى و از يه دستگاه شرکتى براى نقطه زنى استفاده ميکنم ،انشاالله بعد سفر بقيه کارها و تستهاتو انجام بده به حميد جان اعتقاد داشته باشيد و قدر دان زحماتش انشاالله لايق يه بار خوب باشی و خدا به روی همه مخصوصا بچه های گل انجمن يه نيم نظرى بندازه
انشاالله
ياحق

فدات داداش آرش
شما هم یه نیم نظری با شرکتی نازت به ما بکنی شاید ازین وضع خارج بشیم!

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:29pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون بینای عزیز.
قبلا توضیح دادم در مورد گرم و سرد شدن که فقط کیفیت قطعات ملاک هست و بنده کاری نمیتونم انجام بدم! فعال بودن گراند تا حد زیادی جبران اثر دمایی رو انجام میده. با این حال در چنین شرایطی بهتره اجازه بدین دستگاه چند دقیقه در دمای محیط روشن بمونه و کار کنه و بعد ازش استفاده کنین تا نتیجه بهتر باشه.
بنظرم میرسه همه این مشکلاتی که شما دارین به علت درجه حساسیت بالایی هست که تنظیم میکنین! عرض کردم درجات بالای حساسیت خیلی نزدیک به هم هستن. ولی قاعدتا اگر نتونین از درجه 15 استفاده کنین ؛ دستگاه یا لوپ یا روش اپراتوری شما اشکال داره!

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 214 , 215 , 216 , 217 , 218 , 219 , 220 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure